Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

B.A.S.E. у Львові :D

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 31.10.07 23:03:05    

Нашёл правильную ссылку, качаю:
http://www.skydivingmovies.com/ver2/pafiledb.php?action=file&id=6358

ПовідомленняVictorT © 31.10.07 23:17:29    

Таки то, про что я подумал, ещё по коментам понял, до закачки. Если ознакомиться с вышеприведённой темой, заставит задуматься, насколько это безопасно, и какой нужен опыт.
ПовідомленняСТАС © 01.11.07 0:05:00    

VictorT написав(ла):
Разве в наше время десантики ещё прыгают с вышки? Да и к тому же, насколько я знаю, они спускались на тросе.

я не буду спорить, может купол к тросу и пристегнут - не замечал( видел в одном фильме).
А разве в наше время десантники прыгают вообще? Crazy
VictorT написав(ла):
Это случайно не то, что тут обсждается?

да оно.
ПовідомленняVictorT © 01.11.07 9:40:07    

СТАС написав(ла):
А разве в наше время десантники прыгают вообще?

Да, прыгают.

ПовідомленняIhorT © 01.11.07 11:38:07    

VictorT написав(ла):
IhorT написав:    
Но, які б ризики небули, бейс-приг варто хоч раз у житті зробити    

З таким підходом це саме один раз в житті і буде. Повторюсь ше раз, перед бейсом варто зробити хоч пару сотен скайдайв-стрибків.

Підхід власне через пару сотень (можливо тисяч, як для кого). Я це й мав наувазі.

Но блін, до такого навіть одного прига треба неаби як тренуватись та на 10000% бути впевненому в свому куполі (єдиному)
ПовідомленняHoks © 01.11.07 17:17:48    

Мдя... вы меня извините, товарисчи, но всерьез обсуждать бейс людям, у которых столько прыгов, как у вас - это бред. Если вас интересует инфа, что такое бейс и кто его прыгает, то лучше спрашивайте у Гугла. Читать эту тему трудно - потому как треп. Рассматриваю вариант переноса этого топика в раздел "Балачки".
ПовідомленняVictorT © 01.11.07 17:32:22    

Hoks написав(ла):
лучше спрашивайте у Гугла.

Да и гугл в данном случае не авторитет Very Happy Потому как нужно ещё уметь отличить туфту от нетуфты. А для этого... набирайтесь опыта, прыгайте.

ПовідомленняWXP © 01.11.07 21:17:23    

В свiй час мав можливiсть бачити бейс! I навiть вкладати парашут!як в Коломнi так i Киевi! Штука цiкава але....щоб стрибнути,потрiбно не менше хочаб 200-300 пригiв i не менше 10 з повiтряноi кулi! Так що думайте!?
ПовідомленняExtremal © 01.11.07 21:40:57    

Hoks написав(ла):
Мдя... вы меня извините, товарисчи, но всерьез обсуждать бейс людям, у которых столько прыгов, как у вас - это бред. Если вас интересует инфа, что такое бейс и кто его прыгает, то лучше спрашивайте у Гугла. Читать эту тему трудно - потому как треп. Рассматриваю вариант переноса этого топика в раздел "Балачки".

Гугл гуглом, але краще почути від людини яка реально тим займається, і в питанні було ше чи є у Львові бейсери, а на рахунок того чи 10 чи 100 прижків, тут мені здається так гадати нетреба, бо бейс нетакий вже і точний спорт, про техніку неспорю, але і нею можна дуже швидко оволодіти. Був би в мене зараз той парашут і я вже би пригав.
ПовідомленняVictorT © 01.11.07 22:07:52    

extremal написав(ла):
Гугл гуглом, але краще почути від людини яка реально тим займається,

Реєструся на на http://baser.ru/ (він закритий, без реєстрації нічтого не побачиш), задавай питання. А ми посміэмося з того цирку Very Happy
extremal написав(ла):
і в питанні було ше чи є у Львові бейсери

Якщо і є, то вони цього не афішують. І у Львові не стрибають.
extremal написав(ла):
а на рахунок того чи 10 чи 100 прижків, тут мені здається так гадати нетреба

LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL Всё, меня порвало. Диагноз ясен.
Мені теж здаеться, що так гадати не треба. Скоріше, 100 чи 1000 стрибкив Crazy
extremal написав(ла):
бо бейс нетакий вже і точний спорт,

Що ти мав на увазі під точністю?
extremal написав(ла):
про техніку неспорю, але і нею можна дуже швидко оволодіти.

Шось мені не зрозуміло, якщо ти так швидко вчишся, чому ти до сих пір не оволодів набагато простішою технікою стрибків з літака з крилом, та технікою вільного падіння.
extremal написав(ла):
Був би в мене зараз той парашут і я вже би пригав.

Якшо ти серьйозно, то тобі поталанило, що його в тебе нема.

З.Ы. А теме таки место в балачках.

ПовідомленняZippo © 01.11.07 23:03:26    

Слово ПОТАЛАНИЛО ще,  м'ягко сказано LOL LOL LOL він просто ЩАСЛИВЧИК Very Happy
ПовідомленняMaverick © 02.11.07 13:59:02    

не надо регистрироваться, уже почитали и посмеялисьSmile
ПовідомленняExtremal © 03.11.07 14:05:42    

а де можна дістати проект антени (креслення, характеристика)?
ПовідомленняVictorT © 05.11.07 13:44:09    

extremal
Хочешь свою сделать? LOL Без запрета на подьём посторонних типа?

ПовідомленняExtremal © 05.11.07 17:49:06    

Very Happy  LOL ,  треба всьо розрахувати, а може мої мрії марні, наприклад з точки зору науки ця спроба на даному об'єкті нереальна Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU