Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Єгипет. «Літо зимою»

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Подорожі світом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBlumchen © 03.01.11 20:25:54    Єгипет. «Літо зимою»

Десь в 10 числах грудня, вночі розбудив мене телефонний дзвінок. Дзвонив мій друг з Києва та запропонував з ним рванути перед Новим Роком в Єгипет, відповідь треба було дати на протязі 30 хв… Крізь сон я звичайно не міг відповісти, але у зв’язку з тим що з поїздками його вже два рази підвів, сказав їду! А там буде видно...
Як завжди, на роботі признався в останній день, що мене не буде передноворічний тиждень.
І так, 24 грудня, 2 ночі, зустрічаюсь з Suzi (яку, відповідно до побажань моїх київських друзів, також було запрошено у такий ж швидкий і оперативний спосіб), їдемо в аеропорт, де вже наш чекають 4 київських легеня, попиваючи пиво.
Літак, виліт 5 ранку, все цікаве пролітаємо в темноті, сніданок на висоті і, надзвичайно красиві вогні Стамбула..., в житті не бачив такої красоти і освітлення, з висоти, нічний Стамбул виглядає ну просто неймовірно! Обов’язково якось там треба побувати!!!
Пролітаємо Середземне море, от вже Африка, гг, видно Ніл, і його дельту, єдині темні частина на фоні всього блідо-жовтого…, гарні скелясті агресивні гори вже в долині Червоного моря..., кружляємо не дають посадки..., неймовірні краєвиди островів, лагун, перепаду глибин — красота, прям як на Google Maps дивишся на якусь там Французьку Полінезію.
Приземлення, жара, прибуття в готель… Так як у нас була мега дешева путівка, готель знаходиться між якимись пустирями, стройками і фіг зна чим. На диво готель досить таки нічого, гарно..., номера великі, просторі, все є, зразу нагла обслуга хоче бакшиш до моря 7 хв пішки.
Можна довго описувати все це, але на що зверну увагу — це неймовірно сонячно. Прозоре при прозоре ніжно голубе чи навіть аквамаринове море..., красота, теплота. Відразу в перший день нагло знищується майже половина алкогольних запасів привезених з собою.
Відразу на наступний день подорож на коралові рифи на яхті, пірнання (маска Zippo рулить), після занурення почуваєш себе як в акваріумі чи в мультику у пошуках немо — все в різнокольорових рибках, коралах, і прозора вода... ну і звичайно підступні ядовиті йожики між коралами. Обід на яхті (поглинання запасів Львівського пива), сонце... Валяння на білому пісочку якогось там острова..., а особливо дивлячись на годинник та бачачи що це 25 грудня... у нас сніги.
Кожен вечір місцеве пиво, постійний торг, кальян, відбивання від місцевих торгашів...
особливо запам’яталась наша з Сюзі подорож до Пірамід. Виїзд пізнім вечором, нас ще з 4-ма жителями Росії, садять в брудний місцевий рейсовий автобус, набитий під зав’язку місцевими, клунками, курми, ще чимось там, як в фільмах, і без гіда і нікого хто б розумів хоч якусь з європейських мов, вирушаємо... Ніч, зупинка, ми так зрозуміли, на місцевій автостанції, нічого навкруги, зорі і піски, жестами дали зрозуміти що можна в туалет вийти, видали якісь квитки. Їдемо дальше і тут. Стоп. Заходять якісь підстаркуваті бедуїни в окулярах з якимись списками, починають провіряти квитки, масні контролери я так поняв і, виявляється, нам впарили лєві квитки..., щось в нас там вимагають пояснюють, кричать, ми звичайно ніхт ферштейн, сваряться з водієм... У нас вже мандражик, страшно..., розумію що хочуть висадити (навколо тільки піщані бархани, зорі і холод), після перепалки і наших нервів ми все-таки залишаємось в автобусі і їдемо дальше. Но це ще не все..., тільки задрімав. Мене будить водій, мол вставай. Виходи, приїхали, каіра...
Витягую ніс з автобуса — а там все ж та ніч, безкрая пустеля, зорі, вітер, ні фіга тільки якась недобудована будівля і щось там світиться. Я канеш на ии, ні фіга не вийду, він знову показує каіра..., я ні фіга, кричу банальну фразу «а піраміди де??!», незважаючи ні на що нас і ще 4 все-таки висадили. Насолоджуватись страхом і пустотою нам не дали так як приїхав відразу нормальний автобус з гідом і забрав нас в нормальну екскурсію..., дальше були трущоби Каїра, подорож по Нілу, піраміди... але страх залишитись серед нічної пустелі залишався і ще довго тримав, аж поки не повернулись в готель.
Запам’яталась ще подорож в глиб пустелі до села бедуїнів на квадроциклах, де обіцяли захід сонця зустріти.
Виїзд, прибуття на якусь там базу, видали квадрик, замотався і вперед на потужній хонді по пустелі… красота!!! Проїхавши 30–40 км пустелею, всі в піску прибули в то село, там типу місцевий побут, катання на верблюдах і тд і тп... Типу як на пальному з верблюжих кізяків печуть лепьошки (так як то ніби єдине пальне там), чистять пальмові листя, ще щось там роблять… (коли основна група туристів пройшла я заглянув за дальні стіни і, там нормальні бедуїни, на нормальних примусовських пальниках і балонах варять чай.
Вечеря, захмарене небо, розстроєна Сюзі, що не побачить такий омріяний захід в пустелі...
А хмари все страшніші, на що провідник каже щоб не переживали, так як дощ буває 2–3 рази в рік і то по пару хвилин. Темніє, там в 5 вечора вже ніч.
Но відать нам чи бедуїнам нереально заканало — тільки я набрав собі щось повечеряти як почалась буря, гроза і злива... подібна на нашу травневу, з громом блискавками і стіною води, хвилина всі до трусів... Оперативно кидаючи всі речі типу фото, документів в один рюкзак. Промокші до трусів спокійно вечеряємо і мокнемо, час від часу зливаючи воду з тарілки...
Ніч, темнота, народ крізь зливу пакується в джипи і розїжається, злива тільки розростається, все небо в блискавках..., холодно...
Підходимо до наших квадриків, заводимось, включаємо фари, перекликуємосьі вперед! Крізь стіну води, вітер, бурю… Все небо, наскільки сягає око — в блискавках, різних, вертикальних, горизонтальних, прямих, розлогих, прям як на каналі дискавері…
Всі не їдуть прям летять. Підстрибуючи на барханах, влітаючи в калюжі води (в пустелі!) Неможливо їхати, захлинаюсь. Моментально стало тепло, адреналін... Зупинка, виявляється загубили француженку, у всіх посмішки, незважаючи на стіну води...
Так і прибули на базу, промокші, замерзші — но мега довольні!
Виявляється злива, крайній раз там буда 1996 році... фарт))
Було ще багато різних цікавих випадків і ситуацій, але то треба відчути...
Літо зимою!!! І жарко, жарко, жарко
Крайній день, ранок, зустрічаємо світанок на морі, фрукти, сніданок, аеропорт, розбиваю випадково свій нетбук, злюсь, психую..., Львів, сніжки в аеропорту, Сюзі не встигає на автобус, який доганяли машиною аж до Стрия і святкує НР у Львові з тою ж єгипетською компашкою.
Вибачайте за сухість розповіді, зовсім щось не пишеться, так як болить зуб, дві таблетки кетанолу не дуже справляються..., так що, вибачайте!
Twisted Evil

Ну а тепер смакуєм наші фото відпочинку в Єгипеті.
ПовідомленняNao © 03.01.11 21:13:04    

Прикольна розповідь, як для себе і це особисто моя думка в гробу я бачив ту жару піраміди незнайому мову, ну а взагалі що тут сказати ЖИР Smile Cool
ПовідомленняLucky © 04.01.11 14:04:44    

Подивився фотки. По доброму заздрю  Clapping. Неймовірно ахренітєльно, особливо там де Сюзі в лагуні райського острова і як на катері плавали! Молодчаги!!! Good  Good  Very Happy
Повідомленняsansei © 04.01.11 15:48:15    

А в морі не було заборонено купатись ? Де саме відпочивали ?
ПовідомленняBlumchen © 04.01.11 16:01:29    

в Хургаді, жодних заборон))
ПовідомленняSuzi © 10.01.11 16:30:30    

Привіт усім!
Добралась і я нарешті до компютера. Jokingly
Вражень — масса! Неймовірна поїздка.
Ми побували в найбільшій пустелі світу, сплавлялись найдовшою в світі річкою, споглядали одне з 7 чудес світу, бачили місяць, розвернутий на 90 градусів, нам випала одна з 365 можливостей потрапити в бурю в пустелі, та і в кінці кінців: хіба ніжити тіло на сонечку та пірнати поміж різнобарвних рибок серед зими не чудо?  Happy

Blumchen написав(ла):
було запрошено у такий ж швидкий і оперативний спосіб
У мене часу на роздуми було вдічі менше — цілих 15 хвилин Goof

Нууу.. по порядочку ))
Корпоративний Новий Рік.. танци-шманци і все решта, що полагається на таких міроприємствах. В 24:00 звонить будильник, я змінюю сукню на улуюблену екстрим майку, шпильки на черевики — і вибігаю до машини, яка мене має примчати в аеропорт. 2 ночі — зустріч з Росом та друзями з Києва. Нуу.. поїхали.

Саме перше неперевершене враження поїздки — споглядання красот Стамбулу на висоті 10000 м. з ілюмінатора... Це не можливо описати — це треба бачити! Неначе небо з землею помінялись місцями і ти дивишся ВНИЗ на яскраві зорі, але вони ще насиченіші та рясніші... цим чудом ми милувались хвилин 20  Happy

Далі мішура — поселення в готель, очікування в фойе, знайомство з усім... Море! Перший день ми радо провели на пляжі цілий день. Вечерком познайомились з містом. Все у вогнях, теплий літній вечір, «мєсні», які, всі як один, звертались до нас «Дрюг» та питали «Как дєла, дрюг» Very Happy Ну і звичайно запрошували до своїх лавок, щоб хоч би «пасматреть»  Very Happy
День другий Відправляємось у подорож яхтою до двух коралових рифів та Райського острова.. О да!!! Та подорож — дійсно наче до Раю. Так що ЕкстрімКлуб (підозрюю що не вперше) побував і у раю. Про прапор нас питали практично всі, хто були поряд Very Happy Гуд, що нас не просили його зняти. Дуже яскраво запамяталось перше занурення. Зверху-то море, як море (правда такого кольору, якого я в Криму не бачила ніде), а от ПІД поверхнею.. диво!  Я занурилась і відкрила рот від подиву. Різноманітні чудернацькі рибки усіляких розмірів та забарвлень, рифи.. красотєнь! Happy  
День енний Jokingly Подорож до Каїру Happy Нарешті, аж там відчулось, що ти на іншому материку. Very Happy Люди навіть англійської не розуміють (не те, що в готельному містечку — на російській всі кругом шпрехають) Про контролерів Рос вже розказав Goof даааа... той автобус — це була мегажесть!!! Ще й без гіда  Very Happy Зато, якось на пальцях пояснюючи водію, бо англійської він не розумів, я виборола собі право сидіти знизу біля нього і палити в салоні Very Happy Тееекс... заїзжаємо в Каїр — у мене ШОК! Трущоби! Кругом! Населення настільки бідно живе.. Дітки в лохмотях якихось граються на подвірях, завалених мусором та різними стройматеіалами SOS Все кругом сіре і злиденне... Сильним контрастом було побережжя Нілу: там будівлі великі та дуже красиві. Щоправда, розміри Каїру — вражаючі! Мегаполіс!
Каїрський музей.. о да! Це було незабутньо! Споглядаючи експонати, яким вже тисячі років — забуваєш де ти і в якому часі. Настільки вони проймають своїм древнім духом. Дуже вразили величезні статуї Аменхотепа з дружиною та кімната Тутанхамона, в якій збергається його золота погребальна маска та копія саркофагу. І ще була статуя якоїсь з цариць (память дівоча — не запамятала) сама чорна і білі, наче живі, кварцові очі. Ті очі — це шось!
А ще нам показували презерватив фараона  Very Happy

Поки що все  Embarassed Не встигаю закінчити розповідь.
Завтра продовжу. Спасибі всім за увагу.

Повідомленняmukolka © 10.01.11 19:47:34    

Привіт. Хотів дещо поцікавитись, тому що сам в кінці місяця вирушаю в Єгипет в Хургаду.
Які ціни на ескурсії? Де саме ви були?
ПовідомленняSuzi © 12.01.11 14:00:03    

Suzi написав(ла):
Дуже вразили величезні статуї Аменхотепа з дружиною
Кхм. Продовжу )
Далі йде найяскравіший спогад поїздки.  Happy "Сафарі" на квадроциклах в пустелю. Моє перше знайомство з квадроциклом - і одразу перша несумсність: з тормозами  Very Happy Ніяк не мога подружитись з ними. Проїхали кілометрів 10 і перед нами відкрилось надзвичайне видоище: нижній ярус кремово-коричнево-зеленуватих гір і високі, з гострими піками, синюваті гори на задньому плані. Пейзаж, не схожий ні на що, що я вже бачила раніше.  Happy Легке розчарування, що нема можливості зупинитись і сфотографувати хоч якусь частинку цєї краси - їдемо далі. В певному місці нас пересаджують на верблюдів, які нас "типу" доставлять до селища бедуїнів.  Jokingly Дивлюсь на небо - а хмарки все більше згущуються і сонечка вже зовсім не видно. Злобні думки, що мабуть ми не побачимо захід сонця в пустелі, через який, в основному, я і хотіла поїхати в цю подорож. Ще кілька хвилин і раптово починається злива! Дощ промочив нас до ниточки за кілька секунд практично. Їжу в тарілках також, але всі були голодні і спокійно доїдали дальше, зливаючи з тарілки воду час від часу  Very Happy Основну масу туристів забирають на джипах, на вулиці вже темно,холодно і тільки наша група стоїть і жде, споглядаючи радість бедуїнів. Звучить команда "По квадрам" і ми радо всідаємось по "конях". Я не знаю чи можливо передати словами ті відчуття... По всьому горизонту блискавки, від яких важко було відірвати погляд... у вухах звуки грому, очі заливає злива і під тобою моща, яка мчить тебе на швидкості 30-40 км/год по барханах та калюжах. Було відчуття, що ти герой якогось захоплюючого пригодницького фільму і що все це не відбувається насправді; що наступного разу, коли зімкнеш очі - все зникне і виявиться, що то був лиш сон. Але на превелику радість - ніщо не зникало і ми продовжували отримувати невимовне задоволення від пригоди, яку нам дивом послав Бог. Я думаю, що ніколи в житті не забуду той вечір і згадуватиму його щоразу, коли за вікном буде дощ. Одна тільки ця казкова неймовірна мандрівочка в пустелі вартувала всієї поїздки!  Happy

Напевно на цій ноті і закінчу.. Все решта, порівняно з цим днем, - "попса"   Jokingly
Подорожжю надзвичайно задоволена і хотілося б, щоб такі поїздки серед зими стали вже традицією. Щиро дякую рєбатам, які мене запросили.  Kiss

З Новим Роком всіх та з Різдвом! Drink

ЗІ. mukolka, чекай приват.

ПовідомленняBlumchen © 12.01.11 17:44:42    

Фотка, хоч і розмита, но сексі Good
Гарно описала, аж проникся тим, згадую....ех
ПовідомленняBlumchen © 30.03.11 11:46:22    

От скинули щойно невеличку нарізку відео з Єгипту, місцями прапор ЛЕКу ще й як майорить Very Happy
ПовідомленняSuzi © 30.03.11 12:26:37    

Blumchen написав(ла):
Фотка, хоч і розмита, но сексі
Embarassed нуу.. хто робив Smile

Відео - ПОЗИТИВ!!!!!!! Yahoo Бомба!

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU