Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2011 в Львівському АСК

назад  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 17 з 17
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 22.02.11 18:47:52    Парашутний сезон 2011 в Львівському АСК

Спортсменам-парашутистам 2-го року і старше, котрі планують виконувати стрибки на ДЗ Цунів, необхідно з'явитись в четвер, 24 лютого, о 18:00 год за адресою в. Навроцького, 25 (орієнтир - склад Агросоюз).
При собі мати ручку.
Я таки планую туда попасти тому можете телефонувати, шоб лекше найтись потім.

UPD:
EugeneKorchinsky написав(ла):
✔ Зараз підготовка до стрибка і сам стрибок проходять в один день безпосередньо на аеродромі Цунів: у суботу чи неділю приїхав, пройшов інструктаж, стрибнув, отримав свідоцтво парашутиста.
✔ Для того, щоб на аеродромі орієнтувались, скільки буде народу (кількість парашутів обмежена), а вам самим уточнити, чи плануються на обраний вами для подвига вихідний стрибки – дуже бажано попередньо зголоситись за телефоном 067 369 27 16 Костюк Віталій Володимирович, командир парашутної ланки. Якщо раптом не можете додзвонитись – ось ще два контакти: 096 43 88 113 Дяк Олег Омел’янович, 096 382 31 82 Євген Корчинський.
✔ Ціна стрибка на травень 2011 року разом із навчанням і страховкою – 320 гр. (с 15.10.2011 это 350 грн.)
✔ Квиток на електричку до станції Затока зараз коштує 5 гр.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 27.11.11 19:56:48    

Із-за сильного злого вітру цієї неділі кільком сміливцям, що не зважаючи на пізню осінь приїхали до Цунева, щоб вперше стрибнути з парашутом довелось відкласти здійснення цього рішучого вчинку.
Сподіваємось, що не на довго.

У зв'язку із малолюдним осіннім (зимовим) сезоном і необхідністю лапати погоду пропоную усім, хто збирається стрибати у черговий уікенд в Цуневі зголошуватись тут на форумі, щоб робити це більш організовано.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 03.12.11 19:02:51    

Стрибків з парашутом в Цуневі у суботу 03.12.2011 не було (а шкода, погода не посезону була суперова), і у неділю 04.12.2011 також стрибків не буде.

На наступні  вихідні (10,11 грудня) стрибки плануються при наявності бажаючих і погоди. Firsttimer

ПовідомленняDudych © 09.12.11 15:13:45    

EugeneKorchinsky написав(ла):
По команді "відбій" так само організовано шукають

маршрутки на Роздільсько - Жидачівський напрямок та їдуть на ДЗ Крупське
Very Happy
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 11.12.11 18:21:39    

11.12.2012 у неділю в Цуневі відбувся один взліт парашутистів.
Літак піднімався на 3000м, по дорозі зкинувши одного першоразника, одного третьоразника, одного п'ятиразника і мене.

Погода була супер, і сонце, що не піднімається взимку високо над горизонтом дуже красиво розфарбовало чисте небо у цілу палітру відтінків від небокраю до небокраю.
На кілометровій висоті температур між небом і землею практично не помітно. В літаку, як тільки закривають двері розходиться приємне тепло - двигун 1000 конів ділиться своїм теплом з пасажирами Ан-2.

На наступні вихідні стрибки плануються при наявності погоди і бажаючих.
    У парашутному класі є потужна пічка (і до неї є дрова), яку для великої компанії при холодній погоді можна буде розкочегарити.
 Firsttimer

ПовідомленняTurbocuda © 13.12.11 23:14:08    

Декілька фото з дня стрибків 11.12.11

фотография(7).JPG
 Опис:
Молодь..)
 Розмір файлу:  46.03 KB
 Переглянуто:  1766 раз(ів)

фотография(7).JPG

фотография(6).JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  40.28 KB
 Переглянуто:  1766 раз(ів)

фотография(6).JPG

фотография(5).JPG
 Опис:
..)
 Розмір файлу:  34.29 KB
 Переглянуто:  1770 раз(ів)

фотография(5).JPG

ПовідомленняDudych © 19.12.11 0:19:39    

Сегодня  3000 м.  фореве ,  "ковбасня на Миколая"  Very Happy
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 19.12.11 18:03:37    

Dudych написав(ла):
Сегодня  3000 м.  фореве ,  "ковбасня на Миколая"
Уведомление было написано поздно вечером после полуночи (00:19:39), и если я правильно понял автора - с формальной точки зрения следовало бы написать "вчера", а именно...

...18.12.2011 у Цуневі відкрився справжній зимовий парашутний сезон.

У повітря піднялись два взльоти з парашутистами: перший з круглими куполами, у тому числі, чотири першоразники і два парашутиста-рецидивіста (другоразник і, здається. одинадцятиразник - ВДВ рулить Cool ); і другий взльот на 3000м зі спортсменами на крилах.

Усе, як завжди - наземна підготовка, лінія огляду у повному бойовому спорядженні, той самий "кукурузни" і захоплені обличчя першоразників після приземлення і навіть та сама аеродромна кітка Мапа, тільки зазвичай зелений колір на усіх фотках змінився на білий.
Усіх - з Миколаєм!Firsttimer

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 22.12.11 12:11:58    

У зв'язку із святами, погодою, і витратами на аренду літака при невеликій кількості бажаючих стрибати зимою -

ПАРАШУТНИЙ СЕЗОН 2011 у Львівському АСК оголошено ЗАКРИТИМ!

Усім щасливого Нового Року і веселого Різдва!

Чекаємо усіх бажаючих стрибати з парашутом у новому 2012 році!

Слідкуйте за новинами на форумі extreme.lviv.ua.

ПовідомленняAdvokat © 26.02.12 18:30:54    

Все, не переживу цю довгу зиму...гину!
Коли вже відкриття сезону?  А коли відкриття на Боро?

Повідомленняmary © 26.02.12 19:29:52    

а прискорити процес відкриття сезону ніяк не можна ??? а то дійсно скучно щось стало по землі цілий час ходити ,,,
(вот бы полетать,,, Smile
Повідомленняюг © 02.03.12 9:56:01    

да-да, порядком надоело хочу прыгать.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 02.03.12 11:12:35    

mary написав(ла):
а прискорити процес відкриття сезону ніяк не можна ???

Можно, попросив Солнышко стать ярче, чтоб быстрее высушить взлётную полосу... Smile

По предварительным данным старт нового сезона планируется в конце марта - начале апреля.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 19.03.12 11:39:40    

Вчера заехал на велике на аеродром. Для Ан-2 наконец-то привезли сертифицированный винт, так что по предварительным данным...

Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer
ПАРАШЮТНЫЙ СЕЗОН В ЦУНЕВЕ 2012 НАЧНЕТСЯ 24 МАРТА, В СУББОТУ.
Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer

Как только узнаю подробности с ценами - создам отдельную новую тему.

Те, кому всю зиму снились ПОКАТУШКИ с ФИГУРАМИ ВЫСШЕГО ПИЛОТАЖА и без оных!
Начало полётов малой авиации запланировано УЖЕ НА ЭТОЙ НЕДЕЛЕ.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 20.03.12 1:28:47    

Извините за неточность в предыдущем посте:
по предварительным данным в Цуневе в ближайшие выходные, т. е.24 марта можно будет уже покататься на малой авиации,
а парашютный сезон - ещё через неделю 31 марта.
Следите за новостями Smile

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 22.03.12 20:18:41    

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕНННЯ!

Сезон 2012 розпочинається 31 березня!

Подробиці у новій темі.

Сторінка 17 з 17
назад  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU