Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вышка в Червонограде: определяем высоту по фотке :D

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняСаєчко © 14.01.08 15:29:47    

2 Hapuga
Мій юний друже, хоч сюдячи по аватарі - не такий вже і юний, а судячи з постів - не такий уже і друже! Я преклоняюсь перед твоїм парашутним досвідом! 24 прига!!! "Єб@нуться! - все кричат..."  Ще зо двадцять - і можна base!  Very Happy  Ну куда вже мені убогому зі своїми 180 до тебе LOL  LOL  LOL  Окомір мій просто нікудишній Very Happy  та й нерви ні к бісу LOL
Мені страшно прикро тебе розчаровувати, але я сьогодні якраз приїхав з батьківщини "вишки роздора" і спеціально для тебе ще раз порахувава прольоти. Так от, від землі до першої розтяжки - 30, від першої розтяжки до другої - 24, від другої розтяжки до верху - 23, разом 77, плюс бетонна основа 1,5м, ітого 194м. Питання?
А на рахунок балабола затєйніка і маленького - що ж, сміло, сміло, але я б хотів це почути від тебе особисто. Може якось зустрінемось, "...посидим, закусим, о житии нашем скорбном покалякаем..."? Twisted Evil

2 Hoks дай но я тебе поцьомаю Good
ПовідомленняZippo © 14.01.08 15:35:05    

2 Саєчко ваш аватар в студію Clapping
ПовідомленняHapuga © 16.01.08 14:02:00    

1:Я ніде неговорив що я офігенно досвідчений парашутист який збирається стрибати бейс,так що читай уважніше і вдумливіше читай!2:На рахунок вишки,НЕПОВІРЮ поки непобачу!3:Хочеш поговорити,та запросто Very Happy !З го числа в Рівненському АСК НА 11 годину!Я буду обов"язково!
ПовідомленняHoks © 16.01.08 19:57:54    

Hapuga написав(ла):
2:На рахунок вишки,НЕПОВІРЮ поки непобачу!

То поїдь і подивись  Very Happy  Very Happy Саєчко тобі конкретні цифри навів, а ти все довбаєш собі мозги, чим не треба!  Crazy

Весело то все читати, ага  LOL  LOL
ПовідомленняHapuga © 17.01.08 22:40:54    

Чому це я довбу?Це він собі довбе!Я виказав свою думку і аргументува її!Нікого це незачепило і ніхто нестав мені тут з матами доказувати ох якийже я неправий!Доречі чого це мій попередній пост кудись зник? LOL Чи у вас тут все схвачено?Такий собі мєждусобойчик? Confused
ПовідомленняHapuga © 17.01.08 22:45:16    

Ага прочитав приват і зрозумів що так воно і є!Значить своїм можна мати садити і фсє такоє!Зазвичай таке модератори затирають але мабуть на ваш форум це правило нерозповсюджується! Confused Ладно небуду вас більш турбувати! Clapping
ПовідомленняZippo © 17.01.08 22:45:35    

опачкі Shocked внатурі пропав  Surprised
ПовідомленняSoldaten © 18.01.08 11:12:15    

Випита під час свят у великий кількості "вогняна вода" призводить до непотрібного загострення стосунків між людьми Smile
Треба пити пиво Drink Я не пам"ятаю щоб навіть після десятої гальби хтось "поліз у пляшку" LOL

ПовідомленняHoks © 18.01.08 13:24:14    

Hapuga, повертайся Smile Поїдем разом дивитись на ту вишку!! на моїй машині, зі мною за рульом! всі бажаючі екстремали приєднуйтесь - тим правам хіба два місяці, є шанс перевірити міцність своїх нервів в жизні, а не в небі Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняZippo © 18.01.08 13:42:37    

Hoks написав(ла):
тим правам хіба два місяці

без "обмивання" Drink  я фіг сяду з тобою Buck

ПовідомленняHoks © 18.01.08 14:16:21    

Хи Very Happy  напередодні поїздки обмиємо, ага Smile щоб ще екстремальніше було Very Happy  Very Happy
ПовідомленняSoldaten © 18.01.08 15:50:00    

Hoks написав(ла):
тим правам хіба два місяці

ZIPPO написав(ла):
я фіг сяду з тобою

А я би ризикнув Smile

ПовідомленняZippo © 18.01.08 16:23:15    

Soldaten написав(ла):
А я би ризикнув
ти ще не знаєш на шо ти підписуєшся  Crazy
ПовідомленняСаєчко © 25.01.08 0:28:57    

мда, не думав що банальна фотка і комент до неї роздують таку бурю в стакані. буває... Cool
ПовідомленняVictorT © 04.02.08 17:53:24    

Ccылка в тему, опять же со скайцентра, определение высоты объекта с помощью фотографий:
http://www.skycentre.net/index.php?showtopic=5749
Как видно из формулы, для определения X (того, что большое), не хватает x (того, что маленькое). Впрочем, это изначально ясно было.

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU