Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп. "Game of time" (відео)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 13.10.10 16:43:01    Роуп-джамп. "Game of time" (відео)

Поїхали ми з Vitalikом закривати rope сезон в Кам'янець, а сьогодні дізнався, що це ще було не закриття, тепер доветься ще раз їхати, або внушити собі, що то було саме воно. Мав з собою камеру, тож знімав все, що міг, а що з цього вийшло, судити вам. Приємного перегляду. Важить відео 24.5 мб

щоб скачати, клацаєм на картинко

ПовідомленняAspera © 13.10.10 16:49:26    

музика така знаєш "за нами уже виєхалі, но ми рішили ше востаннє поковбаситись, в глазах фєвраль, пращяйтє" Very Happy
Повідомленняdolphin © 13.10.10 17:04:33    

хорошая режиссура!
ПовідомленняZippo © 13.10.10 17:06:58    

Lyubko написав(ла):
Поїхали ми з Vitalikом закривати rope сезон в Кам'янець, а сьогодні дізнався, що це ще було не закриття
До обіду я тоже думав, що цією поїздкою ми закриєм сезон. ANGELo навіть підрахував кількість людей, які стрибнули цього сезону. Але Angrey переконує нас, що ще має бути погода. На випадок дощу, снігу, морозів, ми просто не поїдем.

Aspera написав(ла):
музика така знаєш "за нами уже виєхалі, но ми рішили ше востаннє поковбаситись, в глазах фєвраль, пращяйтє"
Мені щось тоже музика груснявою видалась, Goof але все інше (виходячи з малої кількості відзнятого матеріалу) зроблено чудово Clapping
P.S. Ех, люблю я дивитися відеоролики зроблені не мною, ги

ПовідомленняHoks © 13.10.10 18:04:17    

Любчику, відео цікаво зроблено! Мені сподобалось!

І музичка така, тіпа: чува-а-а-ак.... не ачкуй... я сто раз так делал  Goof  Goof  Goof

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняANGELo © 13.10.10 21:45:30    

Оригінально та цікаво. Мені сподобалося. Музика якраз в тему. Goof  Good Як завжди цікаво!
ПовідомленняSuzi © 13.10.10 22:43:42    

Супер!  Clapping
Мені дуже сподобалось!

Кльові моменти коли тянуть шнури - і під музику, і в тему - клас! Happy
Ідея з стрибком навпаки  Clapping

І взагалі супер все!

Це ніби спешл для льотчиків  Very Happy Ібо з 9 чоловік - у нас ні в кого не було фотіків робочих на роупі, а так - ОБАЛДЄННЕ відео!

Спасибі Любко!!!! Цьом тебе!

ПовідомленняLucky © 14.10.10 8:21:59    

оригінально! Зовсім не подібно на Валерині відяшки, класно придумав ці повтори вперед і назад! Аффтару зачод Good  Good  Good
ПовідомленняBlumchen © 14.10.10 8:54:55    

Сподобалось відейко!
та наркаманська музика в тєму, сподобалась!
ПовідомленняGenyk © 14.10.10 10:55:35    

молодець! кльово зроблено Good
З.І. Zippo для тебе не складає конкуренції Crazy

ПовідомленняLyubko © 14.10.10 14:07:13    

Aspera написав(ла):
музика така знаєш "за нами уже виєхалі, но ми рішили ше востаннє поковбаситись, в глазах фєвраль, пращяйтє"

ZIPPO написав(ла):
Мені щось тоже музика груснявою видалась

Не завжди буває весело і саме прагнув передати такий настій. Розлука з друзями на невизначений час, сум за приємними моментами цього сезону і головне, боротьба жаги до пригод й здорового глузду, це супроводжується протягом всього кліпу зворотнім ходом. Не гоже ось так автору виправдовуватись, та старався передати все від душі, а майстерності звісно ж не вистарчає.
genyk написав(ла):
Zippo для тебе не складає конкуренції

Як борці за свободу можуть бути конкурентами??? Ми з ZIPPO бійці одного фронту і в нас одна мета!!! Very Happy  Very Happy  Very Happy
Величезне всім спасибі за коментарі, було дуже приємно.

ПовідомленняAspera © 14.10.10 14:19:35    

Lyubko
Цитата:
старався передати все від душі, а майстерності звісно ж не вистарчає.

з майстерністью всьо кльово Goof  , відео душевне, цікаве, і змусило ще раз пошкодувати, шо не поїхала тоді також Sad
а нарахунок музики - то на вкус і цвєт фломастіри разниє Very Happy , хто  до чого звик, напевно Pardon

ПовідомленняSuzi © 14.10.10 14:34:11    

Lyubko написав(ла):
Розлука з друзями на невизначений час

Ой.. ці моменти  сумні..
Хочеться нікого нікуди не відпускати...
А я цього разу ще й два рази їх переживала, бо з Зіппо і Андрієм прощались ще в друге, на заправціSmile

Lyubko написав(ла):
Не гоже ось так автору виправдовуватись, та старався передати все від душ

І нема чого  Wink
Передав все уже чудово!
"Нестандарти" завжди сприймаються неоднозначно))
Мені дуже сподобалось - повторюсь ще раз  Clapping

ПовідомленняLea :) © 14.10.10 19:45:32    

Мені також сподобалось... Clapping
Правда, в кінці у ANGELo  щось з обличчям, тіпа : "ПАНАЄХАЛІ !!!"  Very Happy  Very Happy , але що поробиш, такий вже він у нас є  Jokingly
Це, певно був, якийсь режисерський задум  Surprised  Very Happy
ЗІ. Сєрьожка  Acute , без образ  Very Happy
ПовідомленняANGELo © 14.10.10 20:08:59    

Lea Smile написав(ла):
Правда, в кінці у ANGELo  щось з обличчям, тіпа : "ПАНАЄХАЛІ !!! Very Happy  Very Happy  Very Happy "
ну та! Годину проторчати на холодно-голодному мості через те, що деякі "лічності" ввжають краще поспати, аніж приїхати вчасно.  Mad Я через те взагалі був як бомба сповільненої дії - одна іскра і торба була б. Razz
Lea Smile написав(ла):
ЗІ. Сєрьожка Acute , без образ Very Happy 
ну ти ж мене знаєш. Angel Я тільки на вигляд грозний та злий, а в душі в мене живе добрий та ма-а-а-а-а-аленький Сергійко. Embarassed  Angel Но нє надо будіть ва мнє звєря. Twisted Evil
genyk написав(ла):
З.І. Zippo для тебе не складає конкуренції Crazy

Lyubko написав(ла):
майстерності звісно ж не вистарчає.
Спокійно на кораблі! В тебе є свій стиль. І він класично неординарний.  Very Happy Я б просто так не дзвонив, щоб сказати, що відео класне (після перегляду попередніх твоїх відео). Cool
Lyubko написав(ла):
Ми з ZIPPO бійці одного фронту і в нас одна мета!!! Very Happy  Very Happy  Very Happy
та да! Тільки засоби інші в кожного. Фрідоооом!!!! Secret
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU