Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Back country матрас «Сонце гріє лице — радує це»

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFreud © 01.03.11 0:32:13    Back country матрас «Сонце гріє лице — радує це»

Давно мені не писалось на тему бек-кантрі та фрірайду. І зовсім не тому, що небуло таких вилазок. Вони були, просто все було якось «стандартно», по накатаній схемі. Так було до останніх вихідних... А почалось все з того, що після одної з чергових поїздок, мною було залито декілька нових фоток на свою сторінку Вконтакті. Дана подія не пройшла не поміченою, що  в свою чергу викликало певний «резонанс» в народних масах. Подібні «резонанси» були і раніше, і як правило вони нічим не закінчувалися... але з легкої руки Леони наполеонівські плани все-таки перетворилися в реальність. Отож в один із днів коротаючи свій дорогоцінний час Вконтакті отримую «внезапний» месидж від Каті: «Що там на рахунок уроків їзди на сноуборді?» Я не не розгубився, миттєво прикинув коли в мене підходяще для поїздки «вікно», глянув прогноз погоди і випалив: «Їдемо на ці вихідні». При цьому мені здавалося, що це все «вилами по воді писане» і що навряд чи щось вийде. Але на диво все швидко зоорганізувалося, Катя з Олею у Львові попідбивали народ (Влада та Андрія), я в Калуші наобіцяв «золоті гори» Серому щоб він поїхав. І буквально за нецілих два дні в нас сформувався «партизанський» міні-загін для позачергового бек-кантрі рейду на Свидовець. Пятниця у нас всіх пройшла шалено, кожний намагався як нашвидше «порішати» всі свої справи щоб в час «Ч» прибути в місце нашого збору, а саме на Івано-Франкіський залізничний вокзал. Як кажуть в таких випадках: «Место встречі ізмненіть нізьзя»Smile Ми з Серим прибуваєм швидше, і поки підтягуються інші ще встигаєм прошвирнутися по нічному Франіку в пошуках кипятку для приготування чаю, бо Серий як завжди забув чай в термосі пиготувати, добре хоч сам термос не забув)) При цьому наші пошуки кипятку закінчуються успішно. Бо я володію дисконтною каткою у вигляді ксіви пожежника, яка дає право не тільки на ночівлю в будь-якій пожежній частині України та планети ЗемляSmile а й на багато інших пільг та бонусів. Зокрема безкоштовний кипяток в будь-якій годині дня чи ночі))  Так, непомітно поки ми провертали операцію «кипяток» пройшов час і вже треба було зустрічати наших львівських «комрадів». В призначений час прибуває їхній потяг, вибігаю на перон, метушливо шукаю їх серед пасажирів, що прибули... і ось вони... При цьому, від холоду та від хвилюючого відчуття зустрічі з близькими людьми мене починає хапати «колотун»)) Далі цьомки-бомки, обійми, спілкування і вже треба грузитись в «Траховоз»... ой перепрошую «Раховоз»Smile  Поки триває процес «погрузки» ми з Серим на правах  «досвідчених товаришів» керуєм цим процесом - в який вагон ломитись, які місця займати. А погрузившись, «пристроївши» борди та наплечники моментально приймаєм горизонтальне положення – у нас по розпорядку «сон-тренаж» перед майбутнім насиченим днем)) Те саме радимо й іншим «бойовим побратимам» і вирубуємся... Як пізніше зясувалось іншим чомусь на ввідміну від нас не вдалось виспатись, як кажуть досвід велика сила))  Традиційно прокинувшись в районі Вороненки – Лазерщини. Починаєм оцінювати ситуацію з снігом, хавкою та канкурентами на на наші колиби,  накидуємо приблизну стратегію нашої поведінки по вигрузці з Раховоза. По вигрузці з задаволенням констатуєм, що конкурентів у нас нема і нам не треба рвати задниці щоб зайняти найпривабливіші «бунгало» на полонині Браївці)) Так, неспішно і починаєм підйом у верхи, по мірі долання дистанції та набору висоти робим невеликі привали та скидам лишній одяг. При цьому постійно спілкуємся тому підйом видався  не важким, на розслабоні я б сказав) І ось ми на місці, займаєм колиби, чаюєм, обідаєм та «кидаємся в бій» на засніжені схили. Андрій зразу рванув на Близниці, ми з Серим прийнялися «розпахувати» целяк на ближніх схилах. А Оля, Катя та Влад прийнялися релаксувати від тої всьої краси, що відривалася там під музику Атмасфери. Пізніше Катя та Влад стали робити свої перші кроки в опануванні бордів як засобів для пересуванняSmile А перші кроки як відомо завжди не прості та відбирають багато сили. Тож вдосталь відчувши чим бордер відрізняється від лижника (падінням на пяту точку Smile вони без жалю повернули нам з Сергієм наші борди. А ми прийнялись будувати трампліни для міні-стрибків. Потім на славу настрибавшись та нафоткавшись ми всі разом почали дуріти, кататись на клійонці, знущатись нам Оліним сніговиком, ну і звичайно це все фоткатиSmile так непомітно наблизився вечір і ми вирішили піти далі в верхи щоб полюбуватись заходом сонця. Скажу так це було неймовірно, чудові краєвиди, захід сонця, та гарячий час з снікерсамиSmile ну і звичайно чергова фотосесія, куди без неї)) після цього всього у нас з Серим був крутий спуск з сальто та «молотками» і звичайно заготівля дрів. Вечір був не менш насиченим, кожний займався своєю справою. Я, Оля та Катя займалися приготуванням вечері. Сергій та Анрій рубали дрова, а Влад розпалював вогонь. Закінчивши всі «побутово-господарські» питання ми всі разом засіли вечеряти. Такої смачної вечері в горах в мене особисто давно не було. Оліна зупка, моя «гірська» гречка, пляшечка «Карпатської настоянки з перцем», чудове товариство... вечір був неймовірним. Ну і звичайно музика. В той вечір слухали і Металіку і Плач Єремії і Братів Гадюкіних і Океан Ельзи... Самі співали «Кедьми прийшла карта», «Лента за лентою», «Бютіфул карпати» і «Коли ти смієшся...» ...думали про Юлю, як там вона... бракувало її нам дуже, до повного щастя...  Потім всі розбрелися по своїх «нумерах», в кожного при цьому були свої проблеми: хтось не міг заснути від холоду, хтось від жару Smile Так, зрештою кожний зі своїм і позасинали. А зранку, почався інший, не менш чудовий день. Погода була просто обалдєнна. Ми почали з шаленої каталки, а закінчили тим, що просто на снігу постеливши каримати почали засмагати... було так тепло. Ну і фото-сесія звичайно)) А в кінці ми взагалі вже катались на бордах голяка. В мене взагалі було таке враження, що я не на борді по снігу вишиваю, а «лапаю хвилю» дошці для сьорфінгу десь на моріSmile А  Браївка то не полонина, а пляж Маямі-біч, тому сприяли море з хмар нижче нас і напівоголені лежачі тіла Олі та Каті поміж які ми постійно проносились на бордахSmile Так і вбитись можна було, я потім подумавSmile Потім були швидкі збори на потяг, шалений спуск на бордах крутою, звивистою та вузькою дорогою... і в голові пісня «Сонце гріє лице – радує це...» Smile Дорога назад «Траховозом» ...ой перепрошую «Раховозом», під час якої Оля ще встигла остримати трекінговими паличками по голові, Сергій купив нові шкарпетки (це в нього вже традиція), а Влад встиг ще помедитуватиSmile  Такою шаленою вийшла ця поїздка Smile Скажу одне, якщо б когось одного з нас з не було там, то вже б все було не те, дякую вам всім за те, що ви є і за те що я вас знаю Smile Славнозвісні фотки

P.S. Був колись такий старий анекдот: «Ящік водкі і всех обратно»... ну ви здогадались про що я Smile

ПовідомленняKvasOlka © 01.03.11 2:50:26    

Дякую вам за ці всі дні beautifull Карпат, за сонце, за пухнастий сніг, за льодові водоспади, за несамовитий захід сонця, за зоряне холодне небо, коли здавалось можна збирати зірки руками і класти у кишені, за смачну вечерю, за рятівний топлений з пухнастого снігу гарячий солодкий чай з смаколиками, за співи в теплій хатинці, за світанок, за сніданок з видом на море з островами засніжених гір, за цю засмагу в останні дні зими, за катання з гірSkiпо вуха в снігу, за ваші посмішки, за ваші замріяні очі, які надихають мене... Kiss
ПовідомленняLeona © 01.03.11 13:15:04    

freud написав(ла):
але з легкої руки Леони наполеонівські плани все-таки перетворилися в реальність
яка я затійниця Angel Very Happy

Насправді коментарі під динамічними і налитими позитивом фотками вконтакті були спочатку справді жартом. Але сиділось мені в хандрі дома і планів на вихідні як таких не було, а ще я купила лижні штани... та й думаю треба їх поюзати  Very Happy  Псіханула й написала Тарасу, щоб дав мені таку нагоду  Crazy Підбила КвасОлину теж приєднатись, а вона приєднала не лише себе, а й ще двох спритних легенів. Отож, квитки куплені, речі зібрані, настрій в передчутті пригоди відмінний! Тепла зустріч калузьких хлопців на вокзалі в Ів.-Фр. заставляла розворушити і посміхатись напівсонних гостей зі Львіва  Yahoo
Про тРаховоз Тарас все влучно написав LOL З макс.швидкістю звичайного пішохода за 4 год. ми нарешті дотряслись до Квасів. Вже на станції розумієш, що ті страждання під час доїзду того вартують Happy . Хоча полонина Браївка на висоті 1250 м і ми йшли в деяких місцях в снігах по коліна підйом видався й справді не тяжким. Хтось скаже фігня, але для мене це друге знайомство з зимовими Карпатами  Secret . Вже на місці ніяк не могла відірвати погляд від засніженої далечіні і під теплий чай насолоджувалась залитим вже не зовсім зимовим сонцем пейзажем Happy .
....Кататись на сноуборді ніяк не випадало нагоди. Та й наслухавшись неодноразово, що кататись на борді - це мати аццке терпіння, відкладала цю затію в довгий ящик. Та все ж азарт спробувати під пильним оком вчителя МНС-ника мене повністю позбавив попередніх страхів Allakh  Very Happy . Навчання тривало хв. з три і я швидко вловила як що і до чого  Very Happy  Мабуть що в мене виходило найкраще - це падати, не заподіюючи собі шкоди  Crazy  Vava  Сніжок під сонцем підтаював і він ставав важким, тому в перший день дошка вперто не хотіла їхати і йшли гігантські зусилля, щоб її витягувати з налиплого зверху снігу. Та й вставати після чергового падіння було виснажливим. Тому раз спуститись мені вистачило, щоб відчути всю прєлєсть їзди на борді  Very Happy . Але як мене заздрість брала коли спостерігала як вільно і невимушено катаються хлопці...... яким стимулом було все ж потім знову пересиллючи втому ставати і приборкувати ту то норовливу, то вперту як віслюк дошку!  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Під неповторний захід сонця ми розпрощались з насиченим подіями і враженнями днем... днем, який запам"ятається, гарантую, в кожному силуеті на фоні вечірніх гір та розжареного неба  Rolling Eyes  і буде змушувати посміхнутись при одній лише його згадці  Happy .
Вечеряли всі як одна велика сім"я, не те щоб їли як наминали  Very Happy Спостерігали за НЛО, шуруючи оброслі точно шерстю зуби, співали захриплим голосом пісні, мірялися ногами, біцепсами і т.д., намагались "пити до тебе" не зовсім смачну "Перцовку" для зігріву.
В "довгих" ніч минула під свист вітру і шкряботіння мишей, а "короткі" засинали без штанів, а прокидались з і в пуховках Very Happy Ранок знову вразив неописаною картиною:
KvasOlka написав(ла):
море з островами засніжених гір

Снідали фірмовим гречаним блюдом, засмагали практично топлес, фіксували наш відпочинок на фотоапарати, знову спроби освоїти сновборд, швидке збирання, щоб встигнути на потяг, блукання по с. Кваси Smile, бабуся з мінеральною панацеєю, прибуття в Ів.-Фр., швидке прощання з друзями з Калуша, фортуна з придбанням квитків на Львів, згущонка в потязі, станція ЛЬВІВ!
....Я ще не встигла роззутись дома як вже розтерзала спальник побратима Семенова, щоб витягнути верхній елемент жіночої білизни
LOL  LOL  LOL
ДЯКУЮ! Це було круто і це треба повторити!!!!!!!  Yahoo  Yahoo  Yahoo

ПовідомленняBlumchen © 01.03.11 14:37:20    

Прочитав звіти  -самий позитиввв!!!
Клас!!!
Радий за вас Angel
ПовідомленняGorihovnet © 02.03.11 20:40:38    

Круто......
Фотки просто- бомбезні Good
Цитата:
Це було круто і це треба повторити!!!!!!!
Треба, треба повторити!!!
ПовідомленняFreud © 09.10.11 22:59:38    

З запізненням, але від того не менш крутий, вийшов довгоочікуваний відеореліз даної подорожі, насолоджуйтесь Smile
Повідомленняaleshka © 10.10.11 18:15:01    

Крута погода, крута компанія, круто відпочили, крутий мувас! Good  
Вже хочу собі борд! Goof

ПовідомленняANGELo © 10.10.11 19:53:02    

Freud, в тебе сама афігєнна "форма"!  Very Happy  Yahoo Курча банда, але вона мене пре.
Сподобалося ланцюжок подання фото! Деякі фото просто супер! Ех! видно руку фахівця!  Acute
Музика розширила враження!  Clapping

ПовідомленняKyzmi4ok © 10.10.11 19:54:25    

Good  Good  Good
ПовідомленняLeona © 12.10.11 10:37:23    

Скоро, зовсім скоро ми це повторимо Dance  Dance2  Ski  Yahoo
з.і. тащусь від пофігістичного жування жуйки grey  Cool  Goof

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU