Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

GoPro Hero

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 5 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSpawNTnT © 25.09.12 16:52:05    

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняSpawNTnT © 17.10.12 9:51:06    Black Edition GoPro HD Hero 3

Привіт друзі, радісна новинаSmile Після анонсу камер: Sony HDR-AS15 та Sony HDR-AS10

Вийшла нова камерка GoPro HD Hero 3

Нова екшен камера володіє вбудованим модулем Wi-Fi. У версії Black Edition GoPRO HERO3 — найпродуктивніша і високотехнологічна камера на поточний момент.

«Третій герой» на 30% менше, на 25% легше і в два рази продуктивніше попередньої моделі.

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняZippo © 17.10.12 10:17:53    

Як казав колись botsman — «іду под*#чу» ©
ПовідомленняVanDik © 17.10.12 10:19:18    

Блін, хочу GoPro Hero 3! Щось дуже швидко все обновлюється і це не може не радувати Yahoo
ПовідомленняSpawNTnT © 17.10.12 10:29:48    

VanDik написав(ла):
дуже швидко все обновлюється і це не може не радувати
«Знал где прикуп жил бы в Сочи» — за цим всім не вженешся Crying or Very sad
ПовідомленняANGELo © 17.10.12 12:37:33    

Very Happy Я не знаю на «що саме» ви там онаніруєте, але: по кольорах, згладжуванню, відсутності явних артефактів через перепади контрасту (контрове світло, різка зміна освітлення), і т.п. дрібниць, через які і складається враження пересічного «екстрємала» (а таких, я так зрозумів, в нас цілий когорта), — я на нашому форумі не бачив жодного, хоч приблизно по якості до зразкового, відео (якість картинки).
Показові відео на сайтах виробника — це сила. Але це, в першу чергу, робота з матеріалом (кольорооборобка, згладжування, робота з кривими, рівнями і т.д.). Сюжет і пейзажі до цього не відноситься. По зразкових відео наглядно видно роботу редактора, який витягує тіні, надає насиченості кольорам де потрібно, згладжує перепади освітлення, «лєсєнку» зменшує і т.д. Таке афігітєльне (оброблене) відео було і в Хіро 1, Хіро 2, Хіро 3 і т.д. Ні, можливо я чогось не розумію. Тоді, будь ласка, покажіть мені, як людині яка просто хоче побачити класне (по якості) відео, різницю між цими Хірами 1, 2 і 3?
Тому хоть Хіро 10 купіть, але поки не навчитеся працювати з самим зображенням — нічого не допоможе.
Чітко видно вірний напрямок роботи Соні, яка намагаєтсья покращувати якість картинки в автоматичному режимі. Що зараз намагаються робити всі як у фото, так і у відео.
Думаю, що фахівцям більше цікавить можливість працювати із сирим відео, яке позбавлено по максимуму втручання автоматики, що дозволить змінювати характеристики якості картинки з мінімальними втратами (аналог у фото формат RAW).
Додаткові опції, типу ВіФі, пульти, екранчики і т.п. «няшечки-фігяшечки» — до уваги не береться.

ПовідомленняVanDik © 17.10.12 14:04:46    

Особисто для мене різниця є в поколіннях гопро:
1 — кількість кадрів на секунду (сповільнення без втрати якості), класно побавитися з цим + розширення відео;
2 — фотозйомка (відеозйомка) під водою явно кращає (бокс до середнього фотіка коштує як ця камера а то й дорожче).

Ось наші з Snappy фото з снорклінгу в Шарм-ель-Шейху відзняті на GoPro HD Hero 2 Outdoor Edition + GoPro Dive Housing.
Повідомленняlvovyanin © 17.10.12 22:05:02    

Мені вже всеодно, купи Sony HDR-AS15...
ПовідомленняVanDik © 18.10.12 9:41:55    

Пробував змінити оригінальний колір відео на більш драйвовий Very Happy ось що вийшло (краще дивиться з музикою)

ПовідомленняSpawNTnT © 18.10.12 9:48:23    

lvovyanin написав(ла):
Мені вже всеодно, купи Sony HDR-AS15...

Марян, чекаємо відгуки і критику!

ПовідомленняZippo © 18.10.12 10:01:39    

VanDik написав(ла):
Особисто для мене різниця є в поколіннях гопро
100% і ось вам пруфік з поїздок на Червоне море.

Фото з Снорклінгу в Шарм-ель-Шейху відзняті на GoPro HD Hero (18–25.12.11)

Фото з Снорклінгу в Шарм-ель-Шейху відзняті на GoPro HD Hero 2 + GoPro Dive Housing (04–13.09.12)

Є ще питання? Very Happy

ПовідомленняSpawNTnT © 20.10.12 11:36:01    

ПовідомленняSpawNTnT © 05.01.13 9:15:10    

Класний Спец-тест: GoPro Hero 3 Silver Edition vs GoPro Hero 2

Цитата:
В меню камеры появился новый режим Protune, разработанный вместе с парнями из CineForm, компании, кодек которой использовался при пост-продакшне фильма Дэнни Бойла «Миллионер из трущоб».
При активации режима Protune, вы получаете не только возможность ручного выбора баланса белого (Auto, Manual, 3000K, 5500K, 6500K, и Cam Raw), но прежде всего, захват видеопотока объемом 35 мегабайт в секунду, что приближает Go Pro Hero 3 к профессиональным камерам.
Более чем двукратное уменьшение сжатия (обычный поток — 15 мб/с) благоприятно сказывается на качестве изображения — на выходе вы получаете менее контрастную и менее насыщенную картинку, которая, однако, содержит меньше шумов и больше деталей в тенях и светлых участках кадра, что делает этот режим незаменимым для съемки с последующим редактированием видео.
Справедливости ради стоит отметить, что режим Protune содержится и в обновленных прошивках для камеры Hero 2, которые можно скачать с официального сайта GoPro. До появления этого релиза, Protune тестировали только немногочисленные счастливчики — например, эксперт по выживанию Беар Гриллс и операторы телеканала Discovery.

ПовідомленняFreud © 06.01.13 13:28:08    

Хочу вставити і свої «5 копійок» в дану дискусію. Питання купівлі екшн камерки в нас з Серим стояло давно та в силу різних обставин постійно відкладалося на невизначений термін. Та все ж «дозрівши до придбання» і маючи на руках необхідну кількість бабла ми задали собі питання: «А яка є альтернатива ГовПро?» Зрештою погугливши та перелопативши купу матеріалу ми прийшли до висновку, що з усіх доступних на ринку екшн камер ГовПро виділяється тільки грамотно побудованими маркетинговою та рекламною кампаніями, але аж ніяк не своїми тактико-технічними і експлуатаційними характеристиками. Отож зваживши всі «за» і «проти» ми стали щасливими власниками Aee Magicam SD 21 Helmet Edition. Наразі потужного тест-драйву камерки ще не влалося зробити так як мій побратим Сергій ще зализує рани після відкриття сезону на Буковелі, а я в цей святковий період змушений посилено «ахраняти» всіх поки вони святкують) Але вже зараз можна констатувати, що Аішка взуває ГовПро 1, 2 серій практично по всіх параметрах: комплектація, зручність керування, якість відео, фукціональність і зрештою ціна. Отаке. Прошу сильно камінням в мене не кидати Smile
ПовідомленняZippo © 06.01.13 13:56:37    

Freud написав(ла):
Аішка взуває ГовПро 1, 2 серій практично по всіх параметрах: комплектація, зручність керування, якість відео, фукціональність і зрештою ціна
Достойна (ключове слово) заміна. Ти сам написав, що вона взуває першу і другу версії по низці параметрів (з всім згідний окрім якості відео), але і це не головне. Головне те, що Aee Magicam SD 21 до GoPro 3 Black Edition як до неба рачки.
Третій модельний ряд ГоуКрошок поставив на коліна всіх виробників екшен камер в тому числі кіномонстра Sony з їх HDR-AS15, які хотіли вклинитись у цю нішу, але «не тут-то было».

Сторінка 5 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU