Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Россія. Камчатка 2011

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Подорожі світом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняkrakadil © 06.12.10 11:34:42    Россія. Камчатка 2011

Мене цікавить чи є бажаючі, такі як я, поїхати на Камчатку в 2011 році, чи то я один такий вар'ят.  Jokingly
evgenyushin@gmail.com
ПовідомленняNapets © 06.12.10 13:12:08    

Вар'ятів поїхати є, а от це профінансувати??????? А чи є в вас план поїздки, розклад, чого туди їдем?
ПовідомленняSunSmiLe © 06.12.10 14:46:40    

+2
вже другий рік розглядаємо таку поїздку й фінанси поют романси

Повідомленняkrakadil © 10.12.10 16:24:20    

napets, як чого їдемо?, - ягоди збирати Smile
А якщо серйозно - то хочеться серйозної подорожі десь на липень місяць (10-14днві). Поїздом переїзд займе 8 діб. Але не все так страшно. Літаком з Москви всього 9 год.  і... не повіриш-дешевше аніж поїздом (літаком  буде 800 уо туди й назад).
Люди все починається з бажання!!! Тому кучкуємось, переписуємось, а там гроші і час покаже.
ПовідомленняNapets © 11.12.10 20:09:05    

krakadil написав(ла):
800 уо

Crying or Very sad
ПовідомленняFistashka © 12.12.10 11:49:57    

думаю мандрівка буде ще більш дивовижнішою, якщо поїхати туди автостопом Smile
може трохи більше часу, але ж наскільки більше вражень!
ПовідомленняNapets © 12.12.10 21:31:12    

Назад літаком, туда дійсно автостопом (думаю це займе місяць) чи поїздом з зупинками для екскурсій наприклад оз. Байкал і т.д. На камчатці є термальні джерела в яких можна на ХАЛЯВУ! попаритись, хоча можливо вже і прихватизовані. В любому Випадку нам потрібний ПЛАН! чого, куди і за чим ми туди їдемо.
Повідомленняkrakadil © 13.12.10 12:46:08    

Народ, Restricted-економ на липень-серпень ВЖЕ ПРОДАНІ. Сумно. Тепер Москва П-Камчатський туди-назад мінімум 1350$.
fistashka, napets - цікаві ідеї. Ви дійсно вар'яти! Pardon

Євген, 25р. Львів.
ПовідомленняLyubko © 14.12.10 12:44:47    Камчатка

Є в мене друг Вітя Нєткачов, так він весь союз об"їздив, каже кращого місця не зустрічав ніж Камчатка, на стільки там все гарно, що виїхати звідти важко, правда потрапити ще за союзу  було не просто. З розповідей зрозумів, що дуже важливо вміти полювати, та і зброя в них була з собою. Недавно група з якими він ходив зібрали фотки з цього погоду і зробили слайд-шоу слайд-шоу (в форматі exe). Качаємо та дивимось.
Повідомленняkrakadil © 21.12.10 21:55:26    

гарне слайд-шоу. Сподобалось.
ПовідомленняNapets © 09.01.11 15:10:28    

SGT написав(ла):
Хочу в конце августа начало сентября на Камчатку..., прока всё только как задумка (т.е. ни маршрута ни билетов ещё нет!), на неделю-две, хочу увидеть много медведей, гейзеры, вулканы..., преимущественно пеший поход...,
у кого есть по этому поводу какие мысли и идеи пишите...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Подорожі світом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU