Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по р. Кубань (Кавказ). Поріг Кам'яномостський (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняJurassic © 19.02.11 0:46:50    Сплав по р. Кубань (Кавказ). Поріг Кам'яномостський (відео)

В 2010 відбулась поїздка учасників турклубу "Аргонавт-Манівці на Кавказ. (р. Кубань, поріг 1 Кам'яномостський). Відео з цієї поїздки на YouTube.
ПовідомленняZippo © 19.02.11 12:59:25    

Сам катамаранінг зачьотний,Clappingа от музака взагалі не в тему, вона б краще пасувала на звичайни сплав по Дністру. Тут би щось динамічніше пішло, на зразок ось цього.
Що до сюжету - він у кліпі як такий відсутній, я б сказав звичайна нарізка.
Також не зрозуміло чому з GoPro яка знімає відео з прогресивною розгорткою 1080p виклали тіки 480p. В цьому ж вся фішка цієї камери - габарити і якість. Думаю тут питання радше не до Jurassic'а а до тих хто йому дав оригінали в 480p.
Як я вже не раз наголошував, відео затянуте, 6 хв для цьогот забагато. Я б скоротив це все діло до 2-3 хв, щоб після перегляду виникало бажання глянути ще.
Що до зйомки. На деяких моментах видно, що камера запотіває, ось чому нетре жаднічати і купляти Anti-Fog Inserts. Також деякі моменти я б не став знімати з кутом 170º де-не-де пасувало б в 127º
P.S. Jurassic, ти що тепер штатиний кліпмейкер у Манівців буш?

ПовідомленняJurassic © 19.02.11 14:14:44    

Друг попросив, з яким я тренюсь) Сюжет...ну то не я знімав нажаль. Знаю шо трохи довго, але мені дали півтора години, я там спершу ше більше нарізав, але вирішив на весь трек дати, я небачу в цьому мега екшену шоб давати динамічну музика, мені більше сподобалась краса природи і зйомки, шо до ХД то мені тре було скоро зробити, а мій комп не дуже тяне, там були довгі куски і прога довго грузить(, та і на ютуб навіть оце - лило 8 годин))
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU