Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

B.A.S.E. у Львові :D

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняExtremal © 28.10.07 21:08:04    B.A.S.E. у Львові :D

Всім здоров. Мені цікаво чи є у Львові бейсери, і шо ви скажите про точку "високий замок - антена". Дуже мрію з неї скочити. Взагалі у Львові є багато будівель з яких можна пригнути (наприклад я незнаю як то називається, але спочатку в низ пускають відкритий парашут а потім пригає сам парашутіст, дуже класно, і опасноVery Happy - для такого і невисокі будинки підійдуть). І ше одне, чому бейсерів переслідують правоохоронні органи, чому то незаконно, неможу зрозіміти їх, їм шо не по... Шо людина хочить то робить з собою, лиш би незавдати шкоди іншим.

P5050003.JPG
 Опис:
Антена
 Розмір файлу:  37.25 KB
 Переглянуто:  13055 раз(ів)

P5050003.JPG

ПовідомленняANGELo © 29.10.07 1:16:40    

може краще для такого БЕЙС стрибка підійде пару десяток парасоль розпущених до купи.  Very Happy
ЗІ: якщо хтось буде стрибати-свисніть мене. Таке я вже точно не пропущу.  А переслідують напевно тому що є люди які побачать бейсера на цій же самій телебашні (якщо так мона назвати) можуть схопити інхфаркт. Хто потім буде компенсації виплачцвати... Crying or Very sad

ПовідомленняVictorT © 29.10.07 10:17:03    

Пару лет назад приезжали из киева бейсеры, поизучали, поизучали данный екзит, и передумали, слили обьект.
extremal написав(ла):
Дуже мрію з неї скочити.

Мечты мечтами, а для осуществления даже первого бейс-прыжка (и с более безопасного обьекта), надо немало потрудится и сделать не одну сотню скайдайв-прыжков. Так что, прыгай пока скайдайв, а там увидешь, нужен ли тебе бейс.

ПовідомленняZippo © 29.10.07 11:09:38    

Поясню на рахунок нашої антени, що на Високому замку. Як утім відомо ця антена знаходиться на будівлі і вхід на неї закритий. Відкривають цю антену разів приблизно зодва для технічних робіт, які виконують спеціальні люди які як і ми проходимо медкомісію з дозволами і так далі. Доречі підчас їхнього сходження потужність трансляції телепрограм (випромінювання) яке дає антена суттєво зменьшують тому що шкідливо для здоров'я (облисіти можна Very Happy ).
ПовідомленняSoldaten © 29.10.07 19:22:22    

Підтверджую сказане. Крім того на вежі є сигналізація яку встановили після спроб певних осіб повісити вночі Crazy червоний прапор. Цих самих осіб забрав наряд міліції. Пояснення просте: за все що відбувається на вежі, несе відповідальність нач. цеху Бондаренко. І якщо хтось "навернеться" відповідати йому. Висновок: Законних шляхів потрапити на вежу нема, а незаконні присікаються.
ПовідомленняExtremal © 30.10.07 21:30:11    

ух, ото тьема, ну на рахунок закону це вже друге діло, вот проблема з випромінюванням, це недуже то добра штука. А вот то шо вона охороняється, то таке, можна швидко вилізти як людина павук Very Happy  і спуститись, і бігти-бігти-бігти, але вот шо мене хвилює, чи реально там тяжко відпригнути від самої вежі, там нахил певного кута, і може бути таке, шо приземлишся на балкончику, а бо на якійсь антені Very Happy
VictorT ну скайдайв само собою, але бейс то зовсім інше, там ти відчуваєш повний кайф, бо бачиш по стіні чи антені з якою швидкістю литиш, ну ти сам розумієш Smile , мля даже уявтит тяжко як то класно
ПовідомленняIhorT © 31.10.07 14:28:19    

Ідея класна, тільки думаю не з цією антеною.
Наврядче можна буде за 2 секи відлетіти від нею хоч на пару метрів (навіть будучи одягненим у Wingsuit)

Хіба, до цієї антени добудувати додаткові кріплення, як тут -> http://www.kewego.es/video/iLyROoafthLy.html

Думаю з ратуші стрибати є більш безпечніше Very Happy

Ну а якщо ж невийде успішно реалізуватися, то сюди у список попадаєш гарантовано -> http://www.splatula.com/bfl/
ПовідомленняIhorT © 31.10.07 18:11:33    

extremal написав(ла):
І ше одне, чому бейсерів переслідують правоохоронні органи, чому то незаконно, неможу зрозіміти їх, їм шо не по... Шо людина хочить то робить з собою, лиш би незавдати шкоди іншим.

Де гарантія того, що бейсер, під час свого приземлення, нікого не зб`є? Це ж завдання тілесних ушкоджень (причому з вини бейсера, як би він не плювався на притискання його прав).
Плюс подумай сам, після невдалого падіння, чи буде людям приємно дивитись на цю купу крові  Shocked ? От і забороняють.

Но, які б ризики небули, бейс-приг варто хоч раз у житті зробити Good
ПовідомленняExtremal © 31.10.07 18:21:44    

IhorT написав(ла):
Но, які б ризики небули, бейс-приг варто хоч раз у житті зробити Good  

я тоже так думаю Smile

{ Very Happy  ми так говорим ніби вже незнати які специ, шо знають як то  Very Happy  }
ПовідомленняVictorT © 31.10.07 18:30:08    

IhorT написав(ла):
Но, які б ризики небули, бейс-приг варто хоч раз у житті зробити

З таким підходом це саме один раз в житті і буде. Повторюсь ше раз, перед бейсом варто зробити хоч пару сотен скайдайв-стрибків.
extremal написав(ла):
ми так говорим ніби вже незнати які специ, шо знають як то

Ні, ви говорите, як повні ламери.

ПовідомленняExtremal © 31.10.07 18:35:46    

VictorT написав(ла):
Ні, ви говорите, як повні ламери.

Very Happy  Very Happy  на щот спеців то була шутка, да да то виглядає як ламерство, а вот скайдай стрибки, з цим я погоджуюсь на всі 100% (то то саме шо шоб малій дитині бігати, треба перше навчитись ходити, ну шось тіпа того Very Happy )
ПовідомленняVictorT © 31.10.07 19:28:51    

extremal написав(ла):
виглядає як ламерство,

Не виглядае, а є.

ПовідомленняExtremal © 31.10.07 19:31:31    

Very Happy
ПовідомленняСТАС © 31.10.07 22:50:14    

А прыжки десантников с вышки приравниваются к BASE?
На skydivingmovies.com есть ролик как с вышки метров 80 прыгают на ут15 - по идее для таких прыжков "большого" опыта не надо.
Вот если кто не видел...

http://www.skydivingmovies.com/ver2/pafiledb.php?action=file&id=6358

ps я ламер Very Happy

Змінено: СТАС (31.10.07 23:59:53)
ПовідомленняVictorT © 31.10.07 23:01:02    

СТАС написав(ла):
А прыжки десантников с вышки приравниваются к BASE?

Разве в наше время десантики ещё прыгают с вышки? Да и к тому же, насколько я знаю, они спускались на тросе.
СТАС написав(ла):
На skydivingmovies.com есть ролик как с вышки метров 80 прыгают на ут15

Ссылку кривую дал, поправь. Это случайно не то, что тут обсждается? http://www.skycentre.net/index.php?showtopic=5216
Обсуждение познавательное.
СТАС написав(ла):
ps я ламер

Я тоже.

Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU