Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Лекція з лавинної безпеки від Максима Панкова

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняIhor © 27.01.11 18:18:51    

Лекція була реально хороша і  повчальна......наука з гумором Smile  Хоч і прийшов на лекцію дуже змученим але навіть на противагу привичці задрімати не зміг бо було дуже інтересно) Із задоволенням відвідав би ще! Макс Панков спец і приємна людина! Швидкого йому виздоровлення!
ПовідомленняVols © 27.01.11 18:37:00    

Fistashka написав(ла):
Все інфо (презентація) з лекції буде в організаторів. Так пообіцяв Максим Панков

Презентація. Лінк тимчасовий. Було б добре якби хтось перезалив на ех.уа чи ін.

ПовідомленняAndrey © 27.01.11 20:44:27    Презентація Макса Панкова

Vols написав(ла):
Було б добре якби хтось перезалив на ех.уа чи ін.

Залив на ex.ua лінк
P.S. Натрапив на блог Панкова в livejournal Кому цікаво - там теж багато корисної інфи Wink

ПовідомленняVols © 02.02.11 23:21:23    

Andrey написав(ла):
...про самого Максима Панкова. Приїхати з Москви пересуваючись на двох милицях і більш ніж 3 години читати лекцію, приправляючи її веселими життєвими історіями - це характеризує цю людину в найкращому світлі...

виявилось що це не межа - під час першого етапу PRINGLES XTREME FREERIDE CUP М. Панков був одним із суддів і цитую офф-сайт
Цитата:
...с ранее полученным переломом ноги в кошках и на костылях по обледеневшему склону вышел на Малую Говерлу, чтобы добраться до места расположения судей во время соревнований...
Good Джерело

Про самі змагання я вже писав у нас на форумі.

ПовідомленняVols © 15.11.11 17:56:27    

Хто не був минулого разу або бажає оновивити чи пригадати інформацію перед початком нововго сезону:
Львів - 24.11.11. 18 00. Вул. Свенціцкого 17, 4 пов.
Мопед не мій Smile, джерело тут.

ПовідомленняAndrey © 20.11.11 14:53:31    

Радив би сходити усім, хто хоч трохи цікавиться зимовими горами Wink
З задоволенням сходив би ще раз, та на жаль 24го не зможу Sad

ПовідомленняIgor © 20.11.11 18:31:48    

Дякую за інфу, постараюсь бути  Smile
ПовідомленняFistashka © 20.11.11 23:51:08    

молодці що пропагуюють бути пильними у горах і не наражати себе та інших на небезпеку
ПовідомленняGorihovnet © 24.11.11 0:11:04    

Буду...хтось ше йде?
ПовідомленняХанас © 24.11.11 13:48:46    

Gorihovnet написав(ла):
хтось ше йде?
Сьогодні і я також прийду послухати цю лекцію.
На сайті alpine.in.ua я знайшов що лекція відбудеця Cool за адресою Свенціцького 14, 4
А на сайті backcountryteam за адресою Свенціцького 17, 4 Unknow

ПовідомленняIgor © 24.11.11 16:00:52    

Я теж буду. Напевно 17. На сайті Горган там навіть з картою.
ПовідомленняGorihovnet © 25.11.11 9:07:57    

Лекція тривала більше 3-х годин. Багато нової цікавої їнформації, про сніг і лавини, було відкрито для мене! Clapping Yahoo  Good Тим хто ходить в гори зимою, це необхідно знати, а не думати шо то всьо байки про лавини, шо в карпатах їй не буває, а тим більше зі мною. Clapping І вобше класно, шо у Львові проводять такі лекції. Зустрів багато знайомих, з якими довгий час не пересікався.
Vols дякую за інфу, Максу Панкову за класну лекцію, ну і конешно оргам → backcountryteam.com , шо зробили таку велику справу. Було круто Good Yahoo

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU