Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Лекція з лавинної безпеки від Максима Панкова

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVols © 25.01.11 13:43:12    Лекція з лавинної безпеки від Максима Панкова

Час → 26.01.2011 р. о 19:00 - 22:00
Місце → Львів, вул. Хуторівка, 35 (приміщення Католицького університету) Хуторівка
Організатор → backcountryteam.com
Додаткова інформація:    
Друзі, Backcountryteam раді запросити вас на лекцію по лавинній безпеці, яку читатиме один з найвідоміших гідів Росії- Максим Панков.
Лекція є повністю БЕЗКОШТОВНИМ заходом. Участь можуть взяти всі, хто має бажання збільшити знання про снігові лавини, їхнє утворення, способи уникнення та порятунку від них і просто для тих, хто захоплюється зимовими видами спорту.
Хто не знає, наводжу коротку інформацію про Максима Панкова (лектора):
Гид - Инструктор Russin Backcountry Team в направлении Backcountry-Freeride. КМС по альпинизму и скалолазанию. Специалист по снежным лавинам.
Компания: Russian Backcountry Team
Год рождения:1972
Опыт катания: Стаж альпинизма и скалолазания 20 лет, на сноуборде 10 сезонов.
Опыт работы гидом: Работаю гидом с 1999 года.
Образование: Высшее МГУ (географический ф-т, гляциолог).
Иностранные языки: английский
Спортивные достижения:
Альпинизм:
1999г. - 1 место в Чемпионате Москвы по альпинизму «Малые горы» (Крым)
2000г. - 2 место в Чемпионате Москвы по альпинизму «Малые горы» (Крым)
2000г. - 6 место в Чемпионате России по альпинизму (Калифорния)
2002г. - 3 место в Чемпионате Москвы по альпинизму (Хибины)
2003г. - 4 место в Чемпионате Москвы по альпинизму (Хибины)
2004г. - 1 место в Чемпионате Москвы по альпинизму (Кавказ)
2006г. - 1 место в Чемпионате Москвы по альпинизму (Ю-З Памир, пик Энгельса 6510 м)
Фрирайд:
2001г. - 4 место в направлении «Freeride» на Экстремальных играх (Красная Поляна)
2001г. - спуск с вершины Эльбруса (5642м) по северо-восточному склону

До зустрічі у Львові 26 січня о 19.00, на вул. Хуторівка, 35 в приміщенні Католицького університету. Будемо раді вас бачити! )
Деталі на Facebook

п.с. Мопед не мій - я тільки оголошення розмістив Smile

ПовідомленняAndrey © 25.01.11 14:00:03    

Думаю можна було б піти. Корисні такі заходи Clapping
ПовідомленняFistashka © 25.01.11 16:22:59    

Vols дякую за інфо!
Варто піти Wink
Повідомленняnomeaning © 25.01.11 17:17:08    

Хоч запізнюсь, але прийду Good
Сенк! Wink
ПовідомленняХанас © 25.01.11 17:22:36    

Fistashka написав(ла):
Варто піти
nomeaning написав(ла):
Хоч запізнюсь, але прийду

Я зрадістю також би прийшов послухати цю лекцію, але на жаль не маю можливості Crying or Very sad

ПовідомленняVols © 25.01.11 23:51:10    

Чому розмістив тут це оголошення (крім того, що тут є адекватні люди, які катають чи хочуть спробувати фрірайд/беккантрі)...

До цього часу заходи на цю тематику (лекції, семінари) були платними.
Я з цього приводу дебатував з киянами-організаторами, в т.ч. на початку цього сезону (в листопаді) на одному з форумів. Казав що такі заходи мають відбуватись за рахунок спонсорів (якщо мета популяризувати фрірайд/беккантрі, а не заробити на цьому). І випадково наводив приклад саме Макса Панкова, лекції якого збирають сотні слухачів. лінк
Виникло бажання організувати принаймні схожу БЕЗКОШТОВНУ лекцію у Львові. Але я тоді навіть не підозрював, що саме він може приїхати. І що хтось це організує вже цього сезону.

Таке от Smile

ПовідомленняFistashka © 26.01.11 2:18:06    

Vols написав(ла):
Але я тоді навіть не підозрював, що саме він може приїхати. І що хтось це організує вже цього сезону.
Ти просто запустив думку у Космос і космос виявився ближче ніж ми думаєм....
Позитивно, дуже позитивно!
Побачимось завтра на лекції
ПовідомленняIhor © 26.01.11 18:40:26    

Буду. Спс за інфу Smile
ПовідомленняSuzi © 26.01.11 23:19:12    

Було б здорово, у перспективі, організувати такі речі і в інших містах.
Я б, наприклад, дуже хотіла потрапити на таку лекцію і знаю ще кількох людей, які так само б дуже охоче це зробили  Smile

Vols, ви молодець! Clapping

ЗІ. Може хтось запише на диктофон або камеру і виложить на сайті? Як ви дивитесь на таку ідею?

ПовідомленняFistashka © 26.01.11 23:23:55    

Лекція була змістовна і насичена особистим досвідом. Дуже сподобалось!
Головне знати теорію про лавини і ніколи не попадати в такі ситуації, щоб застосовувати знання на практиці...

Все інфо (презентація) з лекції буде в організаторів. Так пообіцяв Максим Панков
Повідомленняaleshka © 26.01.11 23:38:42    

Мені теж сподобалось! Спасибі організаторам (:
ПовідомленняAndrey © 27.01.11 12:16:12    Лекція з лавинної безпеки від Максима Панкова

Привіт усім! Preved
Скажу кілька слів про вчорашній захід. Чомусь, (на мою думку) хочеться сказати, що це була не просто лекція... Прекрасна презентація з схематичними зображеннями, наглядними фото і відео - тільки вона чого варта. Не кажучи вже про самого Максима Панкова. Приїхати з Москви пересуваючись на двох милицях і більш ніж 3 години читати лекцію, приправляючи її веселими життєвими історіями - це характеризує цю людину в найкращому світлі. Було видно, що цих 3х з лишком годин йому надто мало, тому він спішив, намагаючись донести до нас максимум інформації. Думаю, Максим Панков міг би і весь день розказувати про лавини, поводження в горах, катання і ця інформація була б цікавою і корисною Clapping Тому хочеться щиро подякувати йому за те, що приїхав до нас, а також подякувати організаторам з Backcountry Team за організацію цієї лекції Good
Для себе особисто - почерпнув багато нової інформації, особливо що стосується формування лавин, їх класифікації, визначення стану лавинної небезпеки, і розпізнання рельєфу, по якому можна судити про поводження лавин. Тому ще раз величезне спасибі Максиму Панкову і організаторам!
П.С. Приємно було бачити у вщерть наповненому залі стільки знайомих людей і старих друзів! Drink Навіть з Франківська  Clapping

ПовідомленняVols © 27.01.11 14:12:40    

Suzi написав(ла):
Vols, ви молодець!  

я тут насправді ні до чого  Unknow
просто як каже Фісташка
Fistashka написав(ла):
космос виявився ближче ніж ми думаєм

а якщо серйозно, то велика подяка оргам і лектору за таку подію. безкоштовна лекція - це реальний вклад в популяризацію фрірайду, а не бла-бла тих, хто робить з цього комерцію.
щодо відео - надіюсь викладуть. наразі маю лінк на відеозаписи його минулорічних лекцій, які можна подивитись тут
Andrey написав(ла):
Приємно було бачити у вщерть наповненому залі стільки знайомих людей і старих друзів!  Навіть з Франківська

на жаль, змушений був піти швидше, але знаю, що були люди і з ужгорода, можливо й з ін. міст. Smile
має ще бути лекція в Києві.

Повідомленняskytalec © 27.01.11 15:18:23    

Лекція досить повчальна.Максим Панков фахівець своєї справи,
здоровя йому і швидкої реабілітації!
Організаторам подяка за чудовий захід.
ПовідомленняTerry © 27.01.11 18:05:52    

Єдине що здивувало - ніякої інфи на сайті самого орга.
Якби не Володя - пропустили б таку подію. А так все кул. Дивно, що не змогли полагодити скоренько той проектор(може просто не схотіли?...)

Хтось питав що з ним сталося(чого на милицях):
Цитата:
Подробности того что произошло -
В октябре снега навалило, ребята договорились, что едут кататься-работать (гидами), момент того, что снег стаял по земли организаторы умолчали.. когда Арчи, Макс и остальные приехали – снега не было вообще.. потом повалил, насыпал сантиметров 50,и все конечно же побежали кататься. Макс летел по лесу на большой скорости. Так как подложки не было, все деревья, пни, камни были замаскированы снегом. и Макс влетел в дерево, на всей скорости.
Знакомые ездили навещать его в воскресенье, вот что говорят –
Он бодрячком) шалит, партизанит и прячется от медсестер). Рассказал, как операция прошла, делали под местным наркозом, но посмотреть не дали, он был разочарованVery Happy. Пока не встает, если всё пойдет хорошо через 10 дней выпишут. Восстановится примерно к маю.

І взагалі він цікава особистістьSmile
Цитата:
Макс Панков
Лекция во Львове,потом Карпаты...
День рождения:12 июля 1972 г.
Родной город:Москва
Семейное положение:всё сложно
Контактная информация
Дом. телефон:Skype:Pank-off
Веб-сайт:http://www.stihi.ru/author.html?120772
Личная информация
Интересы:Альпинизм, скалолазание, сноуборд, парашют, параплан, base, кайтсерфинг.
Любимая музыка:Музыка ГОР
Любимые книги:книги Р.Баха, П.Коэльо, Антуан де Сент-Экзюпери
Любимые цитаты:No friends on a Powder day!!!!
О себе:Он бредит величием горных вершин
И тонет в лучах уходящего дня
Он плачет ребенком оставшись один
Мир жалок и пуст, когда он без тебя...

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU