Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

B.A.S.E. у Львові :D

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 05.11.07 17:53:46    

extremal написав(ла):
з точки зору науки ця спроба на даному об'єкті нереальна
а можна темний ліс в науці просвітити?
ПовідомленняVictorT © 05.11.07 19:04:31    

extremal написав(ла):
наприклад з точки зору науки ця спроба на даному об'єкті нереальна

СПРОБА з точки зору науки реальна Crazy Twisted Evil Very Happy

З.Ы.
- Дяденька, можно с крыши спрыгнуть?
- Можно, но только один разочек.
(с) Городок.

ПовідомленняExtremal © 07.11.07 13:26:14    

VictorT написав(ла):
СПРОБА з точки зору науки реальна

да знаю я шо реальна, але в таких випадках зрасу непригають, кажу ж шо всьо треба обдивитись, і прорахувати кожний крок Very Happy
ПовідомленняVictorT © 07.11.07 13:37:07    

extremal
Ти ніяк не можешь зрозуміти одну просту річ - тобі спочатку треба набратись досвіду, без досвіду ти нічо не прорахуєш.

ПовідомленняSoldaten © 07.11.07 14:52:43    

Для збереження життя цього екстремального тіпА Crazy   я подзвоню на телецентр щоб посилили охорону вежі!
ПовідомленняExtremal © 07.11.07 15:02:07    

Soldaten написав(ла):
Для збереження життя цього екстремального тіпА    я подзвоню на телецентр щоб посилили охорону вежі!

LOL Very Happy Very Happy Very Happy  ух чувак, ти мене розсміший, кульно написав, але то непоможе. Я ітак зараз пригати ше небуду, спонсорів нема Smile По друге брак інформації і досвіду (VictorT  Drink ). Кароче неофтоптьте, є інфа по тьемі, пишіть.... Smile
ПовідомленняVictorT © 07.11.07 15:31:40    

extremal написав(ла):
ух чувак, ти мене розсміший,

На самом деле это ты всех смешишь.
extremal написав(ла):
Кароче неофтоптьте, є інфа по тьемі, пишіть....

По теме уже давно всё сказано, только кто-то этого не хочет понимать и продолжает флеймить.

ПовідомленняVaNO © 27.12.07 22:27:04    

пацани якшо у львові з цеї вишки пригнути негоден в тернополі є телевезійна вишка ахуєної висоти  вилісти нанеї думаю скорше всьго реально  можна замутити якшо  в львові є бейсери мають парашутіки бейсовскі яби сам хотів пригнути бейс прижок.яяяяяякшо вишка закрита внизу можна буде домовитись з телевезійниками шоб пригнути якшо є тєма пишіть Good  Surprised
ПовідомленняRoDGeR © 28.12.07 0:54:30    

ага тільки поки вилізете на неї, то від магнітних полів, не встані буде пригнуть, загнетесь.
ПовідомленняWXP © 28.12.07 21:36:09    

Всiм привiт! Шановнi модератори звернiть увагу якоi висоти вишка в м.Тернопiль!!! На цей сайт заходять не тiльки крутi Тернопiльсько-Рiвненськi бейсери,алей простi люди якi хочуть дiзнатись щось цiкаве! Це не цензура а елементарна повага до вiдвiдувачiв! З повагою Я!
ПовідомленняZippo © 28.12.07 23:04:57    

Людям жити перехотілось LOL
P.S. Перенесіть тут тему у розділ "Приколи нашого городка"

ПовідомленняHoks © 29.12.07 23:06:16    

WXP
Шановний Я, тема про бейс в розділі "Балачки" на сайті львівських парашютистів не те місце, де варто щось взнавати цікаве про бейс!!! Very Happy
А от зайти в цю тему поржати, то можна SmileSmileSmile

VaNO
А-а  LOL Зачьот!!! Мегопарашютер Ваня, оголоси, будь-ласка, висоту мегавишки в Тенополі! і як там з топологічною ситуацією ? Я нічо не маю проти мегапарашютерів, які хочуть угробитись красіво, но просто для інформації, то з нульовим досвідом управління крилом, краще щоб там було хоть півквадратних кілометра голої пустки, і не дай бог буде яка тополя - на ній і опинишся. я вже не кажу, що якщо висота мегавишки хоть 600 метрів, то тобі навіть бейсерської системи не нада. пригай з дубом! абе не, нах тобі дуб, то не твій рівень, бери Велік Веталя - взагалі буде ніштяк. Оно канешна не бейсерьска система, но угробитись красіво все-рівно можна

З.І. всім дякую. поржала Very Happy

З.І.І. Мегобейсер Ваня, не ображайся на глум, но ти вигнав непадеццкі. я вірю в твоє щасливе здорове майбутнє, але якщо тягне стрибати з малої висоти, стрибай краще роуп, оціниш екзіт зі статичного об"єкту Smile
ПовідомленняProff © 08.05.08 14:18:23    

---
http://www.risk.ru/

Змінено: Proff (08.05.08 14:41:48)
ПовідомленняProff © 08.05.08 14:34:31    

BASE jumping действует на мозг как сильнейший психоделик. Сотый BASE прыг вызывает такие же ощущения как первый прыжок с самолета. К прыжкам с самолета привыкаешь, страх быстро пропадает. BASE вызывает подсознательный, животный ужас независимо от количества прыжков. Ночной прыжок с антенны превосходит по силе воздействия на мозг любую ситуацию или наркотик мною испытанные.
BASE заставляет контролировать ненормально высокие уровни страха и эмоций, рационально мыслить в условиях жесточайшего стресса и получать от всего этого удовольствие. BASE действует как фильтр - стоя на краю, необыкновенно ясно разделяешь важные для тебя в этой жизни вещи и шелуху. BASE - это о том, что происходит в голове. То что снаружи - вторично. Проще говоря, BASE - психологический (психоделический) спорт, прыжки с самолета - технический.
--
http://parashyt.ru/problem.html
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU