Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Святкування річниці Explorer.Lviv.Ua

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGolem © 13.01.11 13:30:39    Святкування річниці Explorer.Lviv.Ua

Запрошуємо всіх бажаючих на святкування річниці Explorer.Lviv.Ua яке відбудеться в оновленій і значно збільшеній кнайпі-магазині "ПивНичка" на вул Чайковського десь між гілкою Полтви на проспекті Шевченка і притокою Городоцької що тече по вул Стефаника. Дійство почнесі об 19-30, 25 січня у вівторок. Пиво і до пива за рахунок адміністрації. Решту хто що бажає приносіть з собою. але без фанатизму.

Бажано попередньо зголошуватисі, аби ми не налякалисі Smile Фото з минулорічного святкування тут
ПовідомленняVictorT © 13.01.11 14:02:57    

Golem написав(ла):
Пиво і до пива за рахунок адміністрації.
Гы-гы, опасное заявление Very Happy Помнится мне, когда я написал про халявное пиво, то я офигел от полностью забитых лавочек на конечной тройки, я шёл по кругу, здоровался, здоровался, и большинство даже не знал Very Happy

Посмотрю, как будет со временем, может и подтянусь. Кто ещё?

ПовідомленняGolem © 13.01.11 14:31:41    

Ну-у, то ж пивний магазин Smile Шось придумаємо! Заходь обовязково!
ПовідомленняGolem © 26.01.11 15:00:53    

Дякую всім хто прийшов, а саме Коржику. Святкування вийшло теплим і душевним. Хто прийшов отримав по фірмовому значку Експлорера.  Випили по приблизним підрахункам більше 50л пива, поспілкувалися, наржалися. Ніхто не співав.  Smile

Фото можна переглянути тут i тут
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU