Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашка і Гуркало

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняСмажений кабанчик © 01.02.11 22:05:15    Парашка і Гуркало

Учора зібрався - сьогодні вже виїхав... ось так почалась чергова мандрівка. В електричці Львів-мукачево на мене вже чекали 4 людини, а саме Андрій, Оксана, Павло, Іванка. Разом доїхали до Сколе, і почали сходження. Підіймались весело, погода сприяла підняттю настрою. Милуючись краєвидами, та насолоджуючись свіжим морозним повітрям, дійшли до колибки що перед основним виходом на Парашку, виришіли пообідати, 15-20 хв. привал і все сміття яке ми знайшли біля хатинки, яке лишили безрукі та безголові створіння - чорні плями людства, ми забрали з собою. Продовжили ходу доволі жваво, ще якісь 25 хв. і ми на вершині. на горі нас зустрів сильний південний вітер, який вже добряче набрид у дорозі. Трохи потусувались - і в дорогу до водоспаду. Вернулись 200-300 м вниз по тій самій дорозі по якій підіймались, і вирушили вниз навпростець до с Корчин, за 2-3 хв помітили якісь людські сліди які йшли з низу до Парашки, за ними у зворотньому напрямку ми пішли до низу(осінню я так само спускався і там була стежка), таким макаром ми йшли 1-1,5 години поступово людські сліди змінились на козячі, тож далі рухались тваринною стежкою, яка таки нас вивела на стару доріженьку. Пойшли ще десь 1 годинку і вибрели на галявинку біля водоспаду Гуркало. Сам водоспад замерз лише невелика ополонка не замерзла. Водоспад настільки розрісся що його важко було й упізнати, всі потічки навколо організували додаткову льодяну стіну, яка гармонійно поєднюється з основним водоспадом. 2-3 хвилини дали мозку закипіти, прийшлось його і тіло прохолодити у тій самій ополонці, що й я і зробив. Вода настільки хороший спосіб відігнати зайві думки, що так робити напевно буду завжди, щоб налаштувати мозок Smile. Одразу витерся рушником, і вдягся потепліше, зробив 15-20 присідань - і я уже зігрітий готовий до поглинання канапок та гарячого чаю. Закінчуючи трапезу я згадав що десь за 1 годинку з Корчина їде маршрутка до Стрия, ця згадка допомогла нам усім за 5 хвилин вийти на дорогу. О 17.30 ми вже опинились на зупинці. Чекали ми маршрутку ще добрих 20 хв... і ось нарешті ми їдемо, а їхати вирішили до В. Синевидного оскільки був шанс встигнути на електричку (яка за моїм задумом їде на Львів), як тільки ми впихнулись в елетричку нам провідниці відкрили істину - електричка їде тільки до Стрия, це розчарування засмутило всіх окрім мене, оскільки мені то все одно тільки до Стрия і треба. Висадились ми о 19.25, дівчата попросили роздобути кипяточок у термос, для чаю. Я і Павло вирушили до "Кипятильні" я був приємно здивований, оскільки ніколи там не був, в середені у 4-х стінах розмістилась місцинка яка описувала увесь старий Стрий, і залізницю загалом, ще сподобалась настінна мапа Карпатського краю. Усім хто там не був раджу розбавити буденність життя і при нагоді туди заскочити. Заливши кипяточку у термос, колега ще прикупив пакет соку. Власне виходом з "Кипятильні" і завершується розповідь, там ми й розійшлись, хто на вокзал, а хто додому.
ПовідомленняСмажений кабанчик © 02.02.11 23:28:50    

фото

x_f6b37088.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  46.79 KB
 Переглянуто:  2080 раз(ів)

x_f6b37088.jpg

x_f5b69726.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  44.77 KB
 Переглянуто:  2080 раз(ів)

x_f5b69726.jpg

ПовідомленняСмажений кабанчик © 02.02.11 23:31:36    

2

x_263f712a.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  61.05 KB
 Переглянуто:  2050 раз(ів)

x_263f712a.jpg

x_cdc9d936.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  41.81 KB

x_cdc9d936.jpg

x_d005a5bd.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  43.81 KB

x_d005a5bd.jpg

Змінено: Смажений кабанчик (02.02.11 23:47:29)
ПовідомленняСмажений кабанчик © 02.02.11 23:39:37    

3

x_13d09f07.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  37.26 KB
 Переглянуто:  2054 раз(ів)

x_13d09f07.jpg

x_3e47b34b.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  28.64 KB

x_3e47b34b.jpg

x_892dcbc9.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  27.27 KB

x_892dcbc9.jpg

ПовідомленняСмажений кабанчик © 11.03.11 15:18:20    

Ось ще фото на Picasa Web.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU