Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Змагання Rock-Test 2010 у м. Тернополі для аматорів

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 23.11.10 22:54:12    Змагання Rock-Test 2010 у м. Тернополі для аматорів

Повідомили, що відбудуться "Змагання Rock-Test 2010" у м. Тернополі для аматорів з болдерінгу.

Може серед нас є бажаючі прийняти участь?
"28 листопада 2010 року відбудеться черговий Rock-Test - АМАТОРИ.
Що таке Rock-Test? Це змагання у режимі фестивалю. Це захід де новачок і бувалий спортсмен найде свої болдери.
28 листопада буде проведений фестиваль спеціально для АМАТОРІВ (початківців).
Ідея фестивалю - дати можливість початківцям полазити свої болдери і набути змагальний досвід.
Тепер головне питання:"А кого ми рахуємо Аматором (початківцем)?
На наш погляд: Аматор - скелелаз рівень лазіння якого в болдрінгах і трасах не вище 6с категорії складності.
Отже якщо ви тільки почали займатись скелелазінням (або займаєтесь вже якийсь час) і лазите болдери або траси не вище 6с категорії складності - Ласкаво просимо на фестиваль.
Кількість та складність болдерів буде спеціально адаптована до рівня Аматорів!
Всі інші бажаючі - Експерти (скелелази рівень лазіння яких від 7а і вище) можуть приймати участь поза конкурсом"
Більше інфо
ПовідомленняNeochka © 03.12.10 18:29:54    

охохошечки.... Surprised  ну шо ж змагання пройшло просто супер Good .
Було рубілова і мочілова, бой колбасSmile
Я їздила і виступала, тепер всьо болить  Crazy
А детальніше подивитися можете тут, туткай і тут
ПовідомленняХанас © 05.12.10 19:31:33    

Neochka написав(ла):
ну шо ж змагання пройшло просто супер
Змагання і справді пройшли славно Clapping
Я також їздив в Тернопіль брати участь в цих змаганнях. Для мене це був перший дебют в болдерінгу Goof . Насамперед мене вразила в цьому фестивалі, що там майже всі болдернги були дуже цікаві... Good

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU