Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Шукаємо группу/керівника на зимові карпати січень-лютий

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняlexrider © 29.11.10 14:16:49    Шукаємо группу/керівника на зимові карпати січень-лютий

Приєднаємося 2-3 чоловіка до групи в зимовому бажано категорійному сходженні в карпатах з оформеленням книжок ФАіС.
ПовідомленняNao © 29.11.10 14:48:41    

До категорійних сходжень вам приєднатись не вийде без оформлення всіх належних документів в ФАіС тобто вступ в будь який  клуб який оформить на вас книжку альпініста.
Можна сходити в Карпатах навіть 2А але без інструктора ви тільки мамі похвалитись про це зможете це ніде не буде  підтверджено офіційно і документально Smile

П.С. клуб Екстрем
П.С.С клуб Вершина

Повідомленняlexrider © 29.11.10 14:57:37    

Ну я мав на увазі, якщо категорійне, то відповідно з оформленням на нас альпкнижок, якщо н/к то книжки і не потрібні.
Чи безпартійні (без клубові) керівники не можуть оформляти книжки?

Цитата:
П.С. клуб Екстрем
П.С.С клуб Вершина
Ми з Полтави Sad
ПовідомленняFistashka © 29.11.10 20:34:53    

варто пройти інструктаж в альпклубах
"безклубовим" книжки ніхто не оформляє
Повідомленняlexrider © 29.11.10 21:28:57    

хм...а ось харківський, дніпропетровський та запоріжський альпклуб кажуть зовсім інше: тренування та інструктаж одразу на виїзді і оформлюють книжки без вступу до їхнього клубу. Може потрібно бути зарахованим до ФАиС але не обовїязково бути в їхньому альп клубі?
ПовідомленняNao © 30.11.10 0:19:12    

lexrider
Цитата:
хм...а ось харківський, дніпропетровський та запоріжський альпклуб кажуть зовсім інше: тренування та інструктаж одразу на виїзді і оформлюють книжки без вступу до їхнього клубу
Це неможливо не бути ніде і отримати книжку тоді, що книжку видають нікому? Smile вони мають бути зарегістровані в ФАіС.

А на рахунок категорійного маршруту я вам можу влаштувати 2А питання чи є спорядження і знання Smile ось тому і вступають вклуб для набування тих знань і інструктор бачить, що ти вмієш і знаєш, а не беруть кого попало і куди попало.

П.С. без образ!

Повідомленняlexrider © 30.11.10 8:32:49    

Так яж і написав
Цитата:
Може потрібно бути зарахованим до ФАиС
мабуть клуби що я перерахував приймають до своїх обласних ФАиС, а то нісенітниця якась виходить...ще не питав. Наприклад в Полтаві можна бути членом Федерації спортивного туризму і не бути в жодному тур клубі.

Цитата:
А на рахунок категорійного маршруту я вам можу влаштувати  2А питання  чи  є спорядження і знання  ось тому і вступають вклуб для набування тих знань і інструктор бачить, що ти вмієш і знаєш, а не беруть кого попало і куди попало.

Ходимо Карпати/Крим вже ось 5 рік пішов але  взимку ще не були. З альпінізму знання теоретичні +стенд і робота з мотузками. Із спорядження не маємо кішок та льодорубів. Легко засвою практичний матеріал тому, що це викликає великий інтерес і захват у мене.
ПовідомленняPiekn © 05.01.12 15:12:09    

Якщо питання ще актуальне - Хмельничани збираються в лютому збори проводити в Карпатах.
ПовідомленняLike © 25.01.12 22:13:56    

ПривітSmile Я наприклад теж по альпінізму ніяких документів не маю хоча разів 5 приймав участь у зимових сходженнях Петрос - Говерла. Маю тільки посвідчення інструктора з гірського туризму з печаткою ЛМФСТ. Я б теж не проти піти в зимку з кимось!
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU