Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Микола, вітаємо з ДН!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 12.12.10 22:32:14    

И я присоеденяюсь запоздало Drink Drink Drink
Насыщенных бодрствований, приводящих к крепким снам!

ПовідомленняNadezda_95 © 16.12.10 16:23:13    

Від діда до батька...
Від батька до сина...
Йшла ця стародавня сімейна традиція... алкоголізм Very Happy
Але це не про Миколу. В його сім"ї інша фішка - тож бажаю вже не баритись і думати про четвертого в поколінні Миколу Миколайовича Cool

п.с.Справжній друг не тільки сам солодко спатиме, а й оберігатиме сон ближнього свого! Happy

virnyi_drug_M.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  21.83 KB
 Переглянуто:  905 раз(ів)

virnyi_drug_M.jpg

ПовідомленняHoks © 16.12.10 19:14:08    

Колянчик, я теж "запоздала" Evil or Very Mad Але на саме основне я все таки мабуть встигну  Drink  Drink  Drink  Drink  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Приєднуюсь до всіх побажань!!! Clapping  Clapping  Clapping Скажу словами Фісташки -- будь!!!  Good
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU