Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Водохреща і Боржава

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняСмажений кабанчик © 01.02.11 7:25:29    Водохреща і Боржава

Вечір, напередодні свята хрещення, один з однокласників захотів чхурнути куди не будь у гори. Я йому запропонував одноденну вилазку на Боржаву. Як результат о 8:00 ранку зустрілись на вокзалі м. Стрий, звідки на собаці попрямували до Воловця. Далі в 10:38 опинились в маршрутці Воловець-Межигір'я (я здивувався бо раніше були маршрути тільки з Ужгорода), вийшли у Подобовці. За 25 хв. опинились в Пилепці. Гори ховались у хмарах туману, отож Єгор таки не зміг зрозуміти куди ми таки прямуєм. Дійшовши до водоспаду Шипіт мій колега розщедрився і заплатив 4 грн за нас на прохідній (я йому за цей вчинок ще довго читав моралі, ніколи там я ні копійки не платив, бо територія є приватною, що є поза законом). Під сам водоспад не пішли, а вийшли на нього зі сторони відомої серед неформалів усіх часів шипітської галявини. Там і вирішили скупатись, оскільки шипітський водоспад завжди приймає і заряджає людей життєвою енергією тільки у тій красі яку дає нам природа від народження, це значило що треба прийняти костюм Адама, і тільки тоді лізти у воду. Що ми і зробили. Вже за 10 хвилин ми вийшли на саму галявину, пройшовши її, я розчарувався, бо нікого з її мешканців не було, навіть тіппі Чорного не було. Провів я невеличку екскурсію по устрою вільного життя на галявині, і попрямував далі - до підйомників. Вийшли ми туди швидко десь за 30 хв. по дорозі ще заглянули в колибу. Від підйомника розтянулась групка людей з 10-14 осіб, яку ми доволі швидко обійшли. До нас долучилась одна симпатична дівчинка, її звати Наталя і сама вона з Києва (це все вивідали у неї по дорозі). Разом піднялись на Гимбу де і розішлись їй дали вказівки куди спускатись, а самі пішли в напрямку г. В. Верх. по до розі то заходили у море туману, то винирали з нього, немов дельфіни Smile. Траверсуючи горою вийшли на дорогу до г. Стій. йшли слідами якоїсь людини (чоловіка) та поруч були сліди і собаки (напевно чувак з метеостанції), ці сліди розвернулись за 200 м до Стою, і звернули у зворотньому напрямі. Пднявшись на Стій побачили в далечині вершини Свидовецького хребра, Горган, на Чорногірський масив, також бачили Пікуй, та Гостру гору і все це наче острівки посеред океану туману, позитиву додавало яскраве світло сонця, та абсолютний штиль. оце нам пощастило!! пообідали ми швидко, і вирушли до Воловця. По дорозі думали що як прийдем в село то випєм по 100 перцовки для зігріву. Але дорога була ще довгою, обігнувши В. Верх, нас почав наздоганяти туман, незабаром додались і сутінки, коли йшли повз метеостанцію, я зрозумів що сніг по якому ми йшли відібрав у нас багато часу, який нам прийшлось наздоганяти бігом по дорозі, згодом ми перейшли до ходи, а потім і зовсім пішли пвлав, оскільки води у перемішку з землею перед виходом у Воловець було вдосталь. Спустились у село з запізненням на 15 хв. (прогавили електричку) тож на вокзалі взяли квитки на 82 потяг що о 19:20 відправляється на Київ. І пішли таки у кафе де таки втиснули свої 100.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU