Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Тематичні запитання для Anti-Bot-Question

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 22.02.11 10:57:49    Тематичні запитання для Anti-Bot-Question

Можливо більшість на це не звернула увагу, але нещодавно на наш любимий форум напала кара небесна у вигляді ботів. Кожні 20-30 хв реєструвалась нова падлюка. Нам ще заканало, що вони не почали спамити, ми б тоді точно вклякли. Не довго думаючи, приймаєм рішення про додаткове запитання при реєстрації. Серед різноманіття модів, наш вибір впав на Anti-Bot-Question. Кілька годин роботи і все готово.

В Anti-Bot-Question по замовчування стоять арефметичні запитання на зразок: 40+54+11=? ; 297-80-108=? і так далі. По тематиці такі запитання радше підходять для якихось фізико-математичних форумів, але аж ніяк не для нас. Мало того, такі задачки деякі боти також навчились обходити. Тому ідеальним рішенням цієї проблеми будуть свої (текстові) запитання, екстремально-спортивного спрямування та тематики.

Важливий нюанс про який не слід забувати. Питання мають бути важкі для ботів, а не для людей. Не потрібно придумувати те чого ви самі раніше не знали і за відповіддю полізли б в гугл. Є люди які радше забють бол на реєстрацію ніж будуть шукати відповідь на це запитання. Я думаю, що запитання можуть бути про якісь загальновідомі спортивні факти, якісь не дуже важкі технічні запитання, можлииво пропущене слово в якомусь спортивному анекдоті, і т.д.

Перше тимчасове запитання окрім стандартних, яке запропонував VictorT - Cкільки строп в парашутів типу Д5, Д6 або Д1-5у? Я думаю навідь серед зареєстраваних багато хто не знає, або сумнівається, до речі їх 28. Тому давайте будем простішими, нам блондинки на форумі також подобаються, ги-ги.

ПовідомленняDaishi © 22.02.11 13:01:58    

гг
Продам ........ Один раз користований, ні разу не розкривався. Трішки випачканий.
ПовідомленняVictor SV © 22.02.11 15:02:11    

Наприклад питання, що організовують (відбувається) на мості в Камянці-Подільському?
ПовідомленняSpawNTnT © 22.02.11 15:18:19    

Або якого кольору кільце в парашуті? Smile
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняVitalik-ataman © 22.02.11 15:54:34    

Що потрібно крутити в велосипеді? або Що потрібно крутити в велосипеді щоб забезпечити його рух?

Який літак називають кукурузником?

На чьому катаются взимку на гірськіх курортах?

Двохколісний засіб пересуванння?

Було б добре щоб ці питання програма регенерувала сама, на свій вибір

ПовідомленняIhor © 22.02.11 16:09:15    

Zippo написав(ла):
Cкільки строп в парашутів типу Д1-5у?
Як тільки почав читати тему то виникло те саме запитання Very Happy

На кого схожий парашутист в небі, на одуванчик, на ноутбук Very Happy, на кота....?
Або допишіть слово адреналі(н), ризи(к), стра(х), небезпе(ка) ....

Бажаючі зареєструватись думаю не будуть знати, що кільце червоне, не всі будуть писати роуп, а про велосипед і педалі це не для нас.
ПовідомленняSpawNTnT © 22.02.11 16:37:14    

Збоку фотку прибацати парашутиста з кільцем! Не думаю що прога роздуплиться в кольорі!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняVictor SV © 22.02.11 16:51:57    

SpawNTnT написав(ла):
Бажаючі зареєструватись думаю не будуть знати,що кільце червоне,не всі будуть писати роуп, а про велосипед і педалі це не для нас)
Я сумнівась що користувач який захоче зареєструватись на сайті, попередньо не прочитає декілька тем на форумі, перегляне фото чи відеоматеріал. Тому люди будуть вкурсі на рахунок роупа.
І на форумі досить багато велосипедистів екстремалів, це також активний відпочинок та екстрім, кожному своє
ПовідомленняIhor © 22.02.11 19:13:16    

Не так написав, я маю на увазі що питання треба ставити відповідно до тематики сайту, прості типу "двоколісний транспорт" не для нас.
Особисто я познайомився з цим сайтом через гугл, хотів здійснити стрибок з парашутом... почитав тут статті, дальше ознайомлювався уже після стрибка)
А поєднання картинки + питання реал відкриває фантазію.
ПовідомленняVictorT © 09.09.11 17:39:56    

Zippo написав(ла):
Перше тимчасове запитання окрім стандартних, яке запропонував VictorT - Cкільки строп в парашутів типу Д5, Д6 або Д1-5у
Мдя, "нет ничего более постоянного, чем временное" (с)
Есть ещё предложения?
И я так думаю, что ответы в виде слов, не очень подходят. Разве что какие-то простые, которые сложно написать по разному.
А лучше выбор вариантов ответов либо цифры.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 09.09.11 19:17:12    

Информация к размышлению.

В своё время был популярным плейер для медиафаилов (LA player кажется) где регистрация при инсталяции для знающих русский была бесплатна. Надо было ответить на одну из загадок, которые все знаем с детства Smile. Загадок было много на выбор - с третьего раза точно получалось Smile

Повідомленняaleshka © 12.09.11 14:54:26    

VictorT написав(ла):
А лучше выбор вариантов ответов либо цифры.

Мені подобається антібот вирішення sms сервісу kyivstar (http://www.kyivstar.ua/sms/). А питання можуть бути типу: "Виберіть n картинок зі спортивною подією."
Правда з реалізацією прийдеться попаритися Sad ну і картинками Smile (хоча в деяких javascript фреймворках таке вже може бути реалізоване).

ПовідомленняVanDik © 12.09.11 15:54:21    

aleshka написав(ла):
А питання можуть бути типу: "Виберіть n картинок зі спортивною подією."

або картинки форумчан і вгадай де Zippo
LOL
З картинками як у kyivstar зручно, правда в мене чомусь (на різних комп'ютерах) вони не з 1-го разу завантажуються.
Повідомленняaleshka © 12.09.11 20:17:58    

VanDik написав(ла):
або картинки форумчан і вгадай де Zippo
Very Happy
А якщо серйозно, щоб не бавитись з AJAX можна редіректнути юзера на окрему сторінку де буде 9 рандомних тематичних картинок з номерами і запитанням (може бути завжди одне і те ж) ... юзеру потрібно ввести номери картинок, які відповідають питанню і вуаля - він зареєстрований )... враховуючи, що це не фейсбук - сервер прекрасно зварить

Можна і без редіректу, якщо гарно оформити Smile

ПовідомленняVZoL © 12.09.11 21:58:30    

Чому б не спробувати recaptcha.net  ?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU