Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Автоспин Львів-Київ-Миколаїв-Одеса-Львів 25-29.01.11

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняСмажений кабанчик © 01.02.11 7:27:35    Автоспин Львів-Київ-Миколаїв-Одеса-Львів 25-29.01.11

Частина 1 капітал 50 грн
25 січня 2011 року, здихався ще однієї викладачки, склавши її іспит. І з позитивними емоціями вирушив трамваєм 6 до АС2, зпіймав маршрутку на Броди, вийшов на розгалуженн і Луцьк Київ, пройшов село і на звичному для мене місці, на повороті перед зупиною, почав стопити(19.47). Перша машина(20.07) - і удача чувак підбирає мене до Києва(бо сам їде н Харків). Драйвер - надзвичайно позитивний чувак із Мукачево, із подальшої розмови знайшли багато спільних тем. Таким макаром ми, слухаючи Арію непомітно приїхали до Києва о 4.20 ранку. Пішов стопити біля маг. Магелан, там побачив конкурентів (двох літніх чоловяг) і вирішив собі не псувати настрій - пішов далі по дорозі на виїзд зі столиці, вже за 10 хв. зупинились жигулі, чувак їхав на Білу церкву, і я склав йому кампанію. десь за годину я вже стояв на виїзді з міста. Ще 15 хвилин стопання, і наступна машина готова мене везти до Одеси, я чомусь пручаюсь до Одеси і домовляюсь про висадку за уманню на повороті до Пєрвомайска, який мене мав би довести до Миколаїва. Ось цей вчинок був для мене фатальним - оскільки мерзнути на 15 градусному морозі по 20-40 хвилин не є для мене задоволенням, пересування по 15-22 км за кожну зміну машини не є раціональним розподіленням часу, і на завершення 2 годинне зависання за 111 км до мети у м. Южноукраїнськ, з фіасковим використанням маршрутного автобуса, яким я власне і добрався до миколаєва і влетів на 30 грн.
Частина 2 капітал 20 грн
Пересуваючись містом Миколаїв протринькав на все ще 10 грн, у тому числі 1.75 грн на маршрутку №163 - якою вибирався на трасу. До слова у місті протусувався 2 ночі.
Виїзд(09.15) з міста у сторону Одеси відбувся без проблем, 15 хвилин ходу від бетонного напису НИКОЛАЕВ, минаючи останній пункт ДАЇ, за 15 хв.(09.47) очікувань зупинився мерседес с-класу. Драйвер з першого погляду схожий на якогось урядовця. А ле під час розмови виявилось що чувак, спеціаліст по зварці, та провідний конструктор у корабле будуванні, а також майстер спорту міжнародного класу з марафону!!! За цікавою розмовою ми по катакомбах з льоду та асфальту автомобілем підїхали до одеської області, де на високій швидкості(а цьому вже сприяв нормальний асвальт) добрались до Одеси(11.00). Водій висадив мене на початку обїздної траси(хоча сам мені радив бибиратись через все місто). Прогавив я півтори години на хоження трасою через лимани, допоки не застопив машину якою ще проївав 5-6 км. опісля цього довелось ще 3-4 км пішки йти, допоки я не вийшов до траси Е95. І ось (13.37) перша машина яку я застопив мене підкинула до бару Е95, щей водій мене нагодував за що я йому щиро вдячний (адже із харчів з собою мав тільки термосок чаю з шипшини). Наступна машина (14.47) мене докинула до с. Криве озеро, у якому я застря на 2-3 години. Але осікування завжди виправдані - Наступна машина мене до возить у Київ, щей по дорозі водій мене нагодував 1 біляшем та 1 пиріжком з капустою, по дорозі зізвонився зі знайомими і домовився про вписку. Отже о 22.30 я знаходжуь біля ст. иетро Осокорки, і валю до ст. метро Дарниця, де мене забирає Кіт і веде мене до місця вписки. Потусувавшись до 3 години ранку всі дійшли висновку шо пора вже спати, таким чином я відсипаюсь до 6.50, заправивши свій термос чаєм, та зібрав з собою трохи каші зі шкварками, я вирушив у путь. Скориставшись метро добираюсь до ст. Житомирська звідки звичним макаром(15-20 хв. ходи до виходу з міста) зупиняюсь на вершині горбочка (08.45), і починаю спиняти, за 15 хв. мене підбирає один чувак і довозить до с. Ставище, ще 10 хв. і підбирає мене машина і довозить мене до вїзду у Житомир, звідки я переходжу, по новозбудованому мосту, на обїздну трасу10.27. І в 11.00 мені зупиняється фура, відкривши дверцята якої, я був приємно здивований, водій - це той самий крутий драйвер Сашко, з яким я добрався до Києва. Разом з ним ми добрели у Стрий о 18.30.
ПовідомленняFistashka © 01.02.11 16:49:47    

Смажений кабанчик написав(ла):
водій - це той самий крутий драйвер Сашко, з яким я добрався до Києва. Разом з ним ми добрели у Стрий о 18.30.

бувають ж такі співпадіння...
гарно назвав статтю "автоспин" Smile
ПовідомленняСмажений кабанчик © 03.02.11 0:41:37    

http://depositfiles.com/folders/QX2EN51D0
http://depositfiles.com/folders/PTH6RAEB9
http://depositfiles.com/folders/BIKKF6ASK
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU