Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перший раз на лижі. Питання.

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняStellz888 © 11.02.11 10:20:50    Перший раз на лижі. Питання.

Одного дня прийшло на думку дати ногам троха роботи, а голові спокою, та й махнути у вихідні на Буковель.

Транспорт ніби є, але уся компанія -  геть зелені у лижвярстві стаханівці розумової праці, які лижі бачили тільки на фото.

Тому такі питання:
1) що вдягнути, щоб не замерзнути/впріти?
2) хтось мені казав, що треба з 5 пар рукавиць, то правда?
3) окуляри необхідні, чи не дуже?

Будемо вдячні за поради.

ПовідомленняTerry © 11.02.11 11:00:42    

1. На Бук тре їхати вже вміючи кататися або там брати інструкторів.
2. Їздити можна в будь-чому: джинси, спортивні, люба куртка. Але не надто зручно. П.С. Поки катаєтеся досить тепло, поки їдете підйомником можна підмерзнути при великому мінусі.
3. 5 Пар то занадто, але добре мати або точно непромокні або 2 пари, бо як мокрі рукавиці  -зле(хоч і не смертельно).
4. З ними краще в 100раз. Якщо буде сильне сонце - можете підсліпнути і болітимуть очі. Як буде вітер - надує очі.

П.С. Але це все ідеальні умови. Особисто в мене найкращі спогади з часів коли їздив електричкою без снаряги, спецодяу і т.д. Головне - хороша компанія!!!

ПовідомленняStellz888 © 11.02.11 11:35:20    

Terry
Дякую, за відповідь. Будемо брати інструктора.
З одягом якось більш-менш склалося, питання виникає, що на ноги брати, у берцях певне зимно?
Ще питання: де краще купити рукавиці та окуляри (не по спекулятивних цінах) та що брати на голову?

ПовідомленняNata © 11.02.11 11:37:57    

Stellz888, я сама лише перший раз спробувала минулих вихідних.Ski
нереально круууто!!!!!!! правда дуп після такого болить і все тіло ниєInvalid, але я страшенно люблю такий біль усіх м‘язів. такий собі болючий кайф!!! YahooDanceDance2
Так от:
1. у мене була бордівська куртка і штанішки (які не защипались до куртки  Crying or Very sad , тому коли падала деколи сніг трохи охолоджував моє палаюче від шаленого жару тіло) - без них нікуди. Crazy Very Happy. Під курткою тільки фліс, тобто термобілизни не мала (але коли дуже великий мороз вона буде в нагоді). Хоч можна просто колготки брати (дівчаткам) Smile

2.  Very Happy . я мала флісові рукавички. вони звичайно намокли, але в руки мені холодно не було!! та краще, навіть обов’язково брати лижні рукавиці, які захищають від вологи!!!!
ще важливо: обов’язково треба мати високі теплі шкарпетки до колін!!!

3. маска не потрібна. думаю, вона буде лише заважати, якщо ви ще не вмієте кататись. та з іншого боку, коли снігопад- вона незамінна (але зараз такого не спостерігається) Happy Ще варто захопити з собою хоч одного, хто вміє кататись, бо буде ой як важко і не в кайф кататись Search sky Very Happy
Мені неймовірно пощастило з другом, який мене швидко і якісно навчив кататись!!! Allakh  
Stop Катайтесь на синіх трасах, бо потрапивши на червону, ледь не наробила.. чудес LOL LOL

Stellz888 написав(ла):
що на ноги брати, у берцях певне зимно?
взувайте те в чому ходите взимку, а кататись - в прокат лиж входять і чоботи, і палиці! Happy
ПовідомленняStellz888 © 11.02.11 11:47:01    

Nata, дякую за поради.
Nata написав(ла):
(які не защипались до куртки

Ґвалт! То вони ще защипатися мусять!
Shocked
Nata написав(ла):
взувайте те в чому ходите взимку

Ой боюся, що в тому, в чому я ходжу взимку не дуже підійде. Але будемо думати.

Зараз всі ваші поради тихесенько виписую олівчиком на папірчик і будемо скликати консиліум.

Що чувати на Буковелі із харчуванням/цінами. Бо чутки різні ходять…

ПовідомленняAndrey © 11.02.11 11:56:31    

Terry написав(ла):
На Бук тре їхати вже вміючи кататися або там брати інструкторів

З власного досвіду - три роки тому поїхали (я і Nadezda_95) вперше кататись на буковель. Я до того тільки в далекому дитинстві пробував їздити на спортивно-бігових лижах. І після першого спуску по 5 трасі ми уже більш-менш впевнено на тих лижах стояли, без інструкторської допомоги. Скажу вам по секрету, але тс-с Secret нікому не кажіть - я навіть в той день на червону трасу ломанувся, щоправда більшість схилу зїзджав на 5й точці Embarassed  Fool Так що тут як сказати.
Стосовно одягу, то тут (на мою думку) кращий варіант для того, щоб не "замерзнути/впріти"  це термобілизна (звичайна), флісовий/поларовий светр і лижний костюм. Тоді гарантовано не замерзнете і не впрієте Wink А ще обовязково теплі шкарпетки на ногу. Як показує практика, перші рази, особливо в прокатних шкарах досить холодно в ногу. Черевик не підігнаний під вашу ногу, відповідно "не сидить" і всі, як правило, його затягують по чорній силі (щоб нога не болталась). А в результаті отримуєм погане кровопостачання кінцівки, холод, дискомфорт. Тому варто одягти теплі шкарпетки і попускати усі пряжки на черевиках при будь якій можливості (коли стоїте, відпочиваєте, піднімаєтесь на підйомнику) Звісно перед катанням не забути застібнути черевики Smile А стосовно джинсів - мабуть то не найкраща ідея... Холодно буде, особливо якщо вони намокнуть після кількох подінь. (а перший раз падіння гарантовані Smile
Рукавицями завжди обходився однією парою, хоча брав дві (на всяк випадок. друга пара може згодитись якщо не вам, то забудькуватим друзям Wink)
І в окулярах звісно краще ніж без них. Але ще краще в таких, що незапотівають Cool

ПовідомленняNata © 11.02.11 12:01:56    

Защипатись не обов’язково, але падати теж не рекомендується- тоді і сніжку не буде в тру.. Very Happy
Stellz888 написав(ла):
Що чувати на Буковелі із харчуванням/цінами. Бо чутки різні ходять

Ми там не їли, а пили Very Happy . Глінтвейн 20 грн.- ямі-ямі Razz , чай казали шо 25.
Ми наробили канапульок, спекли піцу! мммммм....Чай можна взяти в термосі. Буде саме то!!Yahoo
ПовідомленняAndrey © 11.02.11 12:03:17    

Stellz888 написав(ла):
Що чувати на Буковелі із харчуванням/цінами. Бо чутки різні ходять…
Оптимальне харчування - термос з чаєм і канапки. Тоді не залежите ні від цін, ні від черг в кафешках. А, ще обовязково шоколадку Smile
Це звісно у випадку коли зранку приїхав, відкатав і ввечері поїхав, тобто не живеш десь на Буковелі.

ПовідомленняNata © 11.02.11 12:09:48    

Andrey написав(ла):
Це звісно у випадку коли зранку приїхав, відкатав і ввечері поїхав, тобто не живеш десь на Буковелі.
Ага. Так справді найкраще!!! Просто нема необхідності їхати перший раз на кілька днів, бо після дня катання буде бобо усюдиInvalid
ПовідомленняStellz888 © 11.02.11 12:14:07    

Andrey
Дякую, .
Візьмемо до уваги, особливо про шкарпетки.

А рукавиці кращі ті що з "пальцьома" чи без?
Знаю, що у "варєшках" тепліше.

А туалет платний? Взагалі він десь там є, чи ялинки не мерзнуть.

ПовідомленняNata © 11.02.11 12:33:36    

За те шо замерзнете не переживайте, бо коли катаєшся, то ні не холодно, ні не жарко!!! Тому рукавиці беріть, які вам просто зручніші!!
Біля підйомників у кафешках є безкоштовні туалети.
ПовідомленняTerry © 11.02.11 13:02:40    

Про джинси я казав вже як крайный варыант.
Рекомендую мати в кишенях 2 батончики Снікерс (марс чи ще що там) і флягу коньяку Smile І бутилочку 0,25 води.

ПовідомленняStellz888 © 11.02.11 13:05:07    

Terry
Я, звичайно, село: А коняк навіщо?

Щоб не змерзнути, чи щоб не страшно було?

Змінено: Stellz888 (11.02.11 13:14:41)
ПовідомленняAndrey © 11.02.11 13:14:02    

Stellz888 написав(ла):
А коняк навіщо?
Як навіщо, а чим обмиєте перше падіння? Нехарашо без обмивання Acute
ПовідомленняStellz888 © 11.02.11 13:15:19    

Andrey
Very Happy  тю, точно село...

А балаклаву треба, чи можна шапочку з балабончиком?

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU