Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

iCamp інтернет-форум у Львові

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKattia © 22.11.10 18:10:42    iCamp інтернет-форум у Львові

В суботу організовую і буду вести масштабний інтернет-форум iCamp

Буде багато цікавих доповідей та людей. Доповіді стосуватимуться інтернет-бізнесу, маркетингу, інтернет-магазинів, соцмереж, блогерства та багато ін.

Серед цікавих гостей - Анна Гуцол, лідер активісток Фемен, Олексій Мась (засновник інфостор), Денис Олійников, Андрій Іздрик, Отар Довженко та ін.

Більше інфо на сайті конференції http://icamp.lviv.ua/

Буде хороша фан-зона, багато сувенірів, коктейлі, масажні крісла Drink

Діє пропозиція для волонтерів. Потрібні фотографи та відеооператори (може бути любительська камера). Заявки кидайте мені на мило kate@startupline.org

Чекаю Вас на iCamp Wink

ПовідомленняFistashka © 22.11.10 18:13:33    

цікава пропозиція. я б взала участь Good
ПовідомленняVictorT © 22.11.10 18:25:15    

О, блин, с Олейниковым я бы пообщался. Если кто не в курсе, именно у него делаются наши футболки. Вот несладуха, он из Киева во Львов на конференцияю, а я в этот день со Львова в Киев на конференцию Very Happy
ПовідомленняKattia © 22.11.10 18:33:24    

кстати Олейников будет презентовать во Львове свою книгу "Стартап, внимание, марш" Smile Это будет своеобразная первая и эксклюзивная презентация для львовян Smile

Жаль, что уезжаете Sad

ПовідомленняVictorT © 29.11.10 10:43:06    

Как прошло? Были все заявленные докладчики и в частности Олейников?
ПовідомленняFistashka © 29.11.10 12:50:50    

Коференція Lviv iCamp 2010 успішно відбулась. Учасники "губились" від різноманіття секцій в яких хотіли б прийняти участь. Обирали між секціями: "Інтернет-маркетинг", "Інтернет для бізнесу", "Інтернет-бізнес", "Електронна коммерція", "Інтернет-журналістика" (BlogCamp), "Інтернет-технології", "Електронне суспільство".
Насправді було багато цікавої інформації, особливо обговорення за круглими столами, які вів Ростислав Чайка (голова оргкомітету).
Для мене особливо цікавою стала презентація  нового проекту platfor.ma - портал інтелектуальних подій. Раджу Smile А також нові ідеї Андія Іздрика стовно розвитку проекту "Подкасти" podcaster.org.ua
Нажаль не потрапила на секцію де доповідала Kattia, та особлива подяка їй за те, що запросила  Good
ПовідомленняKattia © 29.11.10 19:12:45    

дякую усім хто був )

Олейников к сожалению не успел выехать к нам и его не было Sad((

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU