Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дністер (від Хотина до ГЕС) + Шацькі озера

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняaz111 © 11.10.10 15:39:14    Дністер (від Хотина до ГЕС) + Шацькі озера

Привіт усім!
Цього року я влаштував собі невелику мандрівку - проплив на надувному човні від лінії Жидачів-Ходорів до Хотина.

Хтось сплавлявся Дністром від Хотина до ГЕС, що там цікавого, що можете порекомендувати оглянути по маршруту, краєвиди суттєво відрізняються від краєвидів ДО Хотина?

Чи може хтось хоче на наступний рік промандрувати від Хотина і до Бакоти або і до ГЕС?

Я на цьому сайті - дуже рідко. Якщо маєте що мені написати - пишіть:

- az111@rambler.ru
- vkontakte.ru/id6024475
- +38 098-25-52-383

P.S. Крім Дністра планую на наступне літо поплавати на човні по Шацьких озерах - також шукаю компаньйонів або чекаю на ваш досвід плавання на Шацьких озерах.
ПовідомленняIgor © 08.11.10 23:41:34    

Доходив до бакоти. Клімат міняється суттєво - сухий і спекотний, майже немає дощів. До Великої слобідки є достатньо місць для стоянок, далі багато туристів і рибаків. Щось подивитись - хіба що скельний монастир біля Бакоти + гарні краєвиди.
Окрім цього значно важчі переходи (не більше 15-20 км залежно від вітру) - постійно треба йти на веслах... хіба що з вітрилом (був з нами один катамаран із вітрилом, проте вітер зловили аж на самій Бакоті).
ПовідомленняVital4ik © 07.05.15 16:44:58    

}{очемо цього року пройти Нижнів-Новодністровськ лодкою Колібрі  Sailboat.
( Це за Бакотою, перед ГЕС ).
Звичайні маршрути до Заліщик вивчені та не цікаві Smile.

Хтось підкаже чи складно звідти добратися до Івано-Франківська (чи хоча б -Львова -Тернополя).  
Або цікаво продовжити спілкування в приваті з людьми, що туди "ходили".
Drink

ПовідомленняIgor © 14.05.15 13:02:54    

Без мотору човном шанси туди зайти не дуже великі. За транспорт не знаю, далі Старої Ушиці не був. Але якщо є місто, то має бути і дорога. Але до Івано-Франківська наймати бус буде реально дорого. В маршрутку зі спорядженням влізти важко...
ПовідомленняVital4ik © 14.05.15 15:30:06    

Дякую.
В планах є туди добратись. А від Старої Ушиці там недалеко до Новодністровська.
Знайшов графік автобуса з Новодністровська.

002.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  26.34 KB
 Переглянуто:  783 раз(ів)

002.jpg

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU