Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мотодельтаплан

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняhaze © 21.12.10 0:43:26    Мотодельтаплан

Потрібна інформація по мотодельтаплананах у місті Львів. Школи, номера телефонів, імена людей і так далі... пишіть буду дуже вдячний.Smile Якщо такі існують звичайно.Smile
ПовідомленняRomko © 21.12.10 10:03:52    

Звичайно такі існують, для початку подивись на сайті Асоціації Експерементальної Авіації, там багато чого є, зокрема і львівські пілоти, також можеш подивитися ще на цьому сайті параплпнеристів. Напиши детальніше для чого тобі потрібно, просто політати, вчитися, чи ти може хочеш сам її зібрати, а вже тоді можна буде тебе конкретніше скерувати до конкретних людей.
Повідомленняhaze © 21.12.10 17:18:42    

Дякую за швидку відповідь!!! Головна ціль навчитися літати на мотодельтоплані. А також інформація хто і де може провести навчання. Бажання дуже великеSmile
ПовідомленняRomko © 22.12.10 10:13:03    

На днях буду бачити літунів, запитаюсь, якщо погодяться на навчання напишу їхні телефони, будеш напряму домовлятися, як де, і скільки.
Повідомленняhaze © 22.12.10 11:09:01    

Дякую дружище за допомогу!!!
ПовідомленняRomko © 04.01.11 10:11:47    

І так, курс навчання на мотодельтаплані коштує приблизно 500 баксів, по часу - залежить від учиника. У Львові та області люди літають, но займатися навчанням не хочуть (майте на увазі я за всіх не розказую, тільк тих кого знаю, якщо таки знайдете у Львові та області тоді вам щастя). Знаючі люди кажуть, що таким займається один мужик у Житомері, координат його не маю. Навчання переважно продиться з весни коли стабілізується погода.
ПовідомленняNapets © 09.04.11 20:23:34    

Вчитись краще на безмоторному крилі, це дешевше і що головне безпечніше. А пересісти з безмоторного на мотодельту, це як з велосипеда на мотоцикл.
ПовідомленняPPGmaniak © 10.05.11 20:20:48    

Є один літун дельтапланерист - парапланерист, тандемить на параплані з мотором і без.
Має купку дельтапланів різних класів навчає в Шопках. Сам працює і проживає в Славському звуть Ігор 0679666228 Angel
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU