Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Картинг у Львові. «Дріфтінг» (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 01.12.10 15:10:34    Картинг у Львові. «Дріфтінг» (відео)

І знову здрастє. Нарешті я зробив з наших суботніх покатушок кліпчик. Отож дивимся та коментуєм. Важить відео 34 мб.
P.S. Фотки будуть трохи пізніше...

щоб скачати, клацаєм на картинко, або дивимся відео на youtube

Змінено: Zippo (17.09.12 9:09:09)
ПовідомленняLea :) © 01.12.10 16:19:32    

О-о-о, а там все серьйозно Surprised : комбінезони, каски... Cool
Схоже, що гонки були на виживання Very Happy
ПовідомленняBlumchen © 01.12.10 16:24:53    

В тих комбезах і касках всі як гуманоїдиSmile
Музика тяжка, і якраз добре підмічено як там, на тих двох поворотах, сцуко, слизько Crazy
ПовідомленняGenyk © 01.12.10 20:21:23    

ги! а відео драйвове! Good з боку це все виглядає екстремальніше ніж за кермом))
Lea Smile написав(ла):
комбінезони, каски...

а Зіппо в салатовій камізельці із відеокамерою змахував на ДАЇшника LOL такшо, якщо вас зупинить ДАЇшник, пригляньтеся до нього - раптом це БацькоSmile

ПовідомленняStellz888 © 01.12.10 22:03:55    

Як завжди, відео, на високому рівні! Шкодую, що не змогла  з вами поїздити. Молодці!
ПовідомленняANGELo © 01.12.10 22:15:26    

Мрже треба було трохи в пришвидшеному режимі відео змонтувати, а? А під ритм музики ніяк не встигали гонщеГи. Хоча може і нормально, просто це одна з тих пісень, де навіть швидка їзда для мене повільна. Embarassed Коли я відриваюся на авто під цю пісню, в мене завжди після цього ноги і руки трусяться... Angel  Crazy
А в загальному намано. Працюємо далі...
ЗІ: Згадав як їздили з Зіппо двоє. Я тоді перший раз у Львові їздив. Там де гладка підлога нагадує бруківку з льодом, а там де типу "асфальт" - кривчиьку дорогу біля автобазару (так трясе).  Crying or Very sad

ПовідомленняBlackWolf © 01.12.10 22:59:23    

відео супер!!!!!!! треба повторити=Smile
ПовідомленняMykola © 01.12.10 23:45:20    

Валєра черговий раз порадував відяшкою) Супер)
ПовідомленняVictorT © 02.12.10 15:37:02    

Впечатления:
Начало такое, типа близится армагедон, и вот они, современные суперегерои, они спасут вселенную... А потом супергерои садятся в детские машинки, как в парке культуры, и куда-то едут Very Happy Потом вылазят из машинок и идут на выход, вот они, супергерои, спасшие вселенную Very Happy
Всё-таки Луцкое видео (как и сами покаталки) покручет.
Но, таки, видео выглядит круче, чем вживую Very Happy

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU