Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибки з парашутом. «Расколбас» (відео)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNewcomer777 © 29.09.10 11:38:52    

Валера, мега зачот! Оч позитивный клипчик!

ПовідомленняHoks © 29.09.10 15:10:56    

Приєднуюсь Smile Надихаюче відейко  Clapping  Clapping  Clapping
ПовідомленняJekill © 29.09.10 16:04:07    

Класне відео.
Віджигають піпел.

ПовідомленняIhor © 29.09.10 16:56:17    

Який  трек у цьому відео?
ПовідомленняVZoL © 29.09.10 18:14:12    

Оо, класно кувиркаються )) я б теж хотів так політати  Smile
Повідомленняklim © 29.09.10 21:11:48    

Реально неплохая нарезка  Good
Динамично, не затянуто, пристствуют разные аспекты парашютного спорта... Если учесть не такое уж и разнообразие исходного материала - очень даже здорово получилось!
Я в своё время этих клипов пересмотрел сотни, и этот явно имел бы довольно высокий рейтинг!  Good (и совсем не потому, что мой зелёный комбез там мелькает  Very Happy )
Как по мне - ЗАЧОТ!   Very Happy  Drink

ПовідомленняExtremal © 29.09.10 21:26:02    

VictorT написав(ла):
Люблю салат, но когда он так мелко порезан и тщательно перемешан, то теряется вкус отдельных ингридиентов.
Гурман Very Happy

Зачет Валера, кліпец вийшов бомбезний!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU