Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру 01-03.10.2010

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 17.09.10 13:46:23    Сплав по Дністру 01-03.10.2010

От і знову осінь з своїми примхами й норовливим характером. Єдина радість від неї, це бабине літо й різноманіття кольорів. І де ж все це можна побачити у всій своїй красі, як не в Дністровському каньйоні!!! Тому всім нам на радість, вирішили зробити осінній сплав 1-3-го жовтня за стандартним маршрутом: с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко. На топографічній карті Дністра (2.4 мб) це 109 км.

Розглядався також варіант сплаву нижче по течії, тобто з Заліщик до Окопів, та через меншу тривалість дня й зворотній шлях у 180 км. повернення в Тернопіль було б в неділю в ночі, а як в цей час вибиратись, гадаю і розповідати не треба. Тож все це залишається в планах і переноситься на наступний рік.

Вже не вперше відвідаєм маленькі водоcпади, які в народі називають "Дівочі сльози", якщо буде бажання то ппричалимось біля руїн Раковецької фортеці, піднімимось на каньйон. Якщо будем встигати то підем до Джуринського водоспаду заодно побачим руїни Червоногородського замку.

ДОРОГА
Доїзд "туди-сюди". В п'ятницю вночі точніше зранку о 02:45 ми сідаєм в поїзд № 008  і їдем до Тернополя. (білет коштуватиме ~ 36 грн повний і 18 грн студентський). В тернополі о 05:00 ранку на нас буде чекати бус. Оперативно в нього пакуємся і їдем до с. Нижнів звідки в нас почнеться операція "Сплав по Дністру". Там складаємо наші катамарани, вручаємо інструкцію як користуватися веслом, та доводимо до відома основні команди. По прибутті в пункт призначення с. Устечко під прикриттям сонця оперативно маскуємося під місцевих мешканців, та екстренно сідаємо в спецтранспорт і їдемо на проміжну базу в Тернополі.

СПОРЯДЖЕННЯ
- наплічник або сумка
- намет (якщо є)
- каримат
- спальник
- миску, кружку, ложку, ніж, ліхтарик, 120 л сміттєвий мішок, туалетний папір та інші засоби особистої гігієни.
! Не забуваємо брати теплий одяг та дощовики.

ХАРЧІ
Традиційно забезпечуємо учасників кип'ятком та вечерями. І хоч я за тверезий спосіб життя, та на честь народження синульки особисто від мене алкоголь!!! Про всяк випадок нагадаю що брати з харчів.
- четвертина чорного хліба в день
- 3 пакет мівіна вермішель або мівіни картоплі (хто шо любить)
- палочка сирокопченої колбаси
- шмат сала
- 1-2 консерви (шпроти/кілька/паштет/тушонка) хто шо любить...
- 1 банка/пакет згущеного молока (з крекером і чаєм йде на ура)
- пів плитки чорного шоколаду в день + печеня, вафлі, халва і т.д.
- сухофрукити (курага, ізюм і т.д. )
- горівка 1 л (при умові якщо вас прив'яжуть до катамарана і нап'ялять спасжелет)

ЦІНА
- Ціна. Для членів клубу 300 грн, для решти бажаючих 350 грн.

Фотки з попередніх сплавів за 09-11.07.10 , 06-08.08.10 , 03-05.09.10 числа. В додаток два відеокліпа: "Релакс" та "Алкомаран"

Відписуємось у темі таким чином:
Буду або буду з другом якого звати так то і так, є палатка/нема, є спальник/нема, їду поїздом з такогото міста. (Це потрібно для того, щоб ми могли орієнтуватися чи всім безхадчаткам ми зможем забезпечити палаткомісце і решту спорядження)
Традиційно складаєм список бажаючих Write
  1. Zippo Львів
  2. ANGELo Львів
  3. Lyubko Тернопіль
  4. Victor SV Луцьк
  5. LordLucifer Івано-Франківськ
  6. Vick75 Тернопіль
  7. Suzi Івано-Франківськ
  8. Vitalik Тернопіль
  9. Світлана Тернопіль
  10. VyBryk Львів
  11. ANakonda Львів
  12. Mcblade Львів
  13. Vitalok Івано-Франківськ
  14. Greider Зборів
  15. Vitalik-ataman Львів
Залишилось Sailboat 9 місць.

ПовідомленняANGELo © 20.09.10 11:04:40    

VyBryk написав(ла):
ну не треба перебільшувати, Twisted Evil  
LOL

VyBryk написав(ла):
бувало пару разів, да  Pardon  
LOL  LOL

VyBryk написав(ла):
але Дністром насолоджуватись я буду на тверезу голову  Cool  
LOL  LOL  LOL

ZIPPO написав(ла):
Паша, Aspera & Nirvanych - в недоумении  Surprised
аааааа  LOL  Crazy  LOL  Crazy

PS: пожалій нас! Не пиши більше нічго такого LOL  Wall  LOL
LordLucifer, кажеш можеш все дістати?  Embarassed  Very Happy

ПовідомленняSuzi © 20.09.10 14:14:17    

LordLucifer написав(ла):
забув написати  

Ще одне "упс" від Франківська  Embarassed
Палатка 2+1, каримат, спальник
І пила звичайно  Very Happy

ПовідомленняLordLucifer © 20.09.10 17:20:24    

ANGELo ти давай прямо кажи, що конкретно тебе цікавить... може і надибаю  Twisted Evil
нууу, думаю, що не треба уточнювати на якому я алко-катамарані маю йти?  Drink  Very Happy

ПовідомленняANGELo © 20.09.10 18:19:22    

LordLucifer, спакуха - усьо пот кантролєм.
Алкамаран в нас тільки один  - аля "лєтучій галандєц" під назвою "Блакитна ракушка" з привидом капітана (бо періодично впадає в спячку). Very Happy Так що шлях тобі вже визначений. Інші два - тверезники.
ЗІ: чує моє серце, що окрім вказування інформації про наявність екіпірування потрібно вказувати "п'ю/не п'ю алкоголь". Crazy  LOL

ПовідомленняVictor SV © 20.09.10 21:56:05    

не лякайте людей, а то вже багато думають що ми так гасимо горівку як воду.
В нас клуб активного відпочинку а горівка то так по бажанню. Very Happy
Повідомленняmcblade © 22.09.10 11:57:52    

Всім привіт,

Я новенький, є бажання приєднатися до вас. Маю палатку\спальник\каремат. Бачу охочих багато, то виникає питаннячко - місце на всіх хватить?
ПовідомленняLyubko © 22.09.10 12:40:30    

mcblade, ми завжди раді новим учасникам! А щодо місць, то в нас їх 24, так що маєш всі шанси сидіти на катамарані, а не в лодці для багажу
Very Happy  Sailboat

Повідомленняmcblade © 22.09.10 13:37:17    

Супер, тоді почну потроху збиратися Smile. Що до зустріч\оплат - всі збираються в день відправлення на вокзалі? чи буде якась попередня зустріч?
ПовідомленняANGELo © 22.09.10 14:38:58    

mcblade,  переважно за кілька днів наші сплавчани організовуються і купують квитки на потяг. Перед відправленням потягу збираються на вокзалі. Тому самотній не будеш. Інші питання вирішуються на місці.
Ще одне прохання - заповнити поле "телефон" у своєму профілі. Обов'язково!
ЗІ: я вношу тебе у список.

Повідомленняmcblade © 22.09.10 15:44:14    

окі, зроблено
Повідомленняvitalok © 24.09.10 10:51:38    

+1, карімат, спальник, палатка у Lorda lucifera, пливу на алкомарані Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Повідомленняgryzz © 25.09.10 21:57:59    

Нас буде 2-оє зі Львова. Намет і все решта є.
ПовідомленняGreider © 27.09.10 9:19:51    

+ 1, наплічник, карімат, спальник, намет, менашка, фляга, вилка, ложка, ніж, ліхтарик, лопатка, ОЗК (бахіли, штани, куртка, плащ, протигаз), капсула цианістого калію  LOL Very Happy
п.с. Зіппо цього досить?

Змінено: Greider (27.09.10 9:31:45)
ПовідомленняAspera © 27.09.10 9:29:53    

ех, була не була, авось не булькну Vava  Very Happy
спальник+каримат є, в палатку може приютять? Embarassed

ПовідомленняLyubko © 27.09.10 20:11:29    

Greider написав(ла):
капсула цианістого калію

Ти тільки пару місяців як одружився, а вже таке з собою носиш Very Happy

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU