Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ох, вже та Наша Сюзі, з Днем народження!!!!!!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBlumchen © 18.02.11 12:28:07    Ох, вже та Наша Сюзі, з Днем народження!!!!!!

Вітаю одну з найпозитивніших людей Клубу!!!!!!!!!
Хоч немає ще і року як я з тобою познайомився, але як кажуть, вже є що згадатиSmile причому, самий позитив при різних екстремальних умовах, настроях, обставинах і погодних умовах!!!!!! Весь час розуміння і підтримка в різних варятуватих ідеях і планах!!!!
Щиро тобі бажаю всього приємного і хорошого по житті!!! Ну і банального фарту!!!!!!!!!!!
ПовідомленняANGELo © 18.02.11 12:41:19    

Важко щось додати після таких слів, але щось написати та й треба. Very Happy
Головне, щоб здоров'я, азарт, натхнення до непізнаного та нового не підводило. Добра та ласки, радості тобі, близьким та рідним. Посміхайся, радій життю і не зупиняйся. Попереду лише все найкраще. І щоб з'явилася велика щаслива сім'я! Clapping  Rose  Kissing

ПовідомленняLucky © 18.02.11 12:45:13    

Привіт! Smile
Ну ще особисто з тобою не знайомий, але ходять слухи, що ти справді заслуговуєш всього найкращого Very Happy, чого тобі і бажаю і щоб здоров'ячка на то все вистарчало  Rose  Rose  Rose

Повідомленняmukolka © 18.02.11 13:01:47    

Всі негаразди і перепони
я бажаю тобі легким кроком  обійти,
І нехай іноді відвідує втома,
Але молодо буде серце у грудях битися!

Приємно знати таку відзивчиву та позитивну людину.
Smile
ПовідомленняVictorT © 18.02.11 15:44:47    

И я присоединяюсь! Rose Rose Rose Drink Drink Drink
Познакомился лично ещё позже, чем Ростик, но, как говорят, сразу "с неба в бой", куча положительных эмоций Bomb

ПовідомленняLeona © 18.02.11 16:06:51    

Сюзі! Вітаю зі святом!  Kiss
+1 до усіх привітань! Щоб кожен твій крок в житті освічувався промінням успіху, щоб багатіла ти як матеріально, так і духовно, щоб праця завжди була оцінена і увінчувалась винагородою. Будь здоровою, щасливою і завжди усміхненою жінкою!
Rose  Rose  Rose

ПовідомленняZippo © 18.02.11 16:18:46    

Ги-ги, Сюзьські єдина, яка сама умудрилась вивалити моє бездиханне тєло на другу полку (поїзд №086 ЛБ Львів - Сімферополь) Very Happy Своїх собутильників так сказать не бросаєт! Drink Goof
З днюхою Kissing Rose

ПовідомленняVictor SV © 18.02.11 16:26:28    

Приєднуюсь до привітань, будь завжди такою позитивною та шаленою людиною, здоровя, вірних друзів.
Нехай твоя чарівна усмішка та чудовий настрій ніколи тебе непокидає і в будь яких ситуаціях
Rose  Rose  Rose вітаю
ПовідомленняGorihovnet © 18.02.11 19:39:56    

Вітаюююююююю!!!! Drink  Drink  Drink
Всього, всього тобі найкращого, нехай збудуться твої мрії і з"являються нові!!!!! Clapping Kissing

ПовідомленняLyubko © 18.02.11 19:56:33    

Спортсменка, патріотка і просто красуня!!! Дуже багато можна розповідати про цю чудову людину, та всеодно всього не згадати, тому просто вітаю, бажаю всіх земних благ і нехай збудуться всі твої мрії й бажання і навіть ті, про які ми ще незнаємо!!! Rose  Kissing

Змінено: Lyubko (18.02.11 19:57:53)
ПовідомленняRazdolbay © 18.02.11 20:28:38    

Мої вітання, красуня!!!! Yahoo  Yahoo  Yahoo
Бажаю кохання, гарних подій,
Здійснення задумів,планів і мрій
Щастя квітучого, злетів найвищих,
Шляхів до мети легких і найближчих  Rose  Kissing

ПовідомленняVitalik-ataman © 18.02.11 21:58:26    

Сью вітаю тебе з днем народження! Твій день народження то і наше свято, адже в цей день, з"явилась на світ така чудова людина! Наприклад якщо б не ти то не бачилиб мої очі краси аерошутської Smile , бажаю тобі щоб тебе оточували тількі щирі та хороші люди! і обовязково здійснити свій перший самостійний політ, хто зна, може якось ти і мене покатаєш і обовязково стрибнути  ну ти сама знаеш з чим Firsttimer !!! Rose
ПовідомленняProgektor © 18.02.11 22:06:11    

Сьюзі, мила наша Сьюзі Angel ...ВІТАЮ тебе від свого імені, бажаю тобі тільки найприємніших моментів в житті, бажаю тобі навіть робити по житті помилки,бо на них вчаться і здобувають досвід, бажаю ще тобі квітучого настрою і варятських думок  Crazy

ПіСі: Радий знайомству в Млинках Pardon

ПовідомленняNadezda_95 © 18.02.11 22:40:06    

Бажаю швидше приборкати борд, з твоїм характером йому буде нікуди діватись Crazy
Ну і ще... їсти, їсти і ще раз їсти, бо мрія про стрибок з парашутом ще досі не реалізована Firsttimer  Acute
Будь! Drink

БОРЗА_БОРДО_УКРАТИТЕЛЬНИЦА.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  19.83 KB
 Переглянуто:  2567 раз(ів)

БОРЗА_БОРДО_УКРАТИТЕЛЬНИЦА.jpg

ПовідомленняRecidivist © 19.02.11 0:17:31    

З Днем Народження!!!  Побільше сонячних днів і приємних людей поруч Rolling Eyes
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU