Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Кваси-Шибене за 14:40 год. Похід-ідіотизм «Без слів»

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 08.11.10 21:34:08    

Ідея пройти Чорногору за один день не змогла б залишити байдужим жодного туриста, тож тієї суботи 06.11.2010 з фази мрій перенесли її в площину реальності. Прибули в Кваси о 06:30 ранку на авто завдяки Юлі, дружині Олександра Рибакова, вона ж і чекала нас в кінці запланованого маршруту. Рибаков Олександр та Владимир Олег з tourclub.te.ua відразу ж і вирушили, а ми з Сергієм Сапігою, учасником цього ж клубу, залишились чекати «раховоза», яким їхав Aleshka. Дизель запізнився, тож вирушили з Квасів о 08:45. Темп швидкий і о 12:00 ми на Петросі. Там відразу ж стало зрозуміло, що нас чекає попереду. Вітер «зривав голову» іноді доводилось триматись за каміння, щоб залишитись на місці. Декілька фоток і через 20 хв. ми у підніжжя Петроса. На перемичці біля каплички зробили 5 хв. перерву, щоб перекусити, а далі швидким темпом на Говерлу. Вітер не зчухав, кидав нами з сторони в сторону і щоразу в зіткненні він залишався переможцем. Іноді від такої безпомічності, аж на регіт пробивало. На Говерлу піднялись о 14:40. Там зустріли стандартних паломників в мештах й кашкетах, правда вони швидше щезли, аніж з'явились. Настрій у всіх чудовий, та і сил поки що вистарчає. Попереду ще більша половина шляху, тож поки ще світло, з думкою про Піп-Іван вирушаємо йому на зустріч. В районі озера Беребенескул, вітер познущався над нами досхочу. Жодного спланованого кроку. Сергій намагався підійти й крикнути щось у вухо, а тільки так ми і спілкувались протягом всього шляху, як опинився за декілька метрів в стороні, продовжуючи боротьбу з ярим супротивником. Ще одна маленька зупинка на перекус, та Олег так снікерса і не доїв, дожовував вже находу. Цілковита темрява і густий туман, ліхтарик ледь пробиває до землі, стежка місцями засипана снігом. І як ми не блуданули, один Бог знає. З таким резервом сил, не відомо як би  вибирались з такої ситуації. Ще трохи часу і ми наткнулись на обсерваторію. Хоч ми і знали куди йдемо, та чомусь це для нас стало несподіванкою і звісно ж дуже приємною, час 20:20, тобто з Квасів дійшли сюди за 11:35 год. Назустріч вибігли троє туристів, через яких Олександр та Олег залишили нам повідомлення, типу ми тут вже були і чекатимемо вас біля авто. Скидатись в Шибене було тихо й спокійно і в 23:25 знову приємна зустріч з товаришами і дорога додому. Всім велике спасибі за приємне товариство, я знаю не дуже багато людей, хто б зміг підписатись на таку авантюру.

крайній раз внесено зміни: Lyubko (11.11.10 12:07:05), редаговано 2 раз
Повідомленняaleshka © 11.11.10 10:26:49    

Нарешті і в мене дійшли руки до вільного часу і куска клавіатури Smile Ідея пройти Чорногору за деньок жевріла уже більше року та навіть були малоуспішні і середньоуспішні походи (останній). Цей похід був злегка спонтанним - але все вийшло на "Ура"! З старту взяли досить швидкий темп (як на мене) - адаптувався довго, але то певно через ту утренню булку Surprised Very Happy. Чесно кажучи, передбачав і час проходження і погодні умови, але від такого вітру деколи мурашки бігали по тілу, особливо на підйомі на Говерлу (стежечка біля обриву Smile і на поляні над Бребенескулом - сміх, сміхом, але якщо підпригнути зносить на метр а то і більше! А ше я зацінив темноту і туман, коли ідеш, ідеш і тут бац а уже обсерваторія - менше очікуєш - більше отримуєш! Загалом було добряче вітряно, мокро, холодно, трохи невпевнено, трошки сніжно, темно і туманно - необхідна доля екстриму! Дякую тобі Любомир, що не забув про мене. Дякую файній компанії.
ПС. Як би там не було, але снікерс - рульна штука Good

ПовідомленняNattka © 11.11.10 13:24:23    

Браво!!! Рєбята, похід ваш не ідіотизм, а черговий доказ того шо є ше справжні чоловіки у нас. Молодці. Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняLea :) © 11.11.10 18:07:44    

Вау!!!!ClappingМолодці, відчайдухи!!! Clapping Good

nattka написав(ла):
є ше справжні чоловіки у нас
Саме так Happy !!!!
ПовідомленняSnappy © 01.09.11 15:23:16    

Надзвичайно!!! Ви просто молодці!!! Непогана "прогулянка" Very Happy
ПовідомленняLyubko © 04.10.11 12:12:47    

Минув майже рік і захотілось знову випробувати свої фізичні можливості, пройшовши Чорногірський хребет за один день. Учасники Сергій, Олег, Андрій, Тарас, Любомир. На цей раз вдалось це зробити на годину швидше, тобто за 14 годин. Дуже сприяли погодні умови, легенький вітерець та відмінна видимість. Бусом доїхали до Квасів і о 5.15 наповнивши пляшки мінеральною водою з природнього джерела, вирушили на маршрут. О 8:20 ми на Петросі, о 10:50 на Говерлі, далі як на круїз контролі до Попа-Івана. На ньому ми опинились о 16.30. Далі стрімкий спуск в Шибене, від якого ноги майже диміли і о 19:15 очікуваний фініш. Відпочивший за день водій, не міг натішитись нашому приходу, тож відразу вирушили до рідного Тернополя.

Фото з походу.

ПовідомленняRoMeL © 05.10.11 14:19:47    

і я там в неділю був Goof І цей самий похід! Може і вас там десь бачив? Якихось хлопаків бачив... може то були ви? Clapping
На відміну від вас, я починав з Ясині і по дорозі Чорногірським хребтом піднімався на всі двохтисячники... ну і йшов соло... Embarassed

Весь план мого оходу у часовом вимірі:

смт. Ясиня -  23-15
г. Петрос - 2022 м. -  3:48
"блуд" - 3 години Crazy
г. Говерла  - 2061 м. -  9:55
г. Ребра - 2001 м. 13:53
г. Гутин Томнатек 2016 м. 14:17
г. Бребенескул 2037 м. 15:17
г. Піп Іван 2020 м. 17:55
Шибене - 20:05  

Погода була просто супер!!! Нам з вами неймовірно пощастило Yahoo

Весь мій звіт на Екплорері Happy

ПовідомленняANGELo © 05.10.11 17:48:17    

Shocked йпт
Справжні звірюги!

ПовідомленняLyubko © 05.10.11 20:35:50    

RoMeL написав(ла):
Якихось хлопаків бачив... може то були ви?

Якщо це було перед Туркулом, то тебе ми теж бачили. Жодної вершини ми теж не пропускали. А чому ти йшов низом?

Повідомленняaleshka © 05.10.11 21:41:11    

Ото ходуни Clapping !!! Шкода, що не був з вами  Crying or Very sad
ПовідомленняRoMeL © 05.10.11 21:50:51    

Lyubko написав(ла):
Якщо це було перед Туркулом, то тебе ми теж бачили. Жодної вершини ми теж не пропускали. А чому ти йшов низом?

Так, перед Туркулом...та то точно були ви!  Crazy Я ше комусь "добрийдень" сказав Very Happy
На Гутин Томнатек теж ходили? На Ребру і Бребенескул?
Перед Туркулом я впав наліво до Несамовитого, там є джерело, щоб поповнити запаси води.
Погодьтесь з погодою нам пощастило Yahoo З Попа Івана навіть Говерлу було видно!
Взагалі похід був супер  Smile

ПовідомленняIgor © 05.10.11 21:57:13    

Ну все Very Happy  Very Happy  Тепер програма мінімум для екстрімклабера: стрибнути з парашутом, стрибнути на роупі, сплавитись по Дністрі...і пройти за 15 годин Чорногірський хребет Acute  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняLeona © 05.10.11 22:18:45    

Уоу, навіть не буду питатись чому мене не покликали  Very Happy  
RoMeL написав(ла):
Я ше комусь "добрийдень" сказав
ага, вони так швидко промчали повз, що всі обличчя змазались?  Crazy
Я дивуюсь, що встигали фото робити...
з.і. Олег! Ти без кульочка на фотографіях - неподобство  Very Happy

ПовідомленняKvasOlka © 08.10.11 20:44:59    

Crazy  ви звірюги! коні -я б сказалаSmile
Повідомленняkamyanets © 10.10.12 10:06:14    

Продовжуємо гарну традицію на ближніх вихідних.
Приєднуйтесь.

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU