Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Зимові Карпати

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 06.12.10 16:50:40    Зимові Карпати

Цієї неділі, невеличкою групою людей, вирішили збігати в Карпати на розвідку. Маршрут: Заросляк → Говерла → Брескул → Пожижевська → Заросляк. На КПП попередили, що за крайніх пару днів на Говерлу ніхто не піднімався через лід і нам не рекомендують, та це зрозуміло, така в них робота. В пів дороги до Заросляка залишаємо авто, далі не хоче їхати і  швиденько на Говерлу. Снігу стільки ж як і вдома, розраховували до шиї, а його і на половину не виявилось. Фірн доволі твердий, іноді  виходить не провалюватись. Погода пречудова, температура -10°, нижня кромка хмар десь на 1500, і звичний для Карпат вітерець. На Говерлі з пів години помилувались краєвидами, а далі через Брескул, Пожижевську попри біостаціонар скинулись знову на Заросляк. Зимовий сезон відкрито, тож ще б трохи більше снігу і можна ритись в Карпатських буреломах скільки кому влізе. Про стан в горах більше гадаю можуть розповісти фото
Повідомленняfaster © 07.12.10 15:06:40    

бляяяяя... чого не попередили... я у Львові протирчав всі вихідні...
ПовідомленняVyBryk © 07.12.10 16:00:37    

блін... те саме...  Beee
ПовідомленняLyubko © 07.12.10 18:13:26    

Це була прогулянка на один день і звісно ж такого ніхто не планував, тобто побачили погоду і поїхали, так що вибачайте.
Повідомленняhunter-lv © 20.03.11 13:20:56    

Хтось знає, є ще сніг на Парашці?
ато був там разів 4, але літом, хочеться в сніг піти туди в середу або четвер, от тільки не знаю чи там він є, мож хтось піджкаже?

ПовідомленняAlexVL © 21.03.11 14:14:07    

hunter-lv написав(ла):
Хтось знає, є ще сніг на Парашці?

Снігу ще вистачить на місяць часу.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU