Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Зимовий Граунд Ланч

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLucky © 11.02.11 15:40:24    Зимовий Граунд Ланч

Всім привіт! PrevedВесь минулий тиждень Кастор ненав'язливо програмував мій моск на те, що треба їхати на граунд ланч. В результаті близько 11 ранку вчора екіпаж в складі Я, Vova, Igora і VictorT видвінулись в Шопки Smile. Тільки ми зустрілись зразу з'ясувалась цікава деталь, що всі є після "вчорашнього" і всім херово Bo і гулува болить - вот спортсмени називається мля Very Happy

Але похмільний синдром дуже швидко пройшов, як тіки ми залізли на той схил і повитягали парашути. Доречі вітер був конкретно сильним і підняти купол було взагалі не проблема! Проблема була втримати пасажира щоб не здуло! Спочатку причепили купол Кастора і трохи на ньому політали, а потім купол Вовчега і вже на ньому льотали до кінця дня.

Також приїжджали парапланеристи, які до нас кілька разів підходили і питали, "маньяки а вам не холодно на тому вітрі?" Very Happy  Доречі коли трохи вітер стих і вони самі повзлітали, то висіли вони над схилом годинку-півтори, а я тим часом їх трохи пофоткав, деякі фотки вийшли непогані як на мене.

Потішило те, що наші польоти закінчились без ЧП, руки-ноги цілі. Хоча один раз я все таки добряче висадився коли взлетів а права клеванат була запутана - брр, добре шо все гуд!

Під вечір, ми розпалили вогнище і посмажили сосики на свіжому повітрі! Дивлячись ан галявинку на якій ми сиділи ніколине не скажеш, що це була зима, 10 лютого Smile

А тепр дивимся фото і заздрим Buck

ПовідомленняVictorT © 11.02.11 23:06:56    

lucky написав(ла):
Доречі вітер був конкретно сильним
Да, когда я пару секунд висел над склоном на одном месте, я прозрел. Потом буквально на пару градусов отклонился правее и заскользил с боковым скольжением с нехилой скоростью вдоль склона. Летать с парашютом боком, особенно, когда в метре-двух под ногами проносится земля, как-то непривычно Very Happy
А когда Вова поднималя по склону со 150-ым  куполом, кайтя его (так легко подыматься, только ноги переставляй), упал на спину и его затащило наверх под уклон 45 градусов, опять же с нехилой скоростью, где мы и погасили ему купол, это тоже впечатлило. Shocked

lucky написав(ла):
Хоча один раз я все таки добряче висадився
А я, так замахался высаживаться, наблюдая за полётами других.
ПовідомленняDudych © 12.02.11 0:33:51    

шось "Фалкона не видно"  Unknow
ПовідомленняVictorT © 12.02.11 0:47:27    

Dudych написав(ла):
шось "Фалкона не видно"
Его пока не брали с собой, да и есть сомнения в том, что "эф-ка" будет хорошо летать. Если хозяин надумает, может возьмёт. Да и три купола на одну подвесную многовато (те, с которыми прыгаем, не используем для ГЛ, бережём). Сёдня вот получили вторую подвесную.
ПовідомленняNattka © 13.02.11 19:30:26    

lucky написав(ла):
тиждень Кастор ненав'язливо програмував мій моск на те, що треба їхатина граунд ланч.
аналогічно... тіко 2 тижні

Нарешті я достигла... поїхали... ми з Кастором в одній машині - решта всі в іншій... догнали нашу кумпанію по дорозі... перегнали... ідем...
Very Happy кароч ми з Кастором так давно не бачились шо профігачили по трасі кілометрів 10 зайвих доки він зрозумів шо ми проїхали то місце де нам тре було повернути Goof
Вернулись... Приїхали - вся кумпанія вже на місці... у мене чот калатає серце... по дорозі кажу - Віть, а чо ти мене стіко кликав? Во скільки народу!
Кастор - нє ну панімаєш, людей проситься дофіга, але ну нафік шоб чужі там товклися...  Shocked
На горі підходжу до краю... дивлюсь вниз... - нє, пацани, я поїхала додому... Sad
Перші рази спустились Вітя і Вова... стою... Shocked  пля... і хочеться і колеться...
Доходить черга до мну... Кастор дбайливо підганяє мені підвісну...Віть я сцу... Shocked  ну ясно - відповідає мені наш адмін і сосрєдоточенно розпутує стропи Shocked  Shocked  Shocked
стає за мною... спина до спини... ААА!!!!!!!!! страшно... перший же порив вітру при відкритому куполі кидає мене як тряпчату ляльку Кастору на спину  Shocked йому на допомогу прибігає Командрі і тримає мну спереду... я зависла на висоті 30 см від землі ... і тут... Shocked  Yahoo  Yahoo  Yahoo
я глянула наверх... аааааааа... параліч мозку... мене за той час 2 пари чоловічих рук підтягли до краю гори... а пох... готова?!..НЄ!!! Шо таке?! Давай! Пля мужики, почекайте у мене перший раз над головою розкрите крило!!!!!!!!! Yahoo  Yahoo
Кароч з першого ж разу я поняла шо зима то не привід ховати парашут подалі до весни!
Ноги і все решта боліли несамовито від підйому обратно на гору...все ішла, пихтіла і згадувала приказку про саночки...
Орала після приземлення так як в Сутисках на змаганнях... Very Happy  Біля мене приземлився Фішкі,не конче вдало на мерзлу кротовину, всі ломанулись до нього, а він лежить щасливий- я його навіть не зразу то і побачила, хоча був в 5 м від мене, все гаразд? Ага ... і тож давольний... кричу - не біжіть все нормально...
Після цього встановили правило - при вдалому приземленні вставати і помахати рукою... як вона... мона так не кричати... Very Happy
Приповзаю наверх... щаслива... бля! я жива!!!
Кароч... море емоцій!!!! Вітер пофік!!! Вбили хіба підйоми на гору... не витримала і поїхала після 8 спуску...
Здивував Вова Surprised  він як енерджайжер цілий день мотався туда- обратно... блін, звідки тіко сили на підйоми.
Мого рекорду по висоті і дальності польоту не побив нині ніхто... правда перші 3 рази мене трохи потаскало по полю, але то нічо... зато потім - після Касторського інструктажу. Я приземлялась строго проти вітру і на ніженьки.
Отака то вот фігня, малята.
Мо шо забула... вибачайте...

Kissing  Kissing  Kissing Кастору Very Happy

Повідомленняigora617 © 10.06.11 18:15:32    

Які ви парашути використовували для groung launch?
Маєте спеціальний harness чи просто на контейнері їздили?
ПовідомленняVictorT © 13.06.11 16:19:05    

Летали на Pro Series 170 и Stiletto 150, юзали б/у подвеску от Радара и от Талки.
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU