Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

GoPro Hero

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 6 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFreud © 06.01.13 15:07:34    

на рахунок ГоПро 3 згоден, вона найкраща на даний момент, але не думаю, що настільки як це написано в рекламних проспектах Smile
ПовідомленняZippo © 06.01.13 15:11:10    

Та то панятно. Я от собі уявляю скльки коштує їм зробити рекламний кліп під вихід камери чи аксесуару.... Але рекламщикам потрібно віддати належне, картинка ляля Good

P.S. Тре буде якото ближче познайомитись із вашою Aee Magicam SD 21

ПовідомленняSpawNTnT © 08.01.13 10:11:54    

GoPro Hero2 vs AEE Magicam SD21  Цікавий тест щодо комплектації.  
+
AEE Blackeye XTR 2 (AEE Magicam SD21) vs GoPro Hero 2 — сравнительный обзор экшн-камер

Порадував відгук на Розетці: Ольга 5 ноября 2012  
Купила камеру 2 недели назад, использую в качестве видеорегистратора.

Нажаль, не всі люди знають що купляють і для чого!

Як то кажуть: «На вкус и цвет...»  Треба тестити і тестити!

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняSpawNTnT © 14.01.13 9:34:16    

Спортивные камеры всё более популярны, и хотя на этом рынке есть пара основных игроков, это не останавливает других от попыток заполучить кусочек лакомого пирога. Компания Geonaute решила посмотреть на вопрос под другим углом, точнее, под всеми углами сразу — её предложение способно записывать круговые видеоролики. Устройство оснащено тремя 8-Мп широкоугольными камерами, обеспечивающими захват почти сферического

Інфо тут  CES 2013: спортивная камера Geonaute за $400 способна записывать круговое видео 2048x1024

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняSpawNTnT © 23.01.13 8:42:49    

Розборка GoPro Hero3 GoPro Hero3 Teardown
ПовідомленняVanDik © 03.02.13 13:23:52    

Зробив нарешті відео (сімейне) з Єгипту (GoPro HD Hero 2 + GoPro Dive Housing, 1080p)

ПовідомленняZippo © 03.02.13 13:27:06    

— З перших звуків розумієш, що це Queen і подивившись відео до кінця, розумієш, що він сюди «встал как влитой».
— Мало ракурсів з квадроцикла, є тільки перед/зад/бік і тоз одного ракурсу (від першої особи). Ну це прощається відсутністю додаткових кріплень до GoPro’шки. Без кріплень можна було ще обігнати караван і зняти його весь і акцентом зробити проїзд Snappy або тільки на неї.
— 1:58–2:05 Дуже хороша ідея з випливанням  під барну стійку. Тільки я б цю сценку на секунди 2 пришвидшив (після випливання видно, що ти не дістаєш до барної стійки і робиш крок, потім ще секунду телишся щоб взяти той стакан, ну і перше цокаються а потім п’ють (це до Snappy), ги-ги).
— 2:14–2:22 Шикарна ідея. То з першого дубля так вдалось дружину у кадрі впіймати?
— 3:42–3:48 Не зрозумів твого задуму. Цілився в ліве око/окуляри а потім різко перевів на правий і потім назад... Я б цей ракурс зробив наступним чином. Приближувався б до окулярів з синім відтінком і не віддаляючись перехід на щось синє, наприклад море, або навпаки з синього моря чи чогось іншого з таким відтінком (зразу з приближеного ракурсу до окулярів) віддалявся б назад.
— Кінцівка відео (4:01–4:27) мені не сподобалась взагалі, як а мене можна сміло відрізати цей кусок і нічого не втратите.

ПовідомленняLucky © 03.02.13 13:31:06    

ех, Єгипет! тепле море з рибками!Smile
ну ви молодчаги, удачі вам! Good

ПовідомленняVanDik © 03.02.13 13:47:27    

— Queen звучав на пляжі з бару, тут він не випадково Smile  
— Караван неможна обганяти, галіма групова екскурсія Very Happy Замовляйте індивідуальну!!!
— На рахунок випливання до барної стійки і все решта знімалося всліпу, відсутність LCD bac pac Crying or Very sad тому багато кадрів відійшло в смітник, ставив що залишилось Surprised
— зробив три дубля, теж всліпу, в одному впіймав Smile
— на рахунок кінцівки теж сумнівався довго, може і відріжу Very Happy
Дякую за зауваження!!!
ПовідомленняANGELo © 03.02.13 16:45:33    

VanDik, відео супер! не переймайся через якісь дрібниці, бо відео фантастичне! Wink
Молодці!
зі: решта скажу коли подивлюся завтра. Very Happy

Змінено: ANGELo (03.02.13 17:47:47)
ПовідомленняLeona © 03.02.13 17:13:43    

Обожнюю цю парочку! Відео супер-пупер!  Yahoo Медовий місяць, який запам’ятається і відео чудово його відтворить! Yahoo Clapping
ПовідомленняANGELo © 04.02.13 13:02:13    

Shocked Лусни моя селезнка, але з перших нот поняв шо за музон!  Yahoo Вадиме, ти навіть не уявляєш який бальзам на душу ти вилив. Аж виникло бажання дивитися! Drink
Переглянувши відео зрозумів, що захотів на моря середземні, чи червоні.
Все відео диився з посмішкою та задоволенням.
Самий афігітєльний момент 1:12 до 1:18 . Суцільне задоволення. Goof  Clapping
Класні: 2:10-2:12; 2:26-3:10.
Важливу роль відіграла музика, окрім того, що це найулюбленіша (одна з кількох моїх) композицій Квін, так вона гармоніює з настроєм відео та емоціями, які передаються.
Завдяки гармонії поєднання того, що бачиш, та того, що чуєш, — ти зумів, я в цьому впевнений, передати теплі почуття, емоції, ніжність та красу того, що побачили ви. Дозволю собі сказати, що я переконався, що не якість картиники, та звук головне — головне гармонія.
Забий на правила — відео має принести задоволення, донести емоції та викликати теплі спогади. Тобі це вдалося.
Good  Good  Good
Я справді в захваті!

ПовідомленняVanDik © 04.02.13 15:54:00    

Дякую за відгуки  Embarassed
ПовідомленняSpawNTnT © 20.03.13 9:53:48    

Inside camera GoPro:

ПовідомленняSpawNTnT © 07.05.13 11:11:41    

Молодые миллиардеры: как серфер создал камеру GoPro c продажами более $2 млрд

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 6 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU