Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо Victor SV з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSuzi © 20.09.10 14:15:46    

Leona написав(ла):
Найкласніше Твоє фото, яке мені дуууууже подобається! Посміхайся!

Ааааааааааааааа! СУПЕР фото!!!!
Позитив!!!  Clapping

ПовідомленняVictor SV © 20.09.10 16:10:26    

Ще раз всім величезне дякую за привітання Drink
Я гадаю що на сплаві побачимось з тими кому не вийшло приїхати на картінг і не тільки
ПовідомленняHoks © 20.09.10 16:22:44    

Я тут зашла на форум глянути, чи хто вклав фотки з картінгу, а тут така тема!!! Drink  Drink  Drink

Вітя, ще раз, і сто раз, і ещьо многа-многа раз -- здоров"я, сил, натхнення, і як казав Бодя "Міцного як сталь і чистого як хрусталь!" Clapping  Clapping  Clapping

З.І. День Народження Вітька відсвяткували дуже зачьотно. Пазітіффф!!!  Drink  Drink  Drink  Clapping  Clapping  Clapping  Goof  Goof  Goof  Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняFistashka © 20.09.10 20:32:47    

Життєрадісний Вітя, вітаю!!!
Щастя, "здоровля" і багато племінників твоїм братам і сестрам Smile
ПовідомленняBlumchen © 20.09.10 20:38:55    

Ну і я вітаю тут
Всього афігеннішого!
Радий, що я з тобою знайомий!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU