Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 16.12.07 7:56:00    

botsman, я надіюся моє око буде тішити якесь матьоре відео?
ПовідомленняHoks © 16.12.07 14:02:44    

Зачетная поездка Smile Видео есть Yahoo  по крайней мере, видела, что нас снимал и Юра, и Оксана (из Броваров).

Всем учавствующим большое спасибо за приятную компанию и классно проведенное время!  Drink
Повідомленняbotsman © 16.12.07 20:07:06    

ZIPPO
відео забацаєм, шкода - нема того, що Оксанка знімала, в неї прикольно вийшло. Взагалі - треба модний штатив, з понеділка цим займуся. На разі, "маємо - те що маємо", акумулятори разом з камерою вдало протестувалися - далі буде кращеSmile. Резюме: штатив, менше (або більше) пити і тепліше одягатися. На днях змонтую)
ПовідомленняVictorT © 17.12.07 10:06:48    

Вот скинули пока маленький кусочек видео с ДР на семсот килобайт. Жду остальное.

Змінено: VictorT (05.02.08 12:02:55)
Повідомленняbotsman © 17.12.07 23:29:32    

VictorT
о на маєш)) - я тобі просто хотів настрій з бодуна підняти, а ти його на двір виніс).  Нетерплячка серйозна, тож в мене таке питання - воно має бути швидко чи гарно? Smile
Повідомленняbotsman © 19.12.07 1:16:08    

А шо форум такий дохлий завжди? З.І. Готовність кліпа: 50 відсотків/дві доби, збавляю оберти і йду спати Smile
ПовідомленняZippo © 19.12.07 9:28:07    

botsman написав(ла):
А шо форум такий дохлий завжди?

зимова сплячка Rolling Eyes

ПовідомленняVictorT © 22.12.07 18:05:48    

Клип уже выложен, лезьте в раздел "Видео" на нашем сайте.
ПовідомленняСТАС © 25.12.07 23:36:57    

А, Вы еще собираетесь поехать прыгать?
Если да, то сообщите пожалуйста.
На эти выхи я свободен. Crazy
ПовідомленняZippo © 26.12.07 13:03:32    

СТАС, ми ще плануємо на 29.12 або 30.12 , а як воно вийде хз. Але є і декілька ложок дьогтю. Бажаючих їхати на автобусі 6 годин мало, а поїзди туди не ходять. Як вийде з діставанням машини хз, бо треба не одну а дві щоб всі бажаючі поїхали. Якщо поїдемо і буде місце обов'язково візьмемо, якщо не вийде то вже після НР якось поїдемо.
ПовідомленняVictorT © 26.12.07 15:20:36    

Оксанка в суботу работает, я тоже. Так что если поедем, то наверно 30-го.
ПовідомленняСТАС © 26.12.07 18:53:55    

ZIPPO написав(ла):
СТАС, ми ще плануємо на 29.12 або 30.12 , а як воно вийде хз. Але є і декілька ложок дьогтю. Бажаючих їхати на автобусі 6 годин мало, а поїзди туди не ходять. Як вийде з діставанням машини хз, бо треба не одну а дві щоб всі бажаючі поїхали. Якщо поїдемо і буде місце обов'язково візьмемо, якщо не вийде то вже після НР якось поїдемо.

Ну, я мог бы и на автобусе.
А там ограничение по весу есть, а то у меня 100кг при 2м? Smile
ПовідомленняANGELo © 26.12.07 21:21:18    

СТАС написав(ла):
А там ограничение по весу есть, а то у меня 100кг при 2м?

ну міст, напевно, витримає (вантажівки їздять все-таки).  Shocked Там запас до десятки тон є точно!  Cool

ПовідомленняСТАС © 26.12.07 23:05:35    

ANGELo написав(ла):
ну міст, напевно, витримає (вантажівки їздять все-таки).   Там запас до десятки тон є точно!

я как раз подхожу по параметрам Very Happy
Осталось узнать выдержит ли веревка или лед на худой конец (хотя искупаться под новый год... Crazy ).
ПовідомленняVictorT © 27.12.07 9:09:40    

Главное в машину вместится по параматрам Very Happy
У верёвки запас прочности достаточный, лёд не заказывали.

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU