Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру 01-03.10.2010

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 17.09.10 13:46:23    Сплав по Дністру 01-03.10.2010

От і знову осінь з своїми примхами й норовливим характером. Єдина радість від неї, це бабине літо й різноманіття кольорів. І де ж все це можна побачити у всій своїй красі, як не в Дністровському каньйоні!!! Тому всім нам на радість, вирішили зробити осінній сплав 1-3-го жовтня за стандартним маршрутом: с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко. На топографічній карті Дністра (2.4 мб) це 109 км.

Розглядався також варіант сплаву нижче по течії, тобто з Заліщик до Окопів, та через меншу тривалість дня й зворотній шлях у 180 км. повернення в Тернопіль було б в неділю в ночі, а як в цей час вибиратись, гадаю і розповідати не треба. Тож все це залишається в планах і переноситься на наступний рік.

Вже не вперше відвідаєм маленькі водоcпади, які в народі називають "Дівочі сльози", якщо буде бажання то ппричалимось біля руїн Раковецької фортеці, піднімимось на каньйон. Якщо будем встигати то підем до Джуринського водоспаду заодно побачим руїни Червоногородського замку.

ДОРОГА
Доїзд "туди-сюди". В п'ятницю вночі точніше зранку о 02:45 ми сідаєм в поїзд № 008  і їдем до Тернополя. (білет коштуватиме ~ 36 грн повний і 18 грн студентський). В тернополі о 05:00 ранку на нас буде чекати бус. Оперативно в нього пакуємся і їдем до с. Нижнів звідки в нас почнеться операція "Сплав по Дністру". Там складаємо наші катамарани, вручаємо інструкцію як користуватися веслом, та доводимо до відома основні команди. По прибутті в пункт призначення с. Устечко під прикриттям сонця оперативно маскуємося під місцевих мешканців, та екстренно сідаємо в спецтранспорт і їдемо на проміжну базу в Тернополі.

СПОРЯДЖЕННЯ
- наплічник або сумка
- намет (якщо є)
- каримат
- спальник
- миску, кружку, ложку, ніж, ліхтарик, 120 л сміттєвий мішок, туалетний папір та інші засоби особистої гігієни.
! Не забуваємо брати теплий одяг та дощовики.

ХАРЧІ
Традиційно забезпечуємо учасників кип'ятком та вечерями. І хоч я за тверезий спосіб життя, та на честь народження синульки особисто від мене алкоголь!!! Про всяк випадок нагадаю що брати з харчів.
- четвертина чорного хліба в день
- 3 пакет мівіна вермішель або мівіни картоплі (хто шо любить)
- палочка сирокопченої колбаси
- шмат сала
- 1-2 консерви (шпроти/кілька/паштет/тушонка) хто шо любить...
- 1 банка/пакет згущеного молока (з крекером і чаєм йде на ура)
- пів плитки чорного шоколаду в день + печеня, вафлі, халва і т.д.
- сухофрукити (курага, ізюм і т.д. )
- горівка 1 л (при умові якщо вас прив'яжуть до катамарана і нап'ялять спасжелет)

ЦІНА
- Ціна. Для членів клубу 300 грн, для решти бажаючих 350 грн.

Фотки з попередніх сплавів за 09-11.07.10 , 06-08.08.10 , 03-05.09.10 числа. В додаток два відеокліпа: "Релакс" та "Алкомаран"

Відписуємось у темі таким чином:
Буду або буду з другом якого звати так то і так, є палатка/нема, є спальник/нема, їду поїздом з такогото міста. (Це потрібно для того, щоб ми могли орієнтуватися чи всім безхадчаткам ми зможем забезпечити палаткомісце і решту спорядження)
Традиційно складаєм список бажаючих Write
  1. Zippo Львів
  2. ANGELo Львів
  3. Lyubko Тернопіль
  4. Victor SV Луцьк
  5. LordLucifer Івано-Франківськ
  6. Vick75 Тернопіль
  7. Suzi Івано-Франківськ
  8. Vitalik Тернопіль
  9. Світлана Тернопіль
  10. VyBryk Львів
  11. ANakonda Львів
  12. Mcblade Львів
  13. Vitalok Івано-Франківськ
  14. Greider Зборів
  15. Vitalik-ataman Львів
Залишилось Sailboat 9 місць.

ПовідомленняGreider © 27.09.10 20:42:13    

Lyubko написав(ла):
пару місяців як одружився
Цікаво від коли це рік - пару місяців Cool
Повідомленняgryzz © 28.09.10 9:56:41    

Привіт,
Нажаль мушу скасувати свою участь у сплаві Sad Ми тут троха позахворювали, дуже хотіли поїхати, але мабудь не цим разом. Соррі, що поморочив голову.
ПовідомленняANakonda © 28.09.10 10:52:41    

Як на рахунок квитків?
ПовідомленняVyBryk © 28.09.10 15:53:50    

Друзі, в мене намет 3+, я поки там сама, можу когось прийняти, але з однією умовою:  Cool
люди мають бути в моїй ваговій категорії,  Secret  бо я не хочу програти у війні за спальний простір Vava
ПовідомленняANGELo © 28.09.10 20:06:55    

ANakonda, завжди якось організовувались самостійно. от завтра середа - збирайтесь на вокзалі на 7 і купуйте квитки. Acute
VyBryk написав(ла):
люди мають бути в моїй ваговій категорії

VyBryk написав(ла):
не хочу програти у війні за спальний простір

LOL  LOL  LOL торба

ПовідомленняVictor SV © 28.09.10 22:33:48    

Я бачу що цього разу буде один катамаран повністю з речами адже на даний момент є ще 8 вільних місць. Народ не гниліть і не морозтесь так не гарно Very Happy  Acute
ПовідомленняVitalik-ataman © 29.09.10 20:24:18    

Хороші новини: ЇДУ. але без палатки.
Всі кто їде потягом зі Львова, давайте зустрінемось на головному вокзалі, всередині біля головного входу, я приїду десь на 02:00 (на випадок черги за квитками) тел: 098-31-32-176

Змінено: Vitalik-ataman (29.09.10 21:04:50)
ПовідомленняANakonda © 29.09.10 21:23:09    

vitalik-ataman
Зі списку бажаючих, мабуть лише троє їдуть потягом зі Львова, я також в тому числі і буду десь в тій годині, мій тел. в прохвілі.
Цікаво, як ми знайдемо саме той бус в Тернополі...
ПовідомленняZippo © 29.09.10 21:24:44    

ANakonda написав(ла):
Цікаво, як ми знайдемо саме той бус в Тернополі...
Вас на вокзалі зустрінуть. Головне телефони на всяк випадок майте включені Smile
ПовідомленняVictor SV © 29.09.10 22:07:17    

порада беріть пиво ібо попадете не в той бус
ггггг жарт, вас зустрінуть і все буде гуд Drink
ПовідомленняANGELo © 30.09.10 23:12:06    

Погода нашіптує... Cool Буде супер! Good Буде золота осінь в Дністровському каньйоні!!!! До зустрічі в Тернополі! Angel
ПовідомленняCheBoyara © 01.10.10 13:06:23    

Я буду. Есть палатка, спальник, каремат.
Народ из Ивано-Франковска скажите как вы будете добираться.
ПовідомленняBlumchen © 01.10.10 13:55:29    

CheBoyara написав(ла):
Я буду. Есть палатка, спальник, каремат.
Народ из Ивано-Франковска скажите как вы будете добираться.

НУ тобі прийдеться вже зараз десь по Дністру шукати пливучі катамарани..

Сплав почався сьогодні
Lyubko написав(ла):
В тернополі о 05:00 ранку на нас буде чекати бус. Оперативно в нього пакуємся і їдем до с. Нижнів звідки в нас почнеться операція "Сплав по Дністру"

Трошки запізнився))
ПовідомленняCheBoyara © 01.10.10 14:16:52    

Вот я торомоз  Very Happy Ржу-немагу. Спасисбо
ПовідомленняSuzi © 02.10.10 9:15:44    

Давайте догоним їх!  Goof
В мене температура спала до 37 нарешті, да і сил прибавилось троха
Запізно правда вона спала (
Але якщо зараз виїхати, то хоч на Джурин з ними встигнем сходити  Jokingly
І заночувати разок, якщо знайдем  Very Happy

Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU