Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Граунд ланч. "Неадеквати" (відео)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 23.02.11 14:54:19    Граунд ланч. "Неадеквати" (відео)

После недавней поездки в Шопки в четверг, которой мы выложили немного фото, мы выбрались ещё два раза в суботу и воскресенье (12.02.2011-13.02.2011). За эти два дня не сделали ни одной фотки, но зато отсняли немного видео, из которого Зиппо и сделал небольшой клипчик на память.
Название говорит само за себя, так как в клип основном попали моменты, как говорится "как делать нельзя", например, как Вова доворачивает в меня, а мне приходится аккуратненько отворачивать, как он же пересекает курс Натки (нельзя забывать и про спутный след), а вечные попытки Командри подпрыгнуть на старте (что приводит к слабине строп и потере жосткости профиля) меня вообще выводили из себя и маты не прекращались (одна из них видна в клипе), и т. д.

Для закачки, как обычно, кликаем на картинку.
В этот раз выложили видео в двух форматах, один как обычно *.avi (58 Мб), а второй - высококачественный *.m2ts (303 Мб).
Если не захочет показываться обновите K-Lite Codec Pack Full.

Змінено: VictorT (22.11.11 13:23:10)
ПовідомленняSpawNTnT © 23.02.11 16:11:48    

Класне відео! По доброму заздрю!!!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняNattka © 23.02.11 19:19:53    

Добре шо не зняли як я Вову чуть не вбила Goof Неслась на нього з швидкістю ракети і уявляла себе на дубі- чот мозг казав шо я не зверну з траєктоії  Goof  Як завжди- спас громкій голос: орала так шо Вова сам чуть не вмер-від страху Goof  Goof  Goof але встиг пригнутись і я пролетіла над ним. Відмазалась потім нармально, то тіпа в Кастора парашут такий- на людей кидається Very Happy
ПовідомленняFishki © 23.02.11 20:47:07    

Коли на Шопку ще виберемось? Маю у користуванні спідглайдер DeSCent 12 Тре спробувати. Crazy
ПовідомленняNotka © 23.02.11 22:25:46    

Good Дуже класно. В мене Pardon мрія так політатти))!
ПовідомленняANGELo © 23.02.11 22:56:48    

Notka, класно то класно! Ефектно! Але побачивши то вживу кілька разів я зробив для себе висновок, що здоров'я дорожче і краще на параплані літати навчитися, ніж так "літати".  Ну це  так - "ІМХО", як кажуть. Very Happy Не в образу літунам. А от відео ХД (йпт) - це вже щось нове. Рамштайн рулить! Правда, Кастор?! Clapping  LOL Як ти погодився на нього - досі не уявляю.
ПовідомленняVictorT © 24.02.11 8:40:59    

fishki написав(ла):
Коли на Шопку ще виберемось?
Следим за прогнозом, пока что не радует, нужен северный ветер. Либо попробовать выбраться в Рогатын.

ANGELo написав(ла):
Але побачивши то вживу кілька разів я зробив для себе висновок, що здоров'я дорожче і краще на параплані літати навчитися, ніж так "літати".  Ну це  так - "ІМХО", як кажуть.  Не в образу літунам.
Політавши "вживу" кілька разів на параплані, я зробив для себе висновок, що на пенсії мене такі польоти влаштують. Ну це  так - "ІМХО", як кажуть.  Не в образу мрійникам. Very Happy
ПовідомленняLeona © 24.02.11 11:11:25    

кльово  Clapping
ПовідомленняLordLucifer © 24.02.11 11:53:19    

музика прикольна...
кліп получився смішний  Very Happy
треба якось скористатись Вашою добротою і попробувати політати на крилі  Embarassed

ПовідомленняAndrey © 24.02.11 17:46:27    

Відео так нічо Clapping  Вітерець "впечетляет"  Shocked  Порадував також "высококачественный" формат - нарешті можна було глянути кліп на весь екран Clapping Good
ПовідомленняMykola © 24.02.11 20:32:57    

Кліп гарний. На початку особливо динамічно. Rammstein вибраний вдало вдало.  Good
ПовідомленняJurassic © 24.02.11 21:14:12    

На початку хотіли четверо на одному покататись, но не вишлоSmile
ПовідомленняVova © 24.02.11 23:31:23    

VictorT написав(ла):
например, как Вова доворачивает в меня, а мне приходится аккуратненько отворачивать
всьо було бід контролем... ну... майже.

VictorT написав(ла):
как он же пересекает курс Натки (нельзя забывать и про спутный след)
знову ж таки, я не оправдовуюсь, але я стартував і летів погодженим із nattka курсом. То її чомусь (nattka не ображайся) потягнуло вправо. І взагалі, - не треба вішати на мене всіх "дохлих собак" (під "дохлими собаками" - розуміємо всі косяки Very Happy Very Happy  Very Happy)
ПовідомленняNattka © 24.02.11 23:49:35    

Vova написав(ла):
(nattka не ображайся) потягнуло вправо
Shocked Вовка, ти шо?! Чо мені ображатись?! Я чесно призналась давно шо тупила на кожному кроці доки Кастор не дав тягла, легенько Very Happy
ПовідомленняVova © 24.02.11 23:56:38    

nattka написав(ла):
доки Кастор не дав тягла, легенько
Напевно і від мене би дістала тягла легенького, якби не умчалась по англійськи Very Happy Very Happy Very Happy
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU