Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2011 в Львівському АСК

назад  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 16 з 17
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 22.02.11 18:47:52    Парашутний сезон 2011 в Львівському АСК

Спортсменам-парашутистам 2-го року і старше, котрі планують виконувати стрибки на ДЗ Цунів, необхідно з'явитись в четвер, 24 лютого, о 18:00 год за адресою в. Навроцького, 25 (орієнтир - склад Агросоюз).
При собі мати ручку.
Я таки планую туда попасти тому можете телефонувати, шоб лекше найтись потім.

UPD:
EugeneKorchinsky написав(ла):
✔ Зараз підготовка до стрибка і сам стрибок проходять в один день безпосередньо на аеродромі Цунів: у суботу чи неділю приїхав, пройшов інструктаж, стрибнув, отримав свідоцтво парашутиста.
✔ Для того, щоб на аеродромі орієнтувались, скільки буде народу (кількість парашутів обмежена), а вам самим уточнити, чи плануються на обраний вами для подвига вихідний стрибки – дуже бажано попередньо зголоситись за телефоном 067 369 27 16 Костюк Віталій Володимирович, командир парашутної ланки. Якщо раптом не можете додзвонитись – ось ще два контакти: 096 43 88 113 Дяк Олег Омел’янович, 096 382 31 82 Євген Корчинський.
✔ Ціна стрибка на травень 2011 року разом із навчанням і страховкою – 320 гр. (с 15.10.2011 это 350 грн.)
✔ Квиток на електричку до станції Затока зараз коштує 5 гр.

ПовідомленняAdvokat © 13.11.11 15:52:23    

То не все так безнадійно... Shocked
Це добре Wink
Вчора зрозуміла,що навіть якщо ви всі поставите страшний діагноз - ”паранепдридатність”, я  все одно не зможу від стрибків відмовитись.
Все, я пройшла ”точку невозврата”...до зустрічі на Цуневі, а весною на Бородянці на AFF

ПовідомленняFishki © 13.11.11 16:22:17    

Advokat написав(ла):
а весною на Бородянці на AFF

О, тепер у Вас з'являться друзі)) спортсмени-парашутисти)

ПіСі: Згадав) Збирайте гроші на трубу, поїдемо весною  Yahoo

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 14.11.11 11:05:03    

Ітак, невеличкий звіт за уікенд.

12.11.2011, у суботу в Цуневі прийшло народу пострибати з парашутом на півтора взльоти.

Петро з Франківська ака Kholoduk стрибнув на ручку два рази на 5 сек і на 10 сек, викликавши нестримну лавину позитивних оцінок з боку Костюка, який визнав його відділення і вільне падіння еталонними. Саме цей історичний момент зафіксовано на фотці - хоч і в "розфокусі", але не міг залишити його поза увагою

Вітаємо Петра з цими досягненнями!
Гадаю, тандем-стрибок з 4500м місяць тому в Бородянці був не зайвим, плюс Петро мене здивував, коли показав кілька професійно виконаних танцювальних па з ірландського степу, що в залежності від положення рук перетворюється в один із стилів рок-н-ролу (!). Усе це дається взнаки!

У Наталки ака  Advokat нарешті вийшло привезти усю родину на аеродром у хорошу погоду, щоб чоловік на власні очі побачив, як вона стрибає з парашутом. Тепер чекаємо, коли він наважиться приєднатися до дружини у небі.
Малюки також мали розвагу - усі троє покатались на літачку.

А эта гостья из России, ну очень впечатлительная и любящая поговорить, не исключено, что выложит эти свои впечатления о первом прыжке в нашем специальном творческом разделе Smile

А це просто песик, що ще минулого тиждня приблудився до нашого аеродрому - дуже комунікабельний і кмітливий песик.

У неділю із -за погодних (повністю затягнуте хмарами небо) умов стрибків не було.
Чекаємо на хорошу погоду наступного разу Firsttimer

Повідомленняюг © 14.11.11 19:36:00    

народ в следующий раз надо будит пёсику чёто притащить поживать- недаром же за нами столько тёпал.
ПовідомленняMagnum © 16.11.11 17:50:00    

Інтересно, чи зберігаються фото на цьому форумі у вихідному форматі (не урізані по якості). Оскільки є декілька інтересних світлин, які хотілось би отримати.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 16.11.11 19:44:34    

Трохи урізані. Оригінали - 2 мегапікселі.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 20.11.11 22:43:56    

Сегодня, 20.11.2011 в Цуневе набралось охотников на прыжки с парашютом по числу на один взлёт (перворазники + спортсмены).
Шесть перворазников сиганули с 900 м; я на ручку с 1150м на 10 сек по "бразилльской системе" Smile (сразу за мной для строгой оценки моих действий в воздухе прыгал Костюк); Xander с сотоварищами поехали на 3000м, и парням, если на них снизойдёт вдохновение, полагаю будет что рассказать и показать Smile

На этой неделе мне несколько раз звонила девушка с расспросами о том, как узнать, что погода для прыжков именно та, что нужно (ну чтоб зря не ехать). В это воскресение мы прыгали (а значит означенная погода имела место!!!), но к сожалению исключительно в сугубо мужской компании -  девушка так и не приехала.

Наши поздравления имениннику, который из-за погоды в субботу не смог получить свой подарок (прыжок с парашютом), а в воскресение по причине удавшейся вечеринки (на которой наверное были всё приехавшие в Цунев в тот день) уже вероятно не смог бы пройти доктора: никого из заглянувших в Цунев на огонек вчера - сегодня не было.

Надеемся их увидеть на следующие выходные и следим за прогнозом.
Парашютный сезон в Цуневе пока еще открыт!  Firsttimer

ПовідомленняDudych © 21.11.11 1:50:17    

А че расказывать: прыгнули с 3200 м., но мимо площадки на 3.5 км., так как слой облаков 1500 м. а у летчиков отсутствовал GPS, вот и промахнулись малость, открылись и ох..ли, приземлялись на стадион с. Затока (49°51'18.63"  23°40'59.89" гугул мап), топали пешком, (путь обозначен) дальше в с. Цунев (со слов местных) или Заверещица (по гуглу) сам начальник парашютного звена подобрал нас на машине. Жаль что закончилась память на камере, и видео нет.
ПовідомленняNewcomer777 © 21.11.11 10:42:53    

Dudych написав(ла):
А че расказывать: прыгнули с 3200 м., но мимо площадки на 3.5 км., так как слой облаков 1500 м. а у летчиков отсутствовал GPS
ух-ты! А как расчитывали точку выброски?! Летчик с секундомером коробочку обсчитывал? Или с земли по звуку команду дали? Surprised
ПовідомленняDudych © 21.11.11 10:51:22    

Newcomer777 написав(ла):
Летчик с секундомером коробочку обсчитывал

наверное, но не с земли точно,  на земле когда самолет приземлился спросили у летчиков где парашютисты: "как где  Surprised  выпрыгнули "
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 21.11.11 12:01:58    

Я так понял - Lost skydivers 2 - это анонс первой части - Lost skydivers 1?
ПовідомленняDudych © 21.11.11 22:45:03    

EugeneKorchinsky написав(ла):
анонс первой части

да, а вот куда мы приземлились http://www.youtube.com/watch?v=CcMeMXbAgTA т.е. ч.1
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 22.11.11 10:25:51    

Dudych написав(ла):
да, а  вот куда мы приземлились, т.е. ч.1

Ну вы, прям как рекламисты из Голливуда - даёте маааленькие кусочки для разогрева публики перед главной премьерой Smile

ПовідомленняDudych © 22.11.11 11:57:45    

а больше и ничего не будет, еще в самолете закончилась память у камеры, вся ушла на тебя  Very Happy , а то что есть то снято на телефон.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 22.11.11 12:30:17    

Dudych написав(ла):
память у камеры, вся ушла на тебя

Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed

В прошлый раз в такой же ситуации  Fishki зарядил камеру памятью со моего телефона. У меня Memory Stick Duo на 500M .

Сторінка 16 з 17
назад  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU