Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Інструктору з парашутного спорту потрібна ваша допомога!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKraVik © 11.11.10 0:04:55    Інструктору з парашутного спорту потрібна ваша допомога!

Парашутному інструкторові Рівненського АСК, Логіновій Наталії Вікторівні, була призначена операція (на четвер 11.11.2010р.) з видалення новоутворення невідомого генезу (походження). Оскільки дана операція і реабілітація вимагає значних фінансових затрат, хотілося хоча б допомогти коштами. Для передачі коштів звертатися за телефонами:
+38 097 998 17 14 - Кравчук Віктор;
+38 093 557 44 07 - Олександра Коблова.
Номер банківської картки для перерахунку грошей з інших міст:
ПриватБанку, № 4627 0858 4348 6115

a_260_2.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  19.88 KB
 Переглянуто:  2049 раз(ів)

a_260_2.jpg

ПовідомленняGenyk © 11.11.10 1:13:12    

перевірте, будь ласка, номер рахунку в банку, бо щось не збігається (перші чотири цифри), а ще треба МФО і бажано вказати призначення платежу
дякую.

ПовідомленняGenyk © 11.11.10 7:02:25    

а-а-а, допер, це номер, який написаний на картці.... але по ньому я не знаю чи також можно вносити кошти. гадаю краще номер карткового рахунку (2625......) і МФО написати
Повідомленняdolphin © 11.11.10 9:49:12    

по просьбе автора темы даю наводку

для того чтобы положить деньги по номеру карты
1 - списываем номер карты себе в блокнотик
2 - приходим в приватбанк
3 - подходим к боксику (тот где можно мобилку пополнить итд)
4 - жмем кнопку "приватбанк банковские операции"
5 - в меню выбираем  "пополнить карту по номеру"
6 - вводим номер карты из блокнотика, аккуратно.
7 - сунем в аппарат желаемую сумму
8 - жмем "пополнить"

все

ПовідомленняLucky © 11.11.10 9:52:11    

genyk, тут все просто: переписуєш цей номер і йдеш в любе відділення приватбанку, підходиш до віконечка, протягуєш листочок з номером цієї картки, суму грошей яку плануєш перерахувати і говориш від кого (там питають). Картка зареєстрована на Коблову Сашу.
ПовідомленняVictorT © 11.11.10 9:58:36    

Кроме описанного выше способа перевода, завтра 12.11.2010 с 19:00 буду сидеть в Милано (возле конечной трамвая тройки), и собирать наличку (кому так удобнее), чтобы потом централизованно перевести.
P.S. Если кто помнит, это именно о ней была статья в газете "Экспресс".

ПовідомленняVictorT © 11.11.10 16:31:45    

P.P.S. И сегодня (11.11.2010) тоже буду там же (Милано) в то же время (19:00).
UPD. Деньги буду перечислять во вторник, соответственно до этого времени меня можно вылавливать и другими способами.

ПовідомленняNattka © 12.11.10 17:04:48    

Величезне дякую всім хто відгукнувся на прохання про допомогу, дуже приємно, що не тільки парашутисти котрі стрибають в РАСКу приєднались до збору коштів. Окреме спасибі нашому адміну, котрий не тільки коштами поміг, а й витрачає свій дорогоцінний час.
Біда може завітати до кожного, але приємно знати, що людина не сама в такій ситуації.
Народ, всі хто має як і може, докидайте. Навіть 20 грн помножене на величезну кількість форумчан (і не тільки) відіграють велику роль.

ПовідомленняVictorT © 16.11.10 17:26:52    

Т. к. не мог вырваться с работы, попросил сделать денежный перевод Лаки, соотвественно "Платник: Когут І. О.".
ПовідомленняKraVik © 20.11.10 10:44:13    

Операція по видаленню пухлини пройшла успішно!) Наталія Вікторівна почуває себе нормально (якщо зрівняти її з сусідами по палаті, то відмінно)) ). На даний момент проходить післяопераційну реабілітацію. Наші лікарі не можуть дати достовірну інформацію про походження пухлини і з того витікає що не можуть точно поставити план подальшого лікування. По мірі поступання до мене нової інформації, буду намагатися виставляти в цю тему.
Велика подяка від Наталії Вікторівни за допомогу в скрутний момент.
ПовідомленняKraVik © 23.11.10 22:09:05    

Сьогодні поступила нова інформація .. Вікторівну виписали з лікарні, але для того щоб перенаправити в Хмельницький на подальше обстеження. Лікування повністю ще не назначили.
ПовідомленняKraVik © 29.11.10 22:21:04    

Нова інформація від Наталії Вікторівни .. В Хмельницький її ще не відправили, зараз збирає потрібні для цього документи. Наші лікарі не можуть визначити що то була за пухлина, в одній лікарні сказали одне, в іншій зовсім друге, але достовірно не змогли сказати по результатам аналізів .. Вікторівна держиться бодрячком, позитив її не покидає і це, я гадаю, один з найкращих показників!)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU