Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий 2011. Боржава. Великий Верх-Стій.

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 3 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняyarko © 28.12.10 20:34:41    

ох, вже ця самовпевненість((
про4итай ще раз, все вище написане.. праналізуй, зроби висновки
у будь якому випадку ..успіху
ПовідомленняOldshaman © 28.12.10 23:30:39    

Угу... першить в горлі... грип напевно, хм гори ніколи мене не хотіли бачити здоровим, завжди їхав хворий... їм антипростудні таблетки...
Проаналізував то всьо, норм такі коментарі. Згадав свою темку в кінці 2008. Так нікого і не знайшов тоді. Та й спорядження тоді не було норм. Ладно побачим що воно і як буде з тими горами. Може вийду з поїзда, пройдусь до плаю, крутану носом і назад, ну ше в колибі шампусіка вночі бахну, а може й до вв та стію дойду. хочу пошвидше шоб то всьо закінчилось, вже набридло напрягатись і думати про то кожну секунду.
Звіт напишу коли повернусь, фотографії надіюсь добре вийдуть, якщо погода дозволить хоть щось сфоткати.

І всіх з наступаючим. Хай все старе залишиться в цьому році.

ПовідомленняNeochka © 29.12.10 3:23:31    

ОХОХО...нє, чувак я тебе прям обожнюю, Oldshaman - ти просто супер!!!
Слух, я вже давно так не хохотала від перечитування форуму Very Happy  Ти молодець повеселив народ, скіко тут порад тобі понадавалиSmile Zippo нам потрібні такі форумчани, вони популяризують наш сайт))
Блін, мене тут вже стіко емоцій переповнює, я навіть немала терпіння всього прочитати, щоб бистріш комент зоставити...хух...прям не зна з чого почати...
Ну перше, таких людей, як ти я називаю ТЕОРЕТІКАМИ  Search sky  (в мене є вже один такий знайомий). Вони самі круті задроти перечитують все підряд, форуми, статі, іт.д. Вночі розбудивши, він як молитву, бистренько тобі розкаже, шо і якSmile
Вони, сцуко все знають, але нічого не вміють...
Vols написав(ла):
1. спальника немаю - чи можна взяти ковдру?
2. каримат не можу знайти - картон підійде?
3. палатку не берем - зробим навіс з соснового гілля...
4. думаєм чи брати сріники чи розпалювати вогонь тертям дерева об дерево...
- тупо жесть, молодчага,  LOL

Слух, я думаю, що ти просто тут з нас гониш...тому що інакшого я нічого не можу сказати, або в тебе зовсім відключена логіка...
На рах споряги, ти б ше може візьмеш ну там 2 палатки, 3 спальника і т.д.
А тепер серйозно
Чуваче, ти хоч приблизно прикинув кіко твоя косметичка (рюкзак) важитиме ??? може ти  дальше, ніж до поїзда не дойдеш....і ше як то кажуть, скіко з собою не бери, якщо голова не альо, то тебе нічого не спасе. І навіть як ти кажеш наші поради "проффессіоналів" LOL
О, сам смак...тупо жесть..

Oldshaman написав(ла):
А як же девіз - Ніколи не здавайся?
Не здатись, не покоритись. пройти маршрут від а до я, долаючи труднощі, боротися за своє життя і життя друзів, в любу погоду, з любими силами, крок за кроком, ковзаючи по фірну, повзти, обмерзлими, роздертими до крові руками розгрібати сніг... подібних прикладів може бути безліч.
Я знаю коли гора не пускає, відчуваю це, проте в мене є талісман. Камінь з вершини ВВ, і цей талісман ніколи не підводить. Так що все буде добре. В неділю надіюсь повернутися переможцем, або переможеним залишитись десь в глибокому заметі.

ТИ просто самий тупий і відважний Clapping  "Есть старые альпинисты, есть бесстрашные альпинисты, но не существует старых бесстрашных альпинистов ..."©
Good , мені ще такі не зустрічалися, в мене навіть є бажання з тобов познайомитися  Drink .
я просто читаю і плачу, блін ще раз респект тобі...."не здатить, не покоритися..." як романтично, мені цікаво це чого так тре перечитатися, передивитися чи переслухати (обов"зково розкажи, може ти фільм "Вертикальный беспредел, ой предел" передивився?)...."долаючи труднощі" - хіба труднощі з своїм мозком, бо в тебе абсолютне відсутнє відчуття реальності. А і точно талісман тобі поможе, що ж тут нас питаєш, він тобі все розкаже і покаже, спасе, можеш не сумніватися  Angel
А думаю пора, щоб народ проходив мед.комісію, щоб їх в гори допускали Stop

Бльоо, Oldshaman, ти хоч розумієш, шо сам говориш???? Послухай, ні одна гора не вартує людського життя...Тре завжди ТВЕРЕЗО усвідомлювати ступінь ризику, зробити розумне рішення і відмовитися від гори. А ти просто егоїст, мало того хоч прибити себе і своїх друзів, зробити роботу рятувальникам, яким і так роботи хватає, та й ше зовсім не думаєш про своїх близьких...тре завжди усвідомлювати, що тебе чекають внизу і до них тре повертатися живим і здоровим...

Oldshaman написав(ла):
шнурок для звязки (якщо вмирати то щоб всім)

ти знаєш, в нас якось навпаки говорять, розвязуємося, якшо зівреться, то хоть один  Very Happy  
"Альпинисты связывают себя веревкой, чтобы самый разумный из них не сбежал."©
     Ото попався ти б мені в школі  Twisted Evil , слух я тебе урочисто запрошую до нас в школу альпінізму)
Вибачайте, шо так уж много написала - це все емоції  Write
А чувакові ще раз респект за хороший настрій, я твоя фанатка  Allakh

p.s.
***Возвpащается альпинист из похода...
Мама:
- Сынок, ну как сходил?
- Hоpмально, сейчас в тpавмпункт пойду...

Ползет связка альпинистов на гоpу. Почти долезли. Осталась еще одна стенка. Ползут. Вдpуг сpываются... Летят 100 метpов веpтикально, ломают pуки, ноги. Кувыpкаются дальше, спускают лавину. Вместе со снегом и камнями летят дальше.
Чудом остаются живыми - зацепились веpевкой за камень...
Висят, болтаются...
Один пpоводит pукой по лбу, вытиpая кусочки мозгов и кpови, и говоpит втоpому...
- Hе, Петpович, все же кpуче чем на pаботе....
Загадка: С когтями, а не птица. Летит и матерится.(Альпинист)
 LOL
ПовідомленняOldshaman © 29.12.10 8:33:35    

І тобі дякую, розвеселила мене своїм оптимізмом. Познайомитись хочеш? А воно тобі потрібно? Ну повернусь, то може сходимо там на каву\пиво\сок\воду. (шось з цього полюбоиу пьєш).
Теоретик я кажеш? Ну, а ти знаєш шось в цьому є. Хоча я завжди думав що я практик. Хм, пройшла би ти зі мною ту практику, поміняла би враження про мене, або тікала би світ за очі. Школа альпінізму це напевно дуже круто, тільки от вага в мене більша ніж 100 кг, кішки гнуться, страховка не тримає. Думаю може як повернусь з гір, стрибати з парашутом (і хоч він теж до 100 кг, може не відкриється) цікаво як воно падати без парашута.
З вас я не гоню. З чого б це? Робити мені нічого, тільки з вас гнати...
Не думай що я тягну своїх друзів на вірну смерть, це не так. Насправді ми всі тягнемо один одного. Таких як ми ще треба пошукати. Можливо нам місце в дурці, а можливо ми і є самі справжні екстремали, не те що тут помащені салом туристи. Ні напевно нам в дурці місце. Ну і нехай, там теж напевно є де лазити).
(далі йде мій шизофренічний брєд)
Я не дивився фільмів про гори, просто я привик віддаватися поставленій цілі зразу і негайно. Фаталіст бо готовий піти просто в пащу небезпеці, зрозумівши, що виходу іншого немає. Чи з температурою (як от зараз) йти штурмувати гори. Голос ліні (чи розуму) каже - не йди, нащо то тобі, посиди дома, в теплі, виздоровій, гори нікуди не втечуть, завжди зможеш туди поїхати. Але я дав слово, що я поїду своїм друзям, і не хочу їх підводити. Знаю, що якщо я відмовлюсь, то вони не будуть мати де святкувати новий рік, просто підставлю їх. І про це так само думає кожен з нас.

Я ідеаліст бо бачу все в ідеалі, якщо смерть то вона повинна бути такою як в горах - в заметі, під лавиною, від обмороження, від травм, від диких звірів... Тобто її існування незаперечне всюди де є життя. Кажеш що я дивний? Так тому і один. Ніхто з жіночої половини мене не розуміє. Ніхто не розуміє цього божевільного запалу вогню в моєму серці. Якщо смерть чекає мене в горах, я полину в її обійми не як невдаха який не зробив нічого сміливого чи боягузливого. Боротись, перемагати або вмирати. Я фанатик, флегматик, це так. А ще в мене купа комплексів які я стараюсь приховувати, щоб ви не побачили, не помітили моєї пошматованої, скаліченої душі.
Колись був відомим співаком, гримів на всю зах. Україну, випустив 3 альбоми. Міг би зараз бути в кліпах, заробляти пристойні гроші, але я зрозумів,, що то не моє. От гори це точно моє. Я їжджу 6 років і по 2 тижні живу сам в горах. Вони заспокоюють. Вони дають сили. Я купаюсь в Шипотському водопаді і мене наповнює потужний заряд енергії, я кричу як варвар сповнений злості. Одного разу я взяв барабан і подався вночі на хребет. Прийшов зранку мокрий (впав в річку), подрапаний об каміння, об гілки дерев, брудний, в болоті але веселий - це діагноз, що тут ще говорити.

Побачим, якщо твоє бажання познайомитись зі мною, ще не зникло, тоді чекай мене з гір, і благослови у вірну путь.

Мед комісія нічого не виявить. Пульс в мене ідеальний, голова варить ще трохи норм, хоча мозги вже як сміття в смітнику.

ПовідомленняLeonid © 29.12.10 10:08:24    

Я дам тобі два каремата!
ПовідомленняZippo © 29.12.10 10:33:01    

Oldshaman написав(ла):
тоді чекай мене з гір
Чекаємо, тільки не в такому варіанті

Oldshaman написав(ла):
благослови у вірну путь
Ну батюшка вас благословляє
ПовідомленняQbl © 29.12.10 12:50:50    

Крім кардіолога, є ще й психіатр...
Чувак, все ж таки моя порада - для початку зробіть кілька одноденних походів, з того ж таки Воловця можна піти на Високий Верх, на Томнатик. Зрозумійте, що таке зимові гори... А тоді можна й далі...
Не будьте егоїстами - не створюйте проблем рятувальникам і своїм близьким...

ПовідомленняLucky © 29.12.10 13:39:39    

я звичайно нічого не шарю в горах...
Leonid написав(ла):
Я ідеаліст бо бачу все в ідеалі, якщо смерть то вона повинна бути такою як в горах - в заметі, під лавиною, від обмороження, від травм, від диких звірів... Тобто її існування незаперечне всюди де є життя. Кажеш що я дивний? Так тому і один. Ніхто з жіночої половини мене не розуміє. Ніхто не розуміє цього божевільного запалу вогню в моєму серці. Якщо смерть чекає мене в горах, я полину в її обійми не як невдаха який не зробив нічого сміливого чи боягузливого. Боротись, перемагати або вмирати.

но це точно попахує шизофренієюSmile не в обіду...

Слух, а якшо в тебе присутній такий запал і тому подібна лірика, то чому б тобі не спробувати в тапочках і шортах без футболки піднятись на Еверест? Goof  Very Happy

ПовідомленняIhor © 29.12.10 15:04:41    

Тема реал покращує настрій Good Smile
"Камінь з вершини ВВ, і цей талісман ніколи не підводить." вбило  Very Happy
відразу виникає питання і сам відповідаю..."Він великий?...Може краще взяти будматеріалів і укриття самому збудувати.....чим не варіант...пічку захопити"
Біара Гріллса після цього з роботи звільнять Very Happy

Сам я в горах ще не був.
У будь якому разі щасливого закінчення цієї теми......
ПовідомленняFistashka © 29.12.10 15:33:44    

Ночували під Високим Верхом (ВВ) з 27 на 28.12.2010
Щоб дійти з ВВ на Стрій безпечно виглядає так, що треба мати не тільки добре взуття і палки трекінгові, а кішки були б не зайвими... Місцями суцільний лід і вітер здуває зі схилу. Дуже небезпечно. На ночівлю треба мати додаткові теплі речі. Бо в хороших перевірених зимових спальниках нам цієї ночі було прохододно, особливо у ноги (напевно через високу вологість)
Саперську лопату варто брати, щоб підготувати нормальне місце під ночівлю.
ПовідомленняOldshaman © 29.12.10 19:18:03    

Fistashka написав(ла):
Місцями суцільний лід і вітер здуває зі схилу. Дуже небезпечно. На ночівлю треба мати додаткові теплі речі. Бо в хороших перевірених зимових спальниках нам цієї ночі було прохододно, особливо у ноги (напевно через високу вологість)
Саперську лопату варто брати, щоб підготувати нормальне місце під ночівлю.

ЩИРО ВДЯЧНИЙ ТОБІ ЗА ПОРАДИ!!! ВІЗЬМУ ДО УВАГИ!
Нарешті суттєво, давно би так. ще раз дякую.
Ihor написав(ла):
У будь якому разі щасливого закінчення цієї теми......

Сподіваюсь що воно так і буде)
lucky написав(ла):
то чому б тобі не спробувати в тапочках і шортах без футболки піднятись на Еверест?

Ну для евересту ще настане(сподіваюсь) час. Поки що карпати а далі як бог дасть.
А про тапочки то вірно. Один з моїх супутників бере шльопанці як змінне взуття.
Qbl написав(ла):
Не будьте егоїстами - не створюйте проблем рятувальникам і своїм близьким...

По перше ми договорились, що якщо хтось з нас загине, не везти труп у Львів, і не повідомляти рідних про його смерть. Так буде краще і для нього, і для його рідних. Нехай вони чекатимуть, пройде час і їм легше буде справитись з трагедією.
Крім того завтра кожен з нас напише посмертні записки для батьків, і покладе так щоб коли вже стане відомо, вони прочитали і простили нас за наш скверний поступок. хоча це питання є найбільш болючішим і не обговорюється. зрозуміти його ми зможем тільки тоді коли станемо батьками.
А труп який накриє лавиною знайдуть тільки весною, якщо його не рознесуть по кістках вовки. Померти в горах і бути там похованим - це безперечно краще, ніж лежати на якомусь із цвинтарів львова, куди будуть приходити пьяні панки чи сатаністи на хелловін.
Ihor написав(ла):
Тема реал покращує настрій

Ну я радий від цього. Значить це позитив, і сміх продовжить вам життя.
Qbl написав(ла):
Крім кардіолога, є ще й психіатр...

Ну психіатр би поголовно всіх шукачів пригод та і екстремалів закинув в дурку. І що тут хорошого? навіщо руйнувати мрії...
Leonid написав(ла):
Я дам тобі два каремата!

В мене є, але думаю ще не зашкодить. Карімати це добре, але нам би кішки знадобились(гарантовано повернем, якщо виживем). Сьогодні купували білети і сміялись - кішки то взяти по два живих кота, привьязати до ніг, і нехай випускають кігтіSmile
Завтра йдемо купувати продукти, може нарию льодоруб десь.

ПовідомленняSunSmiLe © 29.12.10 19:24:26    

Цитата:
По перше ми договорились, що якщо хтось з нас загине, не везти труп у Львів, і не повідомляти рідних про його смерть. Так буде краще і для нього, і для його рідних. Нехай вони чекатимуть, пройде час і їм легше буде справитись з трагедією.

чоловіче! у Тебе явно не всі дома  Fool

ПовідомленняOldshaman © 29.12.10 19:39:15    

SunSmiLe написав(ла):
у Тебе явно не всі дома

це круто бо всі божевільні попадають в рай.
а тепер серьйозно. Були би у мене не всі дома я б не вивчився на священника, не працював би в мальтійській службі допомоги,  не закінчив би універ з відзнакою, не перемагав би в змаганнях по стрільбі з лука та армреслінгу, не був би відомим в певних музичних кругах, не вчився би у Відні, не вчив би людей духовних основ, не був би майстром кунг фу, і можна далі перелічувати ким би я не став і чого би не добився. Я пройду і гори, потім стрибну з парашутом, потім 2012 зустріну кінець світу в Єрусалимі, а якщо він не відбудеться то поїду в Китай вчитися дзен буддизму, може знайду свою половинку(таку ж екстремальну як і я), знайду хорошу роботу, виховаю дітей, посаджу дерево і ще багато чого цікавого зроблю. а потім можна і втапочках на Еверест , коли виростуть внуки. А там життя і закінчиться, якщо мені варто жити. а не варто, то нехай смерть забере мене хоч зараз.

ПовідомленняSunSmiLe © 29.12.10 19:54:17    

амінь!
ПовідомленняSunSmiLe © 29.12.10 19:59:04    

Цитата:
якщо хтось з нас загине, не везти труп у Львів, і не повідомляти рідних про його смерть

Цитата:
не вчив би людей духовних основ

Surprised  щось мої основи явно не тойвово
тому лишусь я дома, з батьками, коханою людиною й олів*є Smile

Сторінка 3 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU