Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Як провести час у зимове міжсезоння?

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrjuxa © 21.11.07 17:56:14    

Neftis: ти страйкболом в Львові займаєшся?
професійно з командою чи просто з друзями? Я б тоже побігав.
ПовідомленняNeftis © 22.11.07 9:15:43    

Так, ти правий, з прижками не зрівняється, неба замінити не можна...Але відчуття різні бувають і я не прихильник того, щоб зациклюватись на чомусь одному, в кожному виді чи то гри чи спорту є свої переваги.
Страйкбол  адреналін своєрідний додає + гарне тренування на витривалість (особливо в зимовий період).
Я поки що новачок у цій грі, і наразі не в команді, а просто з друзямиSmile Так ми у  Львові
Будем тобі раді, якщо не боїшся тренування на снігу Wink
ПовідомленняAndrjuxa © 22.11.07 15:47:39    страйкбол

я з радістю побігаю Good
напиши мені, будь-ласка, коли і де відбудуться тренування чи ігри, чи коли можна буде з вами поспілкуватися на цю тему.
Lischuk12@mail.ru
80636867600
буду вдячний за інформацію!!! Goof
ПовідомленняZippo © 18.01.08 17:10:59    

Neftis написав(ла):
наразі спробувала срейк бол)) чуть допомагає)

де? З ким? Що тобі це коштувало? Тема про стрАкбол

ПовідомленняZippo © 03.04.08 21:31:35    

ZIPPO написав(ла):
я з радістю побігаю.
Напиши мені, будь-ласка, коли і де відбудуться тренування чи ігри
От і пишу. Можна буде за тебе домовитись на неділю 06.04.08. Гра в Золочові. Цікавить?
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU