Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Чи користуєтесь ви мережами P2P? Nlight DC++ Україна

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи користуєтесь ви мережами P2P?
Так, тільки torrent
85%
 85%  [ 6 ]
Так, тільки DC++
0%
 0%  [ 0 ]
Так, обома
14%
 14%  [ 1 ]
Всього голосів : 7

ПовідомленняNeolo © 24.12.10 18:05:39    Чи користуєтесь ви мережами P2P? Nlight DC++ Україна

Я нещодавно був у Львові, а сьогодні випадково натрапив на цей форум. Це надихнуло мене написати цей пост в знак того що є ще люди які підтримують екстраординарні українськомовні ресурси в інтернеті Embarassed
Ось хочу поділитися своїм досягненням у підтримці UA-нету.  Happy

NLight Project Україна, Миколаїв. В області p2p DC++ (ADC, NMDC).
Автор ідеї звичайно ж я  :thumbsup:  Трохи історії: існує з вересня 2008 року, спочатку використовувася як приватний хаб "для своїх" згодом вийшов у світ і майже відразу отримав непогану кількість відвідувачів. Протягом 2 років перетерпів багато знущань з боку Росії враховуючи ddos атаки в результаті чого втратив 2 доменні адреси та змінив понад 4 сервери на різних хостинг компаніях.

Сьогодні працює на виділеному віртуальному сервері VDS за кошти власника, невеличкої благодійсноті та заробітку від реклами на сайті.

Щож це врешті-решт таке? Хаб – своєріний сервер в DirectConnect++ до якого під’єднуються клієнти для пошуку файлів, організації чату та формування списку всіх інших клієнтів. Хаби зазвичай не пов’язані між собою та слугують для пошуку файлів та джерел їх завантаження. Біль детальніше про цю мережу можна знайти в інтернеті.

Шукаю партнерів для співпраці та розширення своєї діяльності як альтернатива торрент-трекерам, але досі нікого не вдалося знайти.

Отже хто зацікавився, ось адреси:
http://nlight.org.ua
dchub://nlight.org.ua
adc://nlight.org.ua:1511

Дякую за увагу!

Оновлення#1: Потрібні журналісти для публікації релізів в мережі DC++ http://nlight.org.ua/news/

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU