Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ох, вже та Наша Сюзі, з Днем народження!!!!!!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGenyk © 19.02.11 0:31:06    

приєднуюсь до привітань!  Drink
ПовідомленняIhor © 19.02.11 11:20:40    

Сюзі, Вітаю!!! Будь завжди такою веселою і позитивною людиною) Усміхайся) У тебе це гарно получається! Rose  Rose  Rose  Всього тобі найкращого,тільки перемог і здійснення всіх мрій! Preved
ПовідомленняSuzi © 20.02.11 18:13:07    

Привіт мої милі!  Kiss

Добралась я нарешті до компа..

В мене просто немає слів! Стидно признатись, але.. тронули до сліз..
Такі щирі сердечні вітання, приємні слова, увага до моєї скромної особистості.. Якби могла - я б усіх-усіх вас зараз розцілувала! Ви моя друга сім'я!  Kiss Я надзвичайно рада, що потрапила до вашого колективу, що познайомилась з такими чудовими людьми! Ви НАЙКРАЩІ!!!!!!!!!!
Величезне спасибі! Не уявляте як приємно...
Вот прямо зараз йду налию келішок і випю за вас усіх!!! Я вас люблю!    Kissing

ПовідомленняSuzi © 20.02.11 18:37:02    

Blumchen написав(ла):
причому, самий позитив при різних екстремальних умовах, настроях, обставинах і погодних умовах!!!!!! Весь час розуміння і підтримка в різних варятуватих ідеях і планах!!!!

Да-да.. ти певно про Каїр і захід сонця   Very Happy Ох... Рос, ті варятуваті ідеї завжди закінчуються так класно!!!  Готова їх підтримувати ще вічність)) Спасибі тобі котя Kiss

ANGELo написав(ла):
І щоб з'явилася велика щаслива сім'я!

Дякую сонце! Ти будеш у мене дружбою  Kiss
Не знаю що там про то скаже майбутній муж, але буде саме так!  Goof

lucky написав(ла):
Ну ще особисто з тобою не знайомий, але ходять слухи, що ти справді заслуговуєш всього найкращого

Ми це дуже швидко виправим! Наступного тижня, якщо погода дозволить, то вже можливо будем літати! Щойно звонив Толік і порадував що нове потужне крило і вінт майже у нас  Yahoo
Ох ті вже слухи.. Smile

mukolka написав(ла):
Приємно знати таку відзивчиву та позитивну людину.

Спасибі велике!!! Взаємно!
Ви повернулись вже? Як відпочили?

VictorT написав(ла):
как говорят, сразу "с неба в бой", куча положительных эмоций

Ох сказав так сказав  Embarassed Взаємно Вітьок!
Фотка клас.. згадую ті щасливі миті.. здорово було!

Leona написав(ла):
щоб праця завжди була оцінена і увінчувалась винагородою

Дааа.. це немаловажно )
Дякую красотулька!  Rose

Zippo написав(ла):
Сюзьські єдина, яка сама умудрилась вивалити моє бездиханне тєло на другу полку (поїзд №086 ЛБ Львів - Сімферополь)  Своїх собутильників так сказать не бросаєт!

Сама в шоці  Very Happy А ще його проволокти 4-ма вагонами від ресторану Very Happy А то! Та таких собутильників не те, що не бросать - на руках носить надо!  Kiss
Victor SV написав(ла):
Нехай твоя чарівна усмішка та чудовий настрій ніколи тебе непокидає і в будь яких ситуаціях

Вітьок!!! Спасибі лапусь!  Kiss   Сподіваюсь за моє ДН ми випємо швидше, ніж за твоє змогли  Goof
gorihovnet написав(ла):
нехай збудуться твої мрії і з"являються нові!!!!!

Спасибі горішок! Спасибі наш містер позитив!
Lyubko написав(ла):
і навіть ті, про які ми ще незнаємо

Нууу.. може якось нашепочу на вушко  Goof Спасибі пусь! Дуже приємно!Kiss
Razdolbay написав(ла):
Мої вітання, красуня!!!!

Спасибі Ігорко!  Clapping
vitalik-ataman написав(ла):
Твій день народження то і наше свято, адже в цей день, з"явилась на світ така чудова людина!

Embarassed ох вже кинув мене в краску! Дякую Віталік!
vitalik-ataman написав(ла):
здійснити свій перший самостійний політ, хто зна, може якось ти і мене покатаєш

Оце так!! Сама хочу! Як мінімум для того, щоб Толік хоч раз побув на мому місці і відчув то "сивіння" яке відчуваю деколи яSmile Коли він, наприклад, не попередивши починає на висоті спіральки собі мотати, бо то класно Goof

Progektor написав(ла):
варятських думок

Ооооо.. в мене з цим все запущено. Мало того, що вони є - так я ще й реалізовую їх  Very Happy Спасибі! теж була рада знайомству!

Nadezda_95 написав(ла):
Бажаю швидше приборкати борд, з твоїм характером йому буде нікуди діватись  
Ну і ще... їсти, їсти і ще раз їсти, бо мрія про стрибок з парашутом ще досі не реалізована    
Будь!

О да!!!! В мене з ним кохання з першого погляду!  Happy Я вже їм і їм!  Goof  Ми це зробим! Скоро! Дякую, моя красунька!  Rose

recidivist написав(ла):
приємних людей поруч

Дякую Юрка! Тоді вам всім треба неодмінно бути завжди біля мене  Happy Бо хіба є ще приємніші люди, ніж сімейство екстрим?  Happy

genyk написав(ла):
приєднуюсь до привітань!

Спасибі! Шкода що в тебе тоді не вишло приїхати, але ми ще познайомимся і політаєм!  Clapping

Ihor написав(ла):
Усміхайся) У тебе це гарно получається!

Дякую!!! Знов шарію  Embarassed

Спасибі ще раз!  Drink ЗА ВАС! Ви - БЕСТ!!!!!

Вибачайте за "слішком многа букоф"  Goof

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU