Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Петрос-Говерла 19-20.03.2011

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGorihovnet © 16.03.11 15:33:52    Петрос-Говерла 19-20.03.2011

Виникла ідея скочити на цих вихідних в гори помилуватися краєвидами і побачити знов сніг (маю надію він там ше залишився). В кого ще нема планів на ці вихідні приєднуйтесь будемо раді (бажано мати досвід зимових походів). Берем собою веселий настрій, лижі (сноуборд) можна підсрачники, трохи собі погоним... Yahoo думаю часу і сил вистарчить.
Добиратись будемо в п'ятницю 18-го поїздом №668 Ковель‒Чернівці час відправлення зі Львова 23:44 до Франика, а там на Раховоз до Лазещини або Квасів. Назад спустимся на Заросляк потім до Ворохти ну і до Львова.
Ночувати плануємо у верхніх колибах біля Петроса, тож палатки брати не будемо.
Харчі берем кожен для себе з розрахунком на два дні (ше перед виїздом узгодимо).

ПовідомленняTerry © 16.03.11 17:31:51    

Якраз на Говерлі будуть проходити лекції з лавинної безпеки Макса Панкова.
ПовідомленняNotka © 16.03.11 19:05:09    

Передають мокрий сніг на суботу-неділю, тому на рахунок краєвидів - сумніваюсь, а от снігупобачите чимало і відчуєте  Pardon
ПовідомленняСмажений кабанчик © 17.03.11 11:18:56    

я по цьому ж маршруту лізу 25-26 березня, 26 там Говерляна 2011 відбудеться я з ними планую до Львова вернутись
ПовідомленняGorihovnet © 17.03.11 19:56:53    

Да.... погода ше та буде Pardon Буде жесть

Terry написав(ла):
Якраз на Говерлі будуть проходити лекції з лавинної безпеки Макса Панкова
Хотілось би і там побуавти, але... Шота провтикав я це оголошення.
ПовідомленняVols © 18.03.11 2:28:25    

Terry написав(ла):
Якраз на Говерлі будуть проходити лекції з лавинної безпеки Макса Панкова.
Лекція була у Львові.
На схилах Говерли мав бути семінар (практика), але його перенесли на Драгобрат (кажуть на Заросляку зайнято).

Notka написав(ла):
Передають мокрий сніг на суботу-неділю, тому на рахунок краєвидів - сумніваюсь, а от снігупобачите чимало і відчуєте
Ага.
2 gorihovnet: обережно з маршрутом - думаю видимість буде дуже погана.

ПовідомленняVols © 21.03.11 22:34:51    

gorihovnet, як сходили?
ПовідомленняGorihovnet © 22.03.11 12:09:33    

Їхати вирішили я і Rozdolbay.
Все почалося з того що віз я лижі з Старого Самбора електричкою....люди дивилися на мене квадратними очима, мол "стою на асвальті у лижі обутий, чи то лижі не їдуть чи то та я їба...".
Далі, добігання на вокзал з центру...Подорозі Rozdolbay розказує шо забув компас. Прибігаєм, до поїзда 30 хв, підбігаємо до каси, а квитків виявляється вже нема. Ми з надією йдемо на перон щоб вмовити провідників взяти нас до Франика, а вони навідріз відмовляють. Ше з 30-40 хв роздумували інші варіанти, матюкаючи самі себе і всіх на світі і просто сміючись з того всього, вирішуєм шо сьогодні не наш день і вирішуєм їхати додому.
Зранку просинаюсь, думаю...але дурний сон приснився   Twisted Evil , а виявляється то було насправді. Ше так ніколи не їздивVery Happy
Висновок для себе зробив такий, що білети треба брати  наперед. Unknow
Але маю надію, що того року ще зїду з Говерли. Може є ще однодумці.

ПовідомленняVols © 22.03.11 12:28:00    

це на 668-й Ковель‒Чернівці (зі Львова 23:44) квитків не було?

gorihovnet написав(ла):
йдемо на перон щоб вмовити провідників взяти нас до Франика, а вони навідріз відмовляють
неправильно підходите Smile

п.с. а квитки дійсно бажано наперід брати

ПовідомленняAndrey © 22.03.11 13:04:40    

gorihovnet написав(ла):
Далі, добігання на вокзал з центру...Подорозі Rozdolbay розказує шо забув компас.

Так ось чого ви на поїзд не встигли  Very Happy
gorihovnet написав(ла):
Ше з 30-40 хв роздумували інші варіанти... і вирішуєм їхати додому.
А пороздумавали б ще 30-40 хвилин і дочекались би наступного поїзда в Франківськ. (їде десь в ройоні другої ночі) І подорож би відбулась Wink Відать тут справа не тільки в компасі була Acute
gorihovnet написав(ла):
Зранку просинаюсь, думаю...але дурний сон приснився Twisted Evil а виявляється то було насправді.
Краще б це таки був сон Very Happy От мені сьогодні снилось, що стрибав з парашутом Firsttimer Вже втретє.. Surprised Краще б це була реальність  Very Happy
ПовідомленняGorihovnet © 22.03.11 15:50:32    

Цитата:
це на 668-й Ковель‒Чернівці (зі Львова 23:44) квитків не було?
Та, на той самий, ми самі в шоці були.  Shocked Куда той народ їхав??? Якось раз осінню їхали тим поїздом, то у вагоні було всього 5 чол.

Цитата:
неправильно підходите  
Всяко пробували, якісь певно оленні попалися Unknow

Цитата:
Так ось чого ви на поїзд не встигли  
Ми то встигли... а білетів для нас не знайшлося в тому великому поїзді Wall

Цитата:
А пороздумавали б ще 30-40 хвилин і дочекались би наступного поїзда в Франківськ. (їде десь в ройоні другої ночі)
Їде він 01:30 зі Львова прибуває у Франківськ у 4:00, а Раховоз 3:30, тобто ми на нього не попадали. Ми за ту інформацію в довідковому бюро заплатили 3 грн 50 коп. Twisted Evil Ми думали на тому поїзді їхати, але треба було потім у Франківську на маршрутку чекати ше 3 год і в Ясіну ми би приїхали десь в 11:00, а з Ясіни я ше не піднімався.

Цитата:
Відать тут справа не тільки в компасі була
Ні карти ні палатки в нас не було. Тому ми і вирішили дати задню Unknow

Цитата:
Краще б це таки був сон  От мені сьогодні снилось, що стрибав з парашутом  Вже втретє..  Краще б це була реальність
Стопудово Very Happy
ПовідомленняСмажений кабанчик © 23.03.11 0:03:54    

ну то давайте 25 поїдемо
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU