Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп. "Game of time" (відео)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVitalik © 14.10.10 20:49:26    

Класне відео, мені сподобалось, а музика якраз підходить під цю обробку. Любкові респект і уважуха. Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняProgektor © 14.10.10 22:08:38    

Так! відео заслуговує похвали і уваги глядачів.Good Мене саме більше "заперли"  LOL перші кадри з відео- Їдуть собі люти по дорозі в теплій машині, дивляться собі замріяно в вікно, а там картина-людина скидається з поручнів мосту в прірву. Ото напевно в людей зразу настрій міняється після випадково-побаченого. Shocked Crazy
ПовідомленняLea :) © 14.10.10 22:21:23    

ANGELo написав(ла):
Я тільки на вигляд грозний та злий, а в душі
- Я також грозний та злий  LOL  LOL  LOL  

ANGELo написав(ла):
нє надо будіть ва мнє звєря. Twisted Evil
всьо, мовчу Paranoid  Lipsrsealed  Allakh
ПовідомленняANGELo © 14.10.10 23:14:07    

Lea Smile, здається я когось зараз заглазурую! Mad (с)
ПовідомленняSuzi © 15.10.10 10:19:12    

ANGELo написав(ла):
ну та! Годину проторчати на холодно-голодному мості через те, що деякі "лічності" ввжають краще поспати, аніж приїхати вчасно.  Mad Я через те взагалі був як бомба сповільненої дії - одна іскра і торба була б.
Серьожка, вот не треба..
Деякі "лічності" поспали тільки три години, між іншим, і в 8 проснулись як штик, щоб не спізнитись - раз.

ZIPPO написав(ла):
~ з 12:50 до 15:50 → Blumchen, ViсtorT, BeskaBo, Umo4k@, Slonik (1-3 стр), Suzi (1 стр), Maestro (1 стр), Тарас (1 стр)
Ми приїхали по першій, з запізненням до пів години - два
ГАІ на дорозі ніхто не відміняв, причому не відміняв два рази  Mad  - три

Я чудово розумію, що ви там намерзлись і прикро, що так вишло, але не треба вже так на нас гнати  Angel  Acute

ПовідомленняYakuza © 15.10.10 10:44:22    

Дуже класний і неординарний кліп, музичка, обробка. Good Трохи розбавив ці всі шалені роботи, мол дуже екстремальні відейка, з музичками типу Мерлін Менсон і т.д. Кліп на мою думку якраз передав вже більш спокійність в грудях тих proроуперів Crazy  які там стрибали.
ПовідомленняSpawNTnT © 15.10.10 11:47:46    

Класне відео! Дівчинка як ласто4ка пропадала - просто супер! Порадувало і відділення Кастора!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняFistashka © 15.10.10 19:08:57    

сподобалась всі кадри задом наперед
і відео з авто на міст Smile

P.S. -Любчик - окуляри в тему!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU