Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Cхильність до ризику (тест)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняjuka © 26.01.11 17:30:38    Cхильність до ризику (тест)

Терміново!!!
Пишу магістерку "емоційно-вольові особливості осіб, схильних до ризику".
Потрібні волонтери для дослідження.
Всі, хто має бажання відповісти на купку тестів, зголошуйтесь.
Пасибі)
ПовідомленняSpawNTnT © 26.01.11 17:35:15    

Для початку закинь питання сюдиSmile Самому цікаво!!!!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
Повідомленняjuka © 26.01.11 17:45:03    

ну, то низка психологічних тестів, питань там доволі багато
якщо бажаєте взяти участь, скиньте в приват своє мило - надішлю файл з тестами
ПовідомленняProgektor © 26.01.11 17:52:14    

Точно! напиши Write  або скинь фото (скановане,або сконтактуй з адмінами-Zippo, Angelo, шоб помогли це зробити), повір багатьом людям буде дуже цікаво почитати і можливо допомогти Drink

ПОНЯВ. СКИНУ Drink

ПовідомленняFreud © 26.01.11 23:19:32    

пропоную свою кандидатуру на благо науки)) про себе: психолог, пожежник і просто "безбашенний парень"Smile
Повідомленняjuka © 02.02.11 22:00:52    

Тести можна скачати на ex.ua.
Надсилайте відповіді на mezarecordija@gmail.com
Це терміново і вельми важливо!
Пасибі за допомогу.
ПовідомленняAndrey © 06.02.11 13:22:37    Психологічний тест

Ну, що ж, пожертвував і я пару хвилин "дорогоцінного" часу, на благо науки  Embarassed
Народ, не будьте байдужі, допоможіть дівчині Wink
(викроїти 15 хв часу не так вже й важко... інша справа, лінь  Acute )

P.S. Як давати відповіді на "цікаві питання" в секс-тесті, то є кому Acute , а тут...

ПовідомленняSpawNTnT © 06.02.11 16:44:31    

Ну не 15 хв це зайняло!  Wink  але так сказати осилив во благо науки! Happy  Якщо друзі родять, то скину ще пару відповідей!Yahoo   Бажаю гарно здати!  Drink
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняIgor © 08.02.11 0:55:20    

Ок) Вже завантажив. Після роботи спробую осилити Smile
ПовідомленняIgor © 11.02.11 1:00:25    

Готово Happy

SpawNTnT написав(ла):
Ну не 15 хв це зайняло!
Явно не 15
ПовідомленняAndrey © 11.02.11 19:13:31    

SpawNTnT написав(ла):
Ну не 15 хв це зайняло!
Igor написав(ла):
Явно не 15
Ну не знаю, не знаю... Хіба ви думали над кожним питанням довго Surprised На самі відповіді мені пішло не більше 5ти хвилин. І 10 на те, щоб перенести відповіді з паперового варіанту в електронний. Всього і роботи Pardon
ПовідомленняIgor © 11.02.11 23:40:02    

Andrey написав(ла):
Хіба ви думали над кожним питанням довго
Звичайно не над кожним Smile , але деякі, були не зовсім однозначні. Іноді зявлялось питання: "Чи дійно я зробив би так в якійсь ситуації? Мабуть ні..." І змінював оцінку. Десь хвилин 30-40 зайняло. + набрати. В кожного свої методи робити ті самі речі  Pardon
Але для науки не шкода Smile  Цікаво було б побачити колись результати..
ПовідомленняОлечка © 17.02.11 17:56:00    

Юльча, я так и не ответила на все до конца. 2 не прошла, нету времени. Скинь еще раз свое мыло.
П.С. все помогаем девчонке, она у вас здесь дважды прыгала =)

И сразу же вопрос: когда весной начинаются прыжки? (самое благоприятное время) и кто собирается?)
Повідомленняjuka © 08.03.11 15:21:40    

mezarecordija@gmail.com
ПовідомленняIhor © 08.03.11 23:13:17    

Олечка написав(ла):
когда весной начинаются прыжки?

З парашутом стрибки не припинялись, СКАЙ-ГРУП стрибає на цих вихідних у Тернополі. Щодо роупу не знаю...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU