Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Білий котик/кролик під Смотричем

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLeona © 03.01.11 18:57:35    Білий котик/кролик під Смотричем

Затійником святкувати в Карпатах НР був Андрій, який вже за три дні до 2011 охороняв наш котедж від інших бажаючих заполонити раніше пустуючу колибу. Колиба знаходиться в 40-ка хвилин ходу від Дземброні, це якщо не йти з наплічниками набитими новорічними наїдками і пойлом в скляній тарі (ну і трьома томами «Война и мир»). До Дземброні добрались без пригод з Франківська двома машинами, а от вже при підйомі до місця святкування далася чути незвичка валити вгору, вдихаючи при цьому морозне повітря. Яка ж то була радість побачити вдалині почорнілу від сажі колибу і Андрія, що наче півень в червоній куртці виглядав нас з самого ранку. Почалось освоєння. Відразу повикладали з рюкзаків харчі і зрозуміли, що діти в Африці нам би позаздрили. Далі зморена добовим недосипом братія по черзі лягала спати, а вже прокинувшись почали рихтувати святковий стіл. Виявилось, що запаси прозорої 40-градусної вистачило лише на підготовку до НР, і йти в магазин особливого бажання не було ні в кого, то вже самого білого кролика/зайчика прийшлося зустрічати шампанським і рештою смачими, але менш гребучими напоями.
Бем! Бем! Бем!...
З Новим роком! Урааааа!
…і через годину я вже спала  Very Happy  Ну що я зроблю Very Happy
Крізь сон чула галдьож і сміх, що дуже тішило мій слух. Сплю. Але раптом крізь сон відчуваю, що не можу дихати, курча, задихаюсь! Відкриваю очі, а кімната вся заповнена чадним димом, це було страшно, не знаю що робити. Дивлюсь Андрій бігає і намагається загасити пічку в наших добродіїв сусідів, в яких мабуть була забита витяжка і весь дим валив до нас. Повідкривали двері, підсрачником почали ганяти дим і якось в кімнаті вже можна було вдихнути. Почали переживати, щоб ніхто не від’їхав, слава Богу обійшлося. Випили з спасителем домашнього вина і я пішла знову спати.
Зранку 1-го січня вирішили спробувати піднятись на Піп Іван, але прогулянка в більшості закінчилась трохи дальше, ніж водоспад, дув сильний вітер. Лише Ігор (Rozdolbay) і Микола зі Львова, який до нас примкнув і став майже рідним, дойшли до Вухатого каменя.
До обіду були вже в колибі і, щоб не сидіти на місці пішли в магазин за горілкою Crazy . Прогулянка вдалась, особливо в хлопців, яких ми покинула з N_95 трохи швидше. Дойшли до нічлігу вже затемна і в колибі стояв неймовірний аромат домашнього супу. Це Андрійко так постарався, їли аж за вухами лящало. …І знову я пішла спати  Very Happy.  В мене зимою почався якийсь «сплячий режим», капець Unknow .
Зранку 2-го січня було збирання, прибирання, добирання. Погода була сонячна і тепла, настрій відмінний, співали, жартували, сміялись. Вже о 4 год. ми були в Франківську де придбали квитки на потяг до Львова. Три години в потязі теж не минули без сміху і мівіни.
На завершення історії хочу наголосити, що це був найкращий Новий рік, який я коли-небудь зустрічала. Було круто!
Дякую тим, хто його зробив таким: N_95, Анрюсі, Білочці, Ігору, Тарасу і Роману, Абсенту та Наді ну і звичайно Миколі.
Як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш! Всіх ще раз зі святом! Ура! Yahoo  Yahoo  Yahoo
з.і. дякую всім закулісним учасникам, які допомогли мені і Наді не вмерти від холоду - Zippo, Fistashka, sjan4uk, Lilya, tt і інші Very Happy Дай Бог вам здоров"я і вашій родині Very Happy

Дивимся фотки з святкування Нового Року під Смотричем.
ПовідомленняNadezda_95 © 03.01.11 19:29:09    

З Новим Роком! Goof
"Ніколи не кажи ніколи" Very Happy
Пам'ятаю казала собі, що зимові гори - це не для мене, але все ж зустріти там НР то була заманлива пропозиція, тим більше 31 грудня я не працювала, і це було одним з головних факторів, що сприяв поїхати в гори Cool
...Чомусь при підйомі з рюкзаком все частіше і частіше ноги прагнули зупинитись, а серце рвалось озирнутись і насолодитись красою зимових гір... Very Happy
Leona написав(ла):
кімната вся заповнена чадним димом, це було страшно,

особливо весело, коли напередодні мені дзвонить рідна тітонька і каже: "Щось мені поганий сон з тобою снився..."  Vava
Все було мегасвятково і незабутньо. Цей вітер, ці хмари, цей замерзлий водоспад, ця стріха, вже така рідна, це падіння дровини, що затикала діру в стелі, це тривожне Леонине: "Надя, то не ти часом впала?" Very Happy , цей російський рингтон будильника о 8 ранку, Мафія, шахи, туристи з лижами на плечах, і як було приємно сказати незнайомцю "З новим Роком" Yahoo
Leona написав(ла):
Три години в потязі теж не минули без сміху і мівіни.

...а ще "Завтра, в 7-22 я буду в Борисполе сидеть, в самолете и думать о пилоте..." Dance

ПовідомленняGorihovnet © 03.01.11 23:27:50    

Це був самий крутий НР в моєму житті!!! На якому я не з"їв ні одної ложки ОЛІВ"Є і не почув привітання від нашого ПРЕЗИДЕНТА і майже не напився!!! Yahoo  Yahoo  Yahoo
Прогулянка зимовими Карпатами 1 дня НР  була просто незабутня. В цей день ми ще встигли зробити велике сходження в магазин за пивом (я ще так далеко за пивом не ходив ) Drink  Dance  Wall
Було просто бомбезно!!!
ПовідомленняKvasOlka © 04.01.11 10:41:14    

Leona написав(ла):
Три години в потязі теж не минули без сміху і мівіни.

Very Happy
файно відсвяткували) молодці! з новим вас!
ПовідомленняСмажений кабанчик © 06.01.11 10:18:05    

Шкода що до білого слона не дійшли((
ПовідомленняLeona © 06.01.11 10:41:32    

Смажений кабанчик, скоріш за все Смажений баранчик  LOL  Crazy
Микола, раді вітати на нашому гостинному форумі!  Clapping  Рецепт Халепи в студію! Very Happy
ПовідомленняСмажений кабанчик © 06.01.11 11:11:48    

це кулінарний секрет Cool
ПовідомленняAndrey © 06.01.11 12:04:47    Новий рік в колибі під Смотричем

З Новим Роком усіх! Yahoo
Напишу і я кілька слів про свої особисто і наші загалом пригоди, у ті перед- і новорічні дні. Для любителів покритикувати зимові походи, одразу напишу - усе це дійство з перших днів планувалось, як святкування Нового року в колибі під г. Смотрич, про ніякі походи мова не йтиме.
І так, вибір на цю колибу випав після мого походу в середині листопада, під час якого і виявились усі "блага" цієї хатинки. Отож щоб усе приготувати і гарантовано зарезервувати за собою колибу на новий рік, я вирушив туди швидше, ще 28го грудня. Ще на вокзалі у Франківську я помітив, що чимало людей, подібно мені теж пхне в гори. Підтвердилось це і в Верховині, коли значна частина автобуса в Шибене була забита туристичними рюкзаками. До Дземброні крім мене їхало ще троє хлопаків. З одним із них (Сергій із Тернополя) я і дійшов до села, обігнавши двох львів'ян, які зупинились перекусити. З села до колиби я піднімався сам, Сергій залишився в самій дземброні чекати своїх товаришів, які мали підїхати пізніше. Погода того дня була прийнятною, переважно сонячно, легкий морозець (може це мені під важким рюкзаком так здавалось), іноді поривами вітер. Снігу зовсім мало. По дорозі зустрічаю групу, що спускалась з Смотрича в село і вони повідомили мені, що колиба порожня. Піднімаюсь далі, весь час озираючись, чи не наздоганяють мене львів'яни. Так і дійшов до самої колиби, нікого не зустрівши і добряче здивувався, що незважаючи на важкий рюкзак, досить швидко піднявся. А львів'яни підійшли пізніше, уже майже під вечір, коли я встиг розкластись-освоїтись, попити чаю і уже взявся розпалювати пічку.
Після вечері, гри на дримбі і нетривалих розмов, ми повкладались спати. Наступного дня, зранку, мої співмешканці вирушили далі, на Чорногірський хребет, мало не прихвативши з собою наш пальник Primus OmniFuel разом з казанком, добре що я вчасно спохватився. Twisted Evil  А свої лижні рукавиці я таки не догледів, сподіваюсь вони їм там добре прислужились. Evil or Very Mad
День другий (день плідної праці і цікавих знайомств)
Другого дня зранку, прокинувся від того, що холодно мені в ніс. Kilroy Це у сні ненароком висунув його з спальника, а під ранок в колибі стояв морозець майже як на вулиці. Спровадивши своїх "добрих" львів'ян співмешканців, я взявся до роботи. Позабивав усі вікна в колибі целофаном, позатикав усі діри, переклав камінням пічку, поприбирав... Десь під обід побачив, як хтось піднімається знизу. Одразу поставив водичку на чай, розпалив пічку, ніби відчував, що це хороші люди, треба добре прийняти. Люди ці виявились не просто хорошими, але великими шанувальниками гір, подорожей, цікавими співрозмовниками і оповідачами, компанійськими і мега-хорошими людьми. Двоє києвлян, Аня (альпініст зі стажем) з чоловіком і веселий мандрівник Дмитро з Донецька. Зустрів їх як годиться, хлібом-сіллю (чаєм-мівіною Smile, ще не підозрюючи який цікавий вечір мене чекає. Гості мої прямували на Піп Іван, але цього дня вирішили заночувати в колибі. І за облаштуванням, чаюванням і вечерею,
провели ми чудовий вечір з розповідями про Кавказ, Памір, Тянь-шань, Фанські гори, Індію. Діма виявився не тільки мандрівником, але й знавцем різних етнічних обрядів всіляких екзотичних народностей, фестивалів, звичаїв і т.д. А ще у нього виявилось цілих 3 дримби (різних за конструкцією) і ми весь вечір пробували на них "дримбати". Crazy Ну і мега-великий респект йому за феншуйний кавничок і екзотичне частування рисовим чаєм! Clapping Де таке зустрінеш, як не в карпатах? Very Happy
Аня (КМС з альпінізму) і її чоловік (на жаль забув його ім'я, серед тієї шумихи), альпініст 2-го розряду, виявились не тільки цікавими оповідачами різних історій про гори, але й знайомими з відомими людьми (Сергій Ковалєв, очолював Українську експедицію в антарктиду, Валерій Розов, відомий росіський бейс-джампер). Аня брала участь у жіночій експедиції на стіну Кюкюртлю (Кавказ) одразу після відомого стрибка з неї В.Розова. Отож вечір в теплій колибі пронизаний захоплюючими історіями моїх нових знайомих пролетів як одна мить, потрібно було лягати спати... а спати після таких історій зовсім не хотілось.
Наступного дня, зранку, розставатись з моїми цікавими співмешканцями дуже не хотілось, тішила тільки думка, що незабаром прибуде решта (відомої вже вам) компанії і буде весело, бо скоро Новий Рік Smile І не пройшло й двох годин після відбуття моїх нових друзів на Піп Іван, як колиба наповнилась шумом нашої компанії.  Crazy Dance2 До вечора час проводили хто як міг, хто спав, хто прикрашав колибу, хто латав щілини в підлозі. А ввечері всі дружно попрокидались і взялись за приготування до зустрічі Нового року - пішло в рух приготування салатів, всілякі наїдки (халепи Very Happy) і напитки, шашличок і т.д. Я ще встиг сходити у гості до своїх знайомих альпіністів, які вернулись з Смотрича через непогоду і розставили намети біля струмка (хочеться сказати, що в ті дні дальше Смотрича чи Вухатого ніхто не зайшов, через непогоду.) Знову кілька годин цікавого спілкування, куштування домашнього вина і новорічних мандаринок. Але уже скоро Новий рік і мені пора до своїх... А далі... А далі "Бемц! Бемц! Бемц!" ріки шампанського і вина, здоров був Новий Рік! Yahoo Наступного дня була чудова прогулянка до водоспаду, але про це ви вже знаєте, як і про дорогу додому Smile
Кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш. Дуже радий, що зустрічав Новий рік саме з такими людьми, дружніми, веселими, щирими. Clapping Хочеться побажати усім здоров'я і усіляких гараздів у цьому році. І щоб було краще ніж в минулому Wink Шануймося, бо ми того варті! Good
P.S. Всім велике дякую, що не залишили мене самого на НР... Себто дякую за компанію! Wink  Drink

ПовідомленняLubko © 13.03.11 1:23:24    

коли прочитав назву теми то нагадав один випадок - там справді колись ошивалася премила біла кішка.
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU