Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Закриття роупджамп сезону 30.10.2010

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 13.10.10 11:37:21    Закриття роупджамп сезону 30.10.2010

Привіт шановні змостоприги PrevedАнонсується крайня поїздка на роуп джампинг, що відбудеться 30.10.2010, на всім відомому мості «Бегущая Лань», «Стрімка лань», «Лань, що біжить» (висота якого понад 50 метрів) в Камянці-Подільському. Одразу хочеться оговоритись — поїздка відбудеться тільки за сприятливої погоди і це буде крайня поїздка в цьому сезоні (звісно, якщо вона таки буде). Отож усім бажаючим рекомендується діставати свої бубни і шаманити хорошу погоду Very Happy

Щоб ефективніше використати час від поїздки, після роуп джампингу можна відвідати такі відомі місця як: "Старе місто", яке розташоване на півострові у петлі річки Смотрич з красивим "каньйоном Смотрича". Далі можна відвідати "Замковий міст" який власне веде до Кам’янець-Подільської фортеці. "Замковий міст" часто путають з місцем проведення роупджампингу, так як поряд часто тусуються скелелази. Неодноразово новачки нам дзвонили з словами - "А де ви? Ми тут уже годину чекаєм на мості, а вас нема... " Для таких ще раз напишу - роуп джампинг проводиться на мості "Бєгущая лань" (Стрімка лань, Лань, що біжить), який знаходиться на виїзді з Кам’янець-Подільська в напрямку на Чернівці, або Хотина. Доречі, після Кам'янця можна зїздити у Хотинську фортецю.

І так, стосовно самих стрибків, читаємо уважно, щоб потім у вас менше було питань і щоб не казали, що я "не чув"/"не знав". Отож:
✔ Максимальна к-кість стрибунів - 20-25 чол/день, (при умові, що всі стрибають по три рази)
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." добре подумайте і зважте, чи справді ви зможете бути в цей день на мості і стрибати, чи не появляться у вас якісь непередбачувані справи, "хвороби" і т.п. І тільки впевнившись, що ніщо вам не помішає бути і стрибати, тоді можете відписуватись.
✔ Відписуючись у темі обов'язково вказуйте к-кість людей, яка з вами їде, к-кість стрибків, які плануєте зробити (по замовчуванню ми розраховуєм на 3 стрибка) у котрий день приїдете (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись і приблизно на котру годину прибудете. Обов'язково залишаєм в профілі контактний телефон. Якщо ви не хочете  "світити" свій номер, тоді вписуйте його у свій профіль, попередньо поставивши галочку - "лише для адміністрації сайту".
✔ Перед поїздкою буде складений приблизний графік стрибків, тому напередодні виїзду загляньте у тему щоб знати на котру вам приїзджати, щоб потім не було притензій.
✔ Якщо у вас по дорозі не дай Боже щось трапилось і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будьте добрі позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми даремно не гаяли час, чекаючи на вас.
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Кам'янець-Подільську. Якщо раптом в день стрибків прогнозують дощ, не вірте цьому, у нас дощ цілий день ще ніколи не падав Very Happy Коли він закінчиться ми будем приймати рішення як дальше працювати, виходячи з кількості людей та часу який у нас залишився.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) - участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочем зв'язуватись!
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; ANGELo +380672089377 ; Andrey +380979905141
✔ Відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
✔ Фото з відкриття сезону 24-25.04.10 та попередніх поїздок за 14-15.08.10, 03-04.07.10 ; 23-24.05.09 ; 20-21.06.09 ; 11-12.07.09 ; 01-02.08.09 ; 15-16.08.09 числа.
✔ Як добратися в Кам'янець-Подільськ поїздом / автобусом. розгорнути
✔ Роупджампинг - це серйозний захід, участь в якому може нести небезпеку для вашого здоров'я і навіть для життя. Ви це повинні усвідомлювати! Тому до вашої уваги наступні "Правила участі в стрибках": розгорнути
✔ Крайній, та не менш важливий пункт. Як я уже колись писав - якщо понняття "спорт", чи хоча б "гімнастика" для вас дуже далекі, наполегливо рекомендується за кілька днів до стрибків і перед самим стрибком робити вправи для розминки спини і особливо шиї. Це для вашого ж комфорту Wink

Як зажди складаємо список:Write

✂------------------------------
 30.10.2010 (cубота)
  1. LordLucifer
  2. Vanich_present +1
  3. Vitalok (1 стр)
  4. Trogwarior
  5. RUV +2
  6. Mfja00 +1 (2-є по 1 стр)
  7. Lidyx@ +1 (2-є по 1 стр)
  8. Torry +3 (2-ро по 1 стр)
  9. VictorT
  10. Hodok +3 (4-ро по 1 стр)
  11. Gallinka5
  12. Aspera +3
  13. Саша +1 (2-є по 1 стр) 0952472794
  14. Віка +4 (3-є по 1 стр) 0673421034
На суботу група сформована, але поїздка відміняється через обставини з сторони ANGELo

Ми переїхали на окремий сайт присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

Змінено: Andrey (28.10.10 14:25:17)
ПовідомленняVictorT © 28.10.10 9:04:32    

И ещё +2 человека из Ровно от Torry, обое по одному прыжку. Итого из Ровно 6 человек.
ПовідомленняAndrey © 28.10.10 14:30:42    

Gallinka5 буде також. 3 стрибка
Повідомленняvitalok © 28.10.10 14:40:41    

я на один прижок
ПовідомленняZippo © 28.10.10 15:15:02    

Andrey написав(ла):
поїздка відбудеться тільки за сприятливої погоди і це буде крайня поїздка в цьому сезоні (звісно, якщо вона таки буде)
Погода ніби гуд. Бажаючі тоже є. Тому сміло пакуєм валізи та купуємо білети (звісно хто їх ще не купив).
Завтра зранку буду обдзвонювати тих хто в списку і складати графік стрибків, тому будьте на зв'язку!

P.S. На суботу група сформована!

ПовідомленняAlinka © 28.10.10 18:54:00    

Якщо можна включуть будь-ласка +1 на суботу(на один стрибок)
ПовідомленняLordLucifer © 28.10.10 20:57:45    

красавци!
а я вже був втратив надію  Vava
будем машиною, але не хочеться з самого рання стрибати  Acute
десь біля 12-13 години нас чотирьох оформіть  Cool

ПовідомленняMars © 28.10.10 21:43:52    

Можна ще якось записатися. Дуже хочу стрибнути
ПовідомленняANGELo © 28.10.10 21:49:00    

LordLucifer написав(ла):
красавци!
ніфіга не красавци. Sad
Через обставини з моєї сторони. ПОЇЗДКА НА РОУП 30-31 жовтня ВІДМІНЯЄТЬСЯ! Всі прокльони, матюки, претензії, ритуали з ляльками Вуду і т.д., прошу робити на мене. Андрей та Зіппо тут ні до чого.
Мені щиро шкода, і я прошу вибачення, що так поламав плани та сподівання. Мені дійсно шкода...
ЗІ: всім відправлю текстове повідомлення на номери в профілях.

Змінено: ANGELo (28.10.10 22:01:15)
ПовідомленняMars © 28.10.10 21:57:22    

Я сам на 3 стрибка
ПовідомленняMars © 28.10.10 21:58:43    

А може тоді 31
ПовідомленняANGELo © 28.10.10 22:01:54    

Mars, на жаль ні 30, ні 31-го. Sad
ПовідомленняLordLucifer © 28.10.10 22:16:47    

Всесвіт не хотів роупа 30-го!  Very Happy
тому так склалось... не лягла карта  LOL
будем мандрувати в Тернопіль стрибати з парашютом!
може до Віталіка в гості заглянем  Cool   ЧЕКАЙ НАС!!! Герой нашого часу!!!  Twisted Evil
ANGELo, всьо пучком... на тебе важко обіжатись  Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняLidyx@ © 28.10.10 22:21:31    

Ех... А так хотілось до вас приїхать...............
ПовідомленняRUV © 28.10.10 23:47:36    

А мы уже экспедицию снарядили!

чертовски жаль! не хватало как раз для комплексного завершения сезона именно этих прыгов!
Повідомленняmfja00 © 29.10.10 0:18:46    

Мда... я ледь не купив квитки, на 15 хв. не встиг. Сподіваюсь, що це виключення з планів не стане правилом. ))
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU