Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Італія. Неаполь. Рим.

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Подорожі світом Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняMykola © 12.01.11 22:28:38    

Це просто супер! Сєрий, ти перевершив сам себе! Ну а від перегляду фоток просто важко відірватись!)
ПовідомленняFistashka © 12.01.11 22:47:12    

ФОТО БОМБЕЗНІ!! ЦІКАВО БУЛО ПОБАЧИТИ ТВОЇМИ ОЧИМА Smile
ПовідомленняNadezda_95 © 13.01.11 1:07:47    

Сьогодні переглядала в неті картини, що були намальовані - наче то зроблено фото. Так от, твої фото - то наче жива мініатюра реального світу, так і хочеться руку простягти і торкнутись... Clapping  
Довго затримувала погляд на кожній з фото. Магія. Bomb

ПовідомленняNattka © 13.01.11 12:22:16    

Вже нарешті видай народу назву камери якою ти ті шедеври створив!
Goof Підозрюю шо Зіпіна мрія відпочиває... по якості картинки.

ПовідомленняLucky © 13.01.11 12:43:43    

гарно описав поїздку, цікаво читати Good
маєш матеріал на відкритки, можеш надрукувати і продавати тур-фірмам, в кіосках, можливо ще хтось зацікавиться - пару гривень додаткових будеш мати Acute

ПовідомленняANGELo © 13.01.11 12:47:45    

lucky, дякую! Треба буде спробувати. Very Happy
nattka, та у нас з Зіппо трохи різні напрямки:в мене фото, в нього відео. А шедеври створив Фотошоп. То взагалі насправді супер-пупер-фотокамера! А фотоапарат просто зазняв. Все решта Фотошоп Surprised  Razz

ПовідомленняNattka © 13.01.11 13:43:29    

ANGELo написав(ла):
А шедеври створив Фотошоп

Пришёл поручик и всё опошлил
Very Happy

ПовідомленняCunami © 13.01.11 13:57:30    

Отлично написано и передано! Спасибо за экскурсию!
ПовідомленняOlena © 30.05.11 12:21:30    

Привіт! Дивовижні фотки і гарна розповідь!!

Я була в перелічених тобою місцях в січні-лютому 2011, плюс НР (крім Амалфі та Риму – залишила на наступний раз, щоб не змішувати враження). Краєвиди в них справді дивовижні, але найцікавіше – це люди. Трохи спостерігала за ними зсередини, мої враження коротенько розписані vkontakte, там же лінк на фото (не такі якісні як в тебе).

Щодо соку: італійцям немає потреби купувати його в пакетах, оскільки апельсини падають і гниють під деревами як у нас яблука,- простіше вижати свіжий 100% (spremuto)

ANGELo написав(ла):
Неаполь - Рим - 300км. 6 годин екскурсії. І це все 25 Євро!!!
Це в який спосіб? потягом?

ANGELo написав(ла):
Правил дорожнього руху немає як таких
Насправді правила є, просто вони дуже розхлябані і тільки їм зрозумілі (тобто більше вийнятків ніж правил, і ніхто собі з того не робить проблеми. Просто вони вміють домовлятись, хоч і роблять це дуже шумно й експресивноSmile
ПовідомленняANGELo © 30.05.11 12:32:46    

Olena написав(ла):
італійцям немає потреби купувати його в пакетах
я мав сік на увазі не в Італії. Там я пив свіжовижатий. Я згадав за сік в пакеті, бо купив його в Словенії, чи в Словачинні (не пам'ятаю) по дорозі - повне лайно. По ходу написання тексту згадав за нього і тому вийшло в Італії це було. Ліньки було втикати вже в написаний тект. Very Happy

Olena написав(ла):
Неаполь - Рим - 300км. 6 годин екскурсії. І це все 25 Євро!!!” – це в який спосіб? потягом?
автобусом. 300 км туди і назад разом.

Olena написав(ла):
вони вміють домовлятись, хоч і роблять це дуже шумно й експресивно
це я бачив на власні очі. Цим вони мені і сподобалися.

Olena написав(ла):
насправді правила є
не потрібно сприймати буквально. поїдеш в Рим і там побаиш правила. І зрозумієш чому я писав, що в Неаполі немає, а в Римі - є.

Olena написав(ла):
Амалфі та Риму – залишила на наступний раз
щоб я так жив. Найбільше хочу попасти ще раз в Амалфі. Тим паче в курортний сезон... Wall Той колір моря мені ще досі сниться... Sad
Повідомленняspangle © 18.07.11 17:49:36    

Чесно кажучи закохалася я у розповідь і фотографії! Я там теж була...але ніколи-ніколи в житті не змогла б сфотографувати а тим паче описати це так як зробив ти! Браво!
ПовідомленняANGELo © 18.07.11 18:29:26    

spangle, оу дякую! Якраз так співпало, що деякі фото я зараз обробляю заново (виправляю помилки) і тут виявляється мій текст читають. Радий, що сподобалося. Але ти сама знаєш - краще то побачити вживу. Yahoo Дивлюся на фото і сам собі задрю... Very Happy
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU