Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий 2011. Боржава. Великий Верх-Стій.

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 4 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняOldshaman © 29.12.10 20:06:32    

SunSmiLe написав(ла):
щось мої основи явно не тойвово

Можеш записатись до мене на курси. Це абсолютно безкоштовно.

ПовідомленняSunSmiLe © 29.12.10 20:20:50    

Surprised
і скільки часу треба відвідувати курси, аби перед дводенним виїздом в гори писати передсмертні записки?
І чи можна написати одну й щоп*ятниці її ставити так, аби в понеділок всі могли прчитати? бо якось фантазії не вистачить щотижня вигадувати щось нове

От Ви пишете,
Цитата:
Всі рюмсають, не йди, загинеш, пожалій рятувальників і бу-бу-бу-бу одне і теж саме.

Скажу відверто -- всім абсолютно начхати дійдете Ви чи там й вклекнете. Ваша особиста справа.
Тільки от товариство з яким Ви спілкуєтесь в мережі має практичний досвід зимових сходжень. В декого цього досвіду стане ще на Ваших онуків й усю родину....
і це товариство щовесни перечитує теми про "підсніжників".. Саме через таких як Ви -- хоробрих й суперсміливих майстрів духовності.
Але ж вони тільки скиглять й дивлятся телевізор....

ПовідомленняFreemko © 29.12.10 21:31:10    

тема починає нагадувати історію з якогось ідіотського телешоу...
ПовідомленняOldshaman © 29.12.10 21:56:54    

SunSmiLe написав(ла):
і скільки часу треба відвідувати курси
Ну, достатньо 1-2 разів в тиждень.

SunSmiLe написав(ла):
всім абсолютно начхати дійдете Ви чи там й вклекнете.
Тоді скажу вам чхайте, і будьте здорові.

SunSmiLe написав(ла):
Тільки от товариство з яким Ви спілкуєтесь в мережі має практичний досвід зимових сходжень.
А я цього не заперечую. от вернусь з гір і теж буду мати досвід.

SunSmiLe написав(ла):
і це товариство щовесни перечитує теми про "підсніжників".. Саме через таких як Ви -- хоробрих й суперсміливих майстрів духовності.
Загиблі були і будуть. Для гір людське життя - дрібничка. пушинка в великій подушці всесвіту. Я не вмію говорити те чого не знаю. Але я можу вигадувати, уявляти і мріяти.
Тим хто помер чи помре - вічна память, і спокій. Рано чи пізно наше життя обривається, а жити вічно - нудно й не цікаво. І я не хочу їх засуджувати. Моє діло говорити за себе. Рятувальники рятують. Це їх покликання, це їх життя, це їх робота. Я не хочу їм ніц говорити. Нехай роботи буде менше.

freemko написав(ла):
тема починає нагадувати історію з якогось ідіотського телешоу...
Ага, останній герой. тільки от про гори ніхто зняти ше не здогадався.

Можна сперечатись, і все одно залишитись при своїй думці.
Можна дискутувати і знайти істину.
Можна посміятись з мене і підняти собі настрій.
Можна підтримати мене і почути подяку.
можна просто прочитати вищенаписане, усміхнутись і перевернути сторінку...

ПовідомленняFortunatus © 29.12.10 22:40:42    

Зачьотний тролінг.)
ПовідомленняOldshaman © 29.12.10 22:53:27    

Що таке той похід. для мене він багато значить, для вас(а ви пройшли багато км по горах, і зимою і літом) це розвага. вибачте що я не звернув на це уваги.
Якщо погода буде дозволяти, ми спробуємо піти на стій, але якщо злякаємось, або щось не то, то відразу повернем назад. Не треба нам шукати смерті, вона сама за нами прийде як вдарить наш годинник.
І щоб не перетворювати тему в смітник, я хочу вас попросити. Не пишіть у неї поки я не повернусь і не опублікую звіт.
(а якщо не напишу за тиждень, значить я не вернувся, і нехай адміни закриють тему)
Давайте не гніватись, не сваритись і не ображатись на мене перед новим роком. Всім хочеться свята, і мені теж.
Тому дякую що відписували в цій темі, дякую за ваші коментарі і побажання. Дасть бог, спишемся ще.

ПовідомленняVols © 29.12.10 23:52:10    

Oldshaman написав(ла):
...я б не вивчився на священника, не працював би в мальтійській службі допомоги,  не закінчив би універ з відзнакою, не перемагав би в змаганнях по стрільбі з лука та армреслінгу, не був би відомим в певних музичних кругах, не вчився би у Відні, не вчив би людей духовних основ, не був би майстром кунг фу...
Отче, майстер кунг фу по стрільбі з лука в певних музичних кругах!
вам звичайно видніше...

Але тут недавно ходив один... більше не піде (на жаль)... Може в цій темі вже був лінк (всю тему не осилив). До речі зовсім не новачок був, зі снарягою (снігоступи, ЖПС, рація і т.п.). Деталі на форумах extreme.com.ua та skier.com.ua

Тому якщо йдеш, посповідайся (ти ж віруючий?) і пропрощайся з близькими на всяк випадок.

Oldshaman написав(ла):
Склад групи - 3 чол. Вік 22-27. Досвід зимових походів - ні.
Не бери гріх на себе - ніяких новачків з собою не бери. Якщо тобі на своїх рідних на*рати, то подумай про їх рідних і близьких.

Oldshaman написав(ла):
І щоб не перетворювати тему в смітник, я хочу вас попросити. Не пишіть у неї поки я не повернусь і не опублікую звіт.
Це ти на своїй особистій сторінці напиши, а тут форум  Pardon
ПовідомленняLeonid © 30.12.10 0:11:08    

Цитата:
не був би майстром кунг фу
От з цього місця "попадробнєє". У Львові є майстри гунфу? Surprised З мрією їхати в Китай вчити дзен? Може спочтку трохи простіше? Десять днів віпасани? Smile

Кішок нажаль не маю, але каремати точно можу дати.
ПовідомленняТолік © 30.12.10 2:34:22    

Та лан, шо ви всі на хлопаку накинулися. Най іде, нічого з пациком не станеться. Прогуляється по свіжому повітрі, дуже далеко все одно не зайде – 50 кг снаряги боком по снігу тягати це вам не хухри-мухри. Хто багато говорить про романтичну смерть переважно живе дуже довго.
Я от шо подумав – раз ти, Старий Шамане, збираєшся стільки склотари з собою в гори тягнути, то можеш замутити «палучі фашист гранату», якщо петарди не допоможуть. Але це вже на крайняк, термоядерний засіб.
Якщо серйозно, бажаю тобі благополучного знайомства з зимовими горами! Відпиши коли повернешся.

ПовідомленняLeonid © 30.12.10 9:25:47    

Це точно!
Щасливого повернення!
ПовідомленняQbl © 30.12.10 14:45:37    

Ну щасти тобі, хлопче. Мо й зустрінемось на горі...
ПовідомленняLyu © 30.12.10 18:52:16    

Oldshaman
кажу чесно- Боженька береже придурків!
чекаю опису твого героїчного походу!
ПовідомленняNao © 30.12.10 20:56:57    

Qbl
Якщо він топає на Боржаву то точно зустрінемось Smile всім гарно нарізатись в салат Smile

ПовідомленняOldshaman © 01.01.11 23:32:05    

Всіх з новим роком!!!
Щойно повернувся з гір. Пройшов половину маршруту, і ізза непогоди и сильних вітрів був змушений повернутись назад.
Море позитивних вражень, ніяких ексцесів, хороший настрій, і перший досвід зимового походу.
Такого нового року в мене ще не було, і я його запамятаю на все життя, з позитивної сторони.
Сподіваюсь, що ви теж зустріли Новий Рік добре.
Фотозвіт буде трохи пізніше.

ПовідомленняGallinka5 © 02.01.11 0:50:25    

Це ж треба скільки душевних терзаний, откровений, прощань!... Чуваку просто елементарно не вистачає уваги... Тому і влаштовує сеанси психоаналізу,  де прийдеться (то я про "нерозуміння прекрасною половиною його, такого всього екстремального і всесторонньо талановитого", "майстра кунг-фу", "дикий крик варвара"(чи як тамSmile і бла-бла-бла....). Жалюгідно... На майбутнє - не варто аж так відкриватись. Постарайся боротись зі своїми комплексами якось не так голосно (так, напевне, мають вести себе сильні хлопчики). А про похід.... Чудово, шо все так благополучно закінчилось (все-таки, інстинкт самозбереження працює без збоїв). Щиро рада.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU